Я відчуваю вашу Любов. І я посилаю вам свою Любов!

Улюблений Сен-Жермен

25 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Сен-Жермен! Я ЄСМЬ який прийшов!

Я ЄСМЬ!

Радість нашої зустрічі буде затьмарена сумною звісткою, яку я бажаю донести до вас зараз. Ви знаєте про те, що я заклав своє каузальне тіло для того, щоб людство Землі могло скористатися даром фіолетового полум'я в цей важкий для планети час.

Закон такий, що енергія має витрачатися розумно. І хтось повинен відшкодувати збиток від витраченої даремно енергії.

Я заклав своє каузальне тіло за право землян користуватися фіолетовим полум'ям. Це була колосальна можливість, яка мала сприяти стрибку у свідомості людства. Розчинивши за допомогою цього універсального розчинника кармічні завали, ви могли б зійти на наступний ступінь еволюційного розвитку, минаючи катаклізми й всілякі стихійні і техногенні лиха й катастрофи.

Але цього не сталося. Фіолетове полум'я було використане людством не так, як це планували Вознесені Сонми. І як вам пояснив улюблений Сурія1, у цей момент диспенсація фіолетового полум'я діє вибірково й тільки для тих індивідуумів, хто здатний застосовувати це полум'я, не завдаючи додаткового збитку планеті.

Хтось мав відшкодувати збиток, енергетичний збиток від знову допущеної людством неправильної кваліфікаціі енергії фіолетового полум'я. І цей хтось був я. Я позбавився величезної частини свого каузального тіла, енергія якого була спрямована на те, щоб відшкодувати збиток, принесений людством при псевдокваліфікаціі енергії фіолетового полум'я.

Тому я прийшов, щоб сказати вам про ту жертву, яку мені довелося принести заради вас. Не тому, щоб отримати ваше співчуття чи підтримку. Я прийшов проінформувати вас про те, що сталося. І якби цього не сталося, то та карма, яку створило людство неправильним використанням енергії фіолетового полум'я, могла б призвести до незворотних наслідків для планети Земля.

Я прийшов повідомити вас про цю сумну подію. Але не сумуйте. Цей світ завжди вимагав жертв з боку вищих істот. І подібні жертви приносилися завжди протягом всієї історії розвитку цивілізації на планеті Земля.

Я скажу вам більше. Багато Істот Світла жертвували й жертвують своїми каузальними тілами для того, щоб моментум Світла, моментум досягнень, що міститься в цих тілах, був використаний для стабілізації становища як на цій планеті, так і на інших планетах в інших галактиках, де становище так само неблагополучне, як на Землі.

Я припускаю, що багато хто з вас буде засмучений цією звісткою. Я спостерігав багатьох з вас під час читання велінь фіолетового полум'я. Ви робили це настільки щиро й самовіддано, що заради цього вашого прагнення, заради цього вашого пориву й заради набутих вами при цьому досягнень я готовий пожертвувати всім, що у мене є, усіма своїми тілами й всім, хто Я ЄСМЬ.

Можливо, вам це здасться нерозумним. Однак я хочу вам нагадати, що всі ми, Вознесені Сонми й невознесене людство, складаємо єдине тіло Бога. Ми єдині. І ми безсмертні. Тому неможливо померти, навіть якщо ви пожертвуєте всіма своїми тілами. Це містерія Бога, і коли-небудь ви зрозумієте сенс цієї містерії.

Зараз же я можу вам сказати, що немає ніякої вищої насолоди в цьому Всесвіті, ніж та насолода, яку ти відчуваєш, приносячи себе в жертву заради життя, заради спасіння живих істот.

Ви теж у своєму житті приносите ці жертви. Кожен приносить ту жертву, яку він може принести згідно зі своїм рівнем розвитку, відповідно до рівня розвитку своєї свідомості.

Ви жертвуєте своїм вільним часом, читаючи веління фіолетового полум'я, ви жертвуєте своїми звичками, своїми недоліками.

І коли-небудь ви підніметеся на той ступінь свого розвитку, який дозволить вам пожертвувати частиною або всім вашим каузальним тілом на благо Життя.

Скажу вам по секрету, що всі ваші жертви, які ви вже принесли і які ви ще принесете, насправді не є ніякими жертвами, якщо дивитися з позиції Духовного Світу. Ви жертвуєте смертною частиною вас самих, але набуваєте безцінного досвіду, який забарвлює вашу монаду в дивовижні кольори.

Рівно стільки, скільки ви віддаєте, стільки ви й отримуєте. І більш отримуєте, тому що ви віддаєте тлінну валюту, яка має ходіння у вашому світі, а набуваєте безцінних нетлінних скарбів на Небесах.

І настане день, коли ви будете готові пожертвувати й цими вашими безцінними скарбами, тому що ви розумієте, що немає більш межі, яка відділяє вас від Бога. І ви вже не поділяєте у своїй свідомості те, що належить вам, і те, що належить Богові. Тому що ви єдині.

І це той стан, який ви повинні набути.

Я ЄСМЬ Сен-Жермен. Той самий Сен-Жермен, якого ви любите. Я знаю, як ви мене любите. Я відчуваю вашу Любов. І я посилаю вам свою Любов натомість.

Любов ваших сердець, енергія Любові ‒ це те, що необхідно нам, Вознесеним Сонмам. Ваша Любов для нас подібна до найкращої поживи на Землі, яку ви можете вкушати.

І ми посилаємо вам нашу відповідну Любов. І ви відчуваєте цю нашу Любов як Благодать. І це найкраща, найвища насолода, яку ви можете відчути, перебуваючи у вашому фізичному світі.

Це таємниця алхімії. Це обмін енергією між октавами, і це план Бога для людства Землі.

Дуже скоро, уже протягом наступної Шостої Раси, людство відмовиться від грубої їжі. І воно буде харчуватися концентрованою Божественною енергією, що вливається через чакри в нижні тіла й живить ці тіла.

Це схоже на фантастику, але це буде. Ви станете расою духовних істот, і ви зможете згадати все своє життя на Землі, усі найдрібніші подробиці кожного свого життя. Але хочу вам сказати, що перше, що ви будете намагатися зробити, це ніколи не згадувати цей ваш земний досвід. Тому що для ваших витончених душ буде нестерпним спогад про цей досвід.

І те, що вас оточує зараз, буде здаватися вам просто страшним сном, який тривав мільйони років. Але сни закінчуються. І я бажаю вам якнайшвидшого пробудження до реального життя!

Я ЄСМЬ Сен-Жермен,
і я посилаю вам свою Любов!

 

 

___________________

1 Див. диктовку Господа Сурії від 19 березня 2005 року "Ми просто прибрали сірники від дітей".