Нехай найближчим часом читання моїх Розаріїв буде першочерговим завданням вашого життя

Мати Марія

26 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Мати Марія, ваша Мати на Небесах, яка прийшла до вас через цього Посланника.

Багато разів я приходила через багатьох людей, які втілені на планеті Земля сьогодні. Я користуюся тією диспенсацією, котра була мені дана й котра дозволяє використовувати ту енергію, яку люди дають мені при читанні Розаріїв, для того щоб проявляти себе у фізичному світі.

Я являюся багатьом, і я маю таку можливість доти, поки не вичерпається потік енергії, що посилається з ваших сердець моєму серцю.

Я використовую кожну можливість, щоб постати перед тими, хто готовий побачити й почути мене. Я приходжу зараз через Тетяну, тому що настав термін дати вам невелике наставляння, необхідне вам на цьому етапі.

Ви можете уявити мене. Я стою просто перед вами, коли ви читаєте ці рядки. Я стою перед вами з букетом троянд у моїх руках. І цей букет я приготувала для вас, мої улюблені. Для вас, хто спрямований і проводить стільки годин у читанні моїх Розаріїв. Не залишайте цю роботу, прошу вас, мої улюблені.

Я розумію, як багато спокус у вашому світі, котрі здаються вам важливими в порівнянні з молитвами, які я прошу вас давати мені щодня.

Проте, якби не потреба часу й не потреба у вашому служінні, я не потурбувала б вас.

Улюблені, не має ніякого особливого значення, який Розарій ви читаєте, чи читаєте ви традиційні католицькі Розарії, чи Розарії, які я дала останнім часом через багатьох посланників. Зрозумійте, має значення тільки спрямованість ваших сердець, чистота ваших сердець і бажання допомогти всьому Життю на цій планеті.

Я не хочу вас лякати ніякими майбутніми лихами й катаклізмами. Не тому, що вони не передбачаються найближчим часом. Катаклізми неминучі, оскільки люди як і раніше не бажають звернути свої погляди на Небеса й упираються у своєму прагненні отримувати й отримувати задоволення в цьому світі.

Тому нам така потрібна енергія ваших молитов. Я запевняю кожного, хто щодня в цей важкий час читатиме мої Розарії, що в радіусі 100 кілометрів від того місця, де відбувається ваше щоденне служіння, не станеться ніяких катаклізмів і лих.

Особливо я звертаюся до жителів моєї улюбленої Росії. Дуже велика протяжність вашої країни й мала щільність населення в багатьох районах вимагають від вас служіння з подвійним і потрійним зусиллям. Росії відводиться велика роль у зміненні свідомості людства, у підйомі цієї свідомості на вищий рівень.

Тому я прошу кожного, хто почує це Послання, нехай найближчим часом читання моїх Розаріїв, незалежно від того, через кого з посланників ці Розарії до вас прийшли, буде першочерговим завданням вашого життя. Ви повинні давати мені один Розарій щодня. Я прошу вас. Я благаю вас, мої улюблені.

До кожного з вас, хто візьме на себе зобов'язання читати мої Розарії щодня, я прийду особисто й дам вам троянду з мого букета на знак моєї любові до вас.

І це ще не все, мої улюблені. Я прошу, щоб ви читали мої Розарії з почуттям найвищої любові, яку ви можете відчувати до вашої планети, до всіх живих істот, що населяють цю планету. І я прошу вас, перед тим як читати Розарій, увійдіть у своє серце. Відчуйте тепло у вашому серці. Подумайте про мене. Я знаю, як вам важко перебувати у втіленні на Землі в цей важкий час. Але згадайте про те, як було важко мені, коли мій син Ісус був розп'ятий на моїх очах. Як було мені дивитися на його страждання?

Улюблені, ви любите мене? Ви можете щодня всього лиш декілька хвилин перед читанням Розарію посилати мені Любов з ваших сердець? Адже це нескладно. Ви виконаєте моє прохання, улюблені?

Я люблю вас всіх. І я прийду до вас під час читання ваших Розаріїв. Ви відчуєте, ви неодмінно відчуєте мою присутність. Ви можете перервати читання та поговорити зі мною. Я вислухаю всі ваші прохання, усі ваші бажання.

І я обіцяю надати вам всю допомогу, яку мені дозволить надати вам Космічний Закон.

Я зроблю для вас все, що в моїй змозі. Можу я розраховувати, що ви теж зробите те, про що я прошу?

Повірте мені, якби я не знала те, що знаю я і що приховано від ваших очей, я ніколи б не просила вас про ту роботу, яку тільки ви можете зробити.

Найменш я хочу, щоб ви відчували страх. Не бійтеся нічого. Я була серед вас, я ходила по Землі і я можу вас запевнити, що кожен отримує рівно стільки випробувань у своєму житті, скільки він може витримати.

Надто важку карму створило людство. І спокутування цієї карми вимагає великих жертв і страждань.

Але Господь милостивий, і він дає вам інструменти, які дозволяють пом'якшити вашу карму й полегшити ваш тягар. Не нехтуйте цими інструментами й не нехтуйте даною вам можливістю.

Я залишаю вас. І я рада була використати цю можливість, щоб іще раз нагадати вам про ту роботу, яку ви повинні зробити.

Ми обов'язково зустрінемося з кожним під час читання ваших щоденних Розаріїв.

Я ЄСМЬ Мати Марія, і до зустрічі.