Найкращою проповіддю буде ваш особистий приклад

Богиня Свободи

22 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Богиня Свободи, яка прийшла до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ член Кармічного Правління, і Я ЄСМЬ прийшла до вас із певною метою напередодні 23 квітня.

Улюблений Сурія приходив до вас 19 березня, щоб повідомити вас про те, що диспенсація 23 числа діє тепер тільки для тих душ, які мають чисті серця та чисті мотиви своїх дій.

Тому не забувайте, 23 числа кожного місяця ви маєте можливість трансмутувати карму наступного місяця.

Я ЄСМЬ Богиня Свободи, і якість Божественної Свободи для вас передбачає, передусім, Свободу від вашої карми, свободу від тих енергій, які ви спотворили вашими вчинками в минулому, що не відповідають Волі Бога. Ці енергії прив'язують вас до фізичного плану й інших щільних шарiв планети Земля. І ваше основне завдання ‒ отримати звільнення від цієї прив'язаності.

І цей процес звільнення не несе одночасного характеру. Якби вся спотворена вами енергія протягом багатьох тисяч втілень раптово активізувалася у вашій аурі, то ви не змогли б витримати подібного навантаження. Тому відповідно до гуманного Закону Космічних Циклів ваше життя поділяється на інтервали часу, коли активізується та чи інша раніше спотворена вами енергія. І ці інтервали часу кратні 12 основним променям Космічного годинника.

Ці часові цикли поділяються на річні цикли, так звані 12-річні цикли відповідно до знаків Зодіаку, і цикли місячні всередині кожного року.

Це ті цикли, відповідно до яких відбувається повернення вам тих кармічних ситуацій, котрі вам необхідно пройти для врівноваження енергій, спотворених вами раніш і що містяться у вашій аурі.

Усе у Всесвіті відбувається відповідно до космічних циклів, і ці цикли записані Богом мовою зірок. Той, хто осягне мову зірок, отримає доступ до подробиць плану Бога для всього Всесвіту й для конкретної планети або зірки. У мить вашого народження відбувається запуск Космічного годинника для вашого життєпотоку. Заводиться пружина вашого індивідуального годинника. І, знаючи план вашого життя, який також визначається зірками в мить вашого народження, ви можете дізнатися, у який період часу і які енергії з ваших минулих кармічних записів стають доступними для відпрацювання.

Якщо ви уважно простежите ваше життя, то ви можете помітити, що з дивовижною періодичністю перед вашою увагою постають одні й ті самі проблеми, пов'язані з вашою психікою та вашим сприйняттям себе й навколишнього світу. Пружина продовжує розкручуватися, і на кожному новому витку одні й ті самі проблеми повертаються до вас із завидною сталістю. І ви змушені знову й знову повертатися до ваших невідпрацьованих якостей і вирішувати життєві проблеми, що постають перед вами, щоразу на новому рівні.

Це схоже на те, як хлюпаються хвилі океану. Хвиля набігає на берег і потім відступає. По ходу свого руху хвиля залучає до свого руху каміння, що лежить на березі океану, тягне його за собою. І за тисячі років каміння набуває гладкості. Будь-який виступ на камінні шліфується океаном. Так само щодня, день у день, щороку Бог за допомогою Закону Космічних Циклів шліфує ваші недосконалі якості доти, поки ви не станете гладкими, ваша аура не набуде правильної овальної форми й не набуде прозорості й кольорів, котрі спочатку були притаманні вашій душі, перед тим як ви прийняли на себе втілення у фізичному світі.

І цей процес шліфування ваших якостей і їх перетворення в Божественні якості триває не одне життя.

Мудра людина розуміє, що дію Космічного Закону неможливо оминути, але результату, до якого вас спрямовує Космічний Закон, можна досягти за меншу кількість часу, якщо не чинити опір Законові, а допомагати його здійсненню. У такому випадку відбувається досягнення результату за меншу кількість космічних циклів. І в цьому сенс сказаного, що дні для обраних будуть скорочені.

Ви маєте можливість скоротити свої дні перебування на Землі тільки в такому випадку, якщо ви прискорите повернення карми. І те, що для звичайної людини потребує для відпрацювання десятків років, вами може бути пройдено за рік.

