Ми просто прибрали сірники від дітей

Улюблений Сурія

19 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов з Великого Центрального Сонця до вас цим днем, щоб дати Вчення про карму через цього Посланника.

Ви знайомі з терміном карма як енергією, яка супроводжує вас під час вашого перебування в земному циклі втілень. Ви отримуєте Божественну енергію, яка є джерелом життя у Всесвіті, і далі ви використовуєте цю енергію відповідно до Богом даної вільної волі. Не завжди енергія використовується вами так, як того хоче Бог, і в такому випадку ця помилково кваліфікована енергія поповнює ваш кармічний багаж, відкладаючись у ваших тонких і фізичному тілах.

Далі набуває чинності Закон подібності.

Помилково кваліфікована енергія, яка постійно супроводжує вас у житті, притягує до вас ті життєві ситуації, які вам необхідно пройти, щоб засвоїти урок і вчинити в цій ситуації не згідно з вашою волею, а відповідно до Волі Бога.

Насправді, ви створюєте карму завжди, коли порушуєте Волю Бога, коли дієте відповідно до ваших егоїстичних мотивів.

Тому ваша карма прямо пропорційна ступеню вашого егоїзму, ступеню вашої відірваності від Закону Бога й ступеню вашого неприйняття Закону Бога.

І ваші правильні вибори, які ви робите в кожній кармічно обумовленій ситуації, відпрацьовують карму. І кожен такий правильний вибір наближає вас до Бога й змушує вас відмовитися та розпрощатися зі створеною вами нереальною частиною вас самих.

Відповідно до космічних циклів ви на початку циклу спускаєтесь у матеріальність, напрацьовуєте карму й потім виходите з матеріальності, як би постійно аналізуючи свої минулі помилки, коли знов і знов зустрічаєтеся з одними й тими ж ситуаціями, які вимагають кармічного відпрацювання.

Цей цикл виходу з матеріальності тільки почався, і він займе багато років, мільйони земних років.

Давайте тепер розглянемо диспенсацію, яка була дана вам через попередніх Посланників, а саме диспенсацію фіолетового полум'я.

Суть трансмутації карми за допомогою читання велінь фіолетового полум'я зводилася до того, що ви повинні були під час читання велінь усвідомити ті якості у вас самих, які не є Божественними, і за допомогою притягуваної у ваш фізичний світ додаткової Божественної енергії перетворювати ці негативні якості в позитивні або Божественні.

Що сталося після того, як ви отримали цю диспенсацію?

Ви живете в дуальному світі, і це означає, що буквально все у вашому світі може бути використано як на користь добра, блага, так і на користь зла.

Ви запитаєте, як можна використовувати читання фіолетових велінь, призначених для трансмутації карми, на зло?

Це дуже просто, і я можу вам зараз це сказати відкрито, тому що диспенсація фіолетового полум'я нині забрана з планети Земля.

У момент, коли ви притягуєте додатковий потік Божественної енергії під час читання велінь, ви керуєте цим потоком через ваші думки й почуття.

І якщо в момент надходження цієї додаткової енергії ваші думки й почуття не вирізняються чистотою та Божественною досконалістю, то замість того щоб трансмутувати кармічні завали у вашому електронному поясі, у ваших чотирьох нижніх тілах, ви додаєте до цих завалів ту енергію, яку ви помилково кваліфікували в момент читання велінь фіолетового полум'я.

І, таким чином, замість відпрацювання карми ви створюєте нову карму.

Ви бачите, що веління фіолетового полум'я були дуже потужною зброєю, даною вам у цей важкий для планети час, і ви бачите, що 90 відсотків цієї енергії фіолетового полум'я осіло у ваших нижніх тілах під час читання цих велінь, оскільки ви не думали у хвилини читання велінь про позбавлення від свого его, своєї недосконалості, а ви думали про те, що б отримати від Бога натомість за ваші багатогодинні бдіння. Гірше того, ви допускали думки засудження своїх братів. Ви допускали інші негативні думки й почуття при читанні цих велінь.

Тому диспенсація фіолетового полум'я в цей час діє вибірково. І тільки для тих груп і людей, які мають правильний внутрішній мотив, коли вони розпочинають читання велінь фіолетового полум'я.

І це є розумним запобіжним засобом. Ми просто обмежили доступ тих індивідуумів, які не досягли ще необхідного рівня розвитку свідомості, до цього дуже потужного інструменту, щоб вони не нашкодили собі.

Ми просто прибрали сірники від дітей.

Так само моя диспенсація 23 числа, що дозволяє трансмутувати карму наступного місяця, обмежена й діє вибірково.

Як визначити, підпали ви під дію диспенсації чи ні?

Ви можете це визначити за своїми досягненнями на Шляху. Якщо і рік тому, і два роки тому, і десять років тому ви ображалися, засуджували й допускали інші властиві вам недосконалості і зараз ви продовжуєте це робити з тією ж інтенсивністю, то ви самі розумієте, що ця диспенсація на вас не поширюється.

Проте немає нічого безповоротно втраченого. Якщо ви щиро у своєму серці вирішите розстатися з нереальною частиною вас самих і продемонструєте цю вашу готовність у вигляді постійних щоденних прагнень, то все повернеться до вас. Ви відчуєте, як фіолетове полум'я повернеться у ваше життя й допоможе вам позбавитися ваших недосконалостей.

В остаточному підсумку, усе визначається вашим внутрішнім прагненням і вашим внутрішнім мотивом.

Я б хотів нагадати вам, що основним все-таки є не читання велінь або молитов, основним є ваше бажання позбавитися его й бажання служити життю, служити Богові. А це бажання може бути реалізоване в будь-якій справі, у будь-якій ситуації, з якою ви стикаєтеся в житті.

Звичайнісінькі й буденні справи, ваші відносини з людьми й навколишнім світом можуть відпрацьовувати карму не меншою мірою, ніж читання велінь.

У кожен момент свого життя ви робите вибір. І ви своїми вчинками або відпрацьовуєте минулу карму, або створюєте нову карму.

І будь-яка найдосконаліша духовна практика, найкращі молитви будуть марні для вашого духовного просування, якщо ви робите ці практики з корисливою метою домогтися якихось привілеїв для себе або своїх близьких.

Є тільки один істинний мотив, з яким належить братися до будь-якої духовної практики й до будь-якої духовної методики, ‒ це позбавитися свого его й наблизитися до Бога, служити Богові й всім живим істотам.

Якщо ви розпочинаєте духовну практику з будь-якою іншою метою, то ви створюєте карму.

У духовній сфері, у сфері релігії діє той самий принцип подвійності, властивий вашому світові.

І часом людина набожна, з людського погляду, яка регулярно відвідує всі церковні служби й церемонії, стоїть за своїм духовним рівнем нижче людини, яка ніколи не відвідує церкви й церковні служби, але яка має правильний внутрішній мотив і реалізує у своєму повсякденному житті ті заповіді, котрим вчив Ісус та інші Вчителі людства.

Не буде великим одкровенням, якщо я скажу, що набагато більше духовно просунутих людей за межами релігійних конфесій, ніж серед людей, які діють у рамках певної релігійної системи.

Я дав вам сьогодні достатньо інформації для роздумів. І я скористався цією можливістю, щоб донести до вас інформацію про ті змінення, які зазнали наші попередні диспенсації в цей час.

Я ЄСМЬ Сурія з Великого Центрального Сонця. Ом.