Ви просто швидше перетворюєте спотворену енергію завдяки вашому бажанню робити це і завдяки Божественній милості, яка дозволяє вам робити це.

Тому не нехтуйте 23 числом кожного місяця. Якщо ваші помисли чисті, то ви можете в цей день трансмутувати карму наступного місяця не тільки правильними виборами, але й за допомогою молитовної практики.

Я хотіла б, щоб ви засвоїли правильний мотив, з яким вам слід розпочинати читання молитов у цей день:

● Ви щиро усвідомлюєте всі ваші гріхи, скоєні вами в минулому, і ви намагаєтеся зробити все від вас залежне, щоб не повторювати ці гріхи в майбутньому.

● І ви готові за допомогою моментуму своїх сердець, наповнених любов'ю до всього Творіння, до кожної живої істоти, притягнути у ваш світ ту кількість Божественної Енергії, яка дозволить вам перетворити спотворену вами енергію у всій повноті.

І, таким чином, якщо ви зможете завдяки напрацьованому вами моментуму перетворити у Світло всю недосконалу енергію, яка відкрита відповідно до Закону для перетворення в цей космічний термін, то, коли настане наступний термін для перетворення цієї енергії, вам нічого буде перетворювати.

І все-таки ви продовжите ваше служіння. Тому що доти, поки ви перебуваєте у втіленні, ви повинні використовувати кожну хвилину вашого перебування на Землі для надання допомоги тим живим істотам, які не настільки вдалі у своєму просуванні Шляхом, як ви.

Для того щоб людині усвідомити своє становище в цьому світі, усвідомити свою недосконалість і полинути до Бога, їй потрібна початкова енергія, яка дозволить їй зробити це.

Уявіть собі, що ви підійшли до людини, яка так обтяжена кармою, що не усвідомлює свій зв'язок з Богом і свій зв'язок з усіма іншими істотами на Землі. Вона подібна до закопченої посудини. Надто закопченої. Чому б вам не витратити частину своєї енергії, щоб протерти цю посудину. Провести по ній ганчіркою, допомогти їй отримати хоч би маленьку частку Божественної Енергії, маленький промінчик Світла, який здатний буде розбудити сплячу свідомість цієї людини.

Кожен з вас, якщо ви згадаєте, перебував у такому закопченому стані в минулому. І завжди поруч з вами знаходилася людина, яка кидала на вас ласкавий погляд або надавала співчуття вашій душі. І ви отримували ту порцію енергії, якої вам не вистачало в той момент, щоб підвищити свою свідомість до рівня усвідомлення більш високої Реальності.

Кожен з вас потребує допомоги, і кожен з вас може надати таку допомогу.

Ви можете надати цю допомогу неусвідомлено, своїм поглядом, своєю реакцією на виниклу критичну ситуацію. Найкращою проповіддю буде ваш особистий приклад, те, як ви себе поводите в житті, те, як ви приймаєте життєві ситуації та життєві випробування.

Вашим випускним іспитом з початкової Школи Посвячень буде той день, коли ви побачите, як багатьом людям, які оточують вас, ви повинні допомогти. І найбільшим вашим досягненням буде той момент, коли ви щиро порадієте досягненням своїх побратимів.

Коли ви щиро радієте досягненням людей, які оточують вас, то ви отримуєте як моментум своїх власних досягнень досягнення кожного з людей, успіхам яких ви щиро радієте.

Таким чином ви можете примножити свої скарби на Небесах, скарби вашого каузального тіла. Ви можете взагалі нічого не робити самі, а тільки допомагати й щиро радіти досягненням інших. І ви напрацюєте набагато більше заслуг і благої карми, ніж навіть тоді, коли будете всі свої зусилля докладати до боротьби зі своїми особистими недоліками.

Я відкрила вам сьогодні дуже простий секрет, завдяки якому багато хто отримав своє вознесіння та покінчив з низкою земних втілень.

Умійте радіти досягненням інших людей і захоплюватися їхніми досягненнями.

Я ЄСМЬ Богиня Свободи
давала вам наставляння цим днем.