Щодня просіть Бога бути з вами й керувати всім вашим життям

Господь Шива

21 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Шива!!!

Я прийшов!

Сьогодні! Цим днем!

Я радий, що завдяки Божественній милості я знову зміг прийти, щоб дати свої наставляння, які, я впевнений, зможуть допомогти вам у цей непростий для людства Землі час.

Отже. Я прийшов.

Зараз, коли ви трохи освоїлися з моїми енергіями, я маю сказати головне, заради чого мій сьогоднішній прихід був здійснений.

Усі ви, хто читає наші Послання протягом цих років, уже знайомі з основним Вченням, яке ми даємо. І це стосується Вчення вибору й Шляху.

Багато, дуже багато душ зараз втілені на планеті Земля.

Для кожної душі настає період, коли вона повинна зробити вибір. І цей вибір визначить її подальшу долю, той енергетичний рівень, на якому ця душа продовжить свою еволюцію або припинить її.

Божественна милість безмежна. І зараз у втіленні перебуває величезна кількість душ, для багатьох з яких це остання можливість продовжити еволюційний розвиток.

Звичайно, майже всі душі вже визначилися з вибором. І, звичайно, дуже складно часом зрозуміти серед навколишньої суєти всю реальність і серйозність зробленого вибору.

Ви можете зрозуміти, як іноді нестерпно важко спостерігати за тим, як багато людей буквально гублять себе, гублять свої душі. Ті енергії, які містяться в їхніх аурах і які визначаються низкою виборів у минулих втіленнях, буквально змушують індивідуумів робити неякісні вибори.

Саме для того, щоб допомогти нехай невеликій кількості індивідуумів все ж змінити свою долю, ми продовжуємо приходити й давати наше Вчення.

Дуже важко зрозуміти багато простих Істин, які ми даємо. Тому що багато Істин доступні для розуміння тільки на певному енергетичному рівні. Для досягнення цього рівня необхідний певний ступінь самоти й відсутність впливу масової свідомості. Надто мала кількість людей має таку розкіш, як усамітнення і відсутність впливу того негативу, який переважає у світі.

Я скажу вам більше, як тільки люди вириваються із суєти свого повсякденного життя і мають можливість хоча б кілька днів провести в усамітненні й молитві, то сам стан наближення до Божественного викликає в них страх і дискомфорт.

Здавалося б, ви наближаєтеся до Бога, ваші вібрації підвищуються, свідомість підноситься, однак дискомфорт, пригніченість і страх починають огортати вашу істоту щільним кільцем.

Чому, улюблені?

Тому що саме через те ви й перебуваєте в негативному середовищі, бо ваші кармічні енергії притягують вас до цього середовища. І, потрапляючи завдяки Божественній милості, у більш гармонійну обстановку, ваші кармічні енергії піднімаються і позбавляють вас можливості насолодитися спілкуванням з Богом, який перебуває всередині вас самих.

Дуже багато духовних шукачів, стикаючись із незрозумілими станами своєї свідомості в момент, здавалося б, наближення до Божественного світу, у страху припиняють свої духовні практики й повертаються у звичну обстановку, властиву масовій свідомості.

Улюблені, я прийшов вам сказати, що в цей час вас відділяє від Божественного світу прірва розумності.

Вам дуже складно мене зрозуміти, тому що ви перебуваєте в перевернутому світі, недосконалому світі, буквально клоаці.

Однак прошу вас просто повірити мені. Просто продовжити ваше прямування ‒ на Вірі й Любові.

Завжди важко рухатися в непроглядній пітьмі й несприятливих погодних умовах. Однак якщо ви починаєте прямування у вибраному напрямку й продовжуєте йти, перемагаючи себе, то через деякий час ви побачите світанок сонця і все навколо вас почне змінюватися і оживати.

Повірте мені, що складно на самому початку вирватися із заволоки навколишнього вас туману ілюзії. Тоді, коли проблиски світанку Божественної свідомості починають висвітлювати світлом розуму сутінки вашої істоти, ви набуваєте розрізнення Світла від пітьми, реальності від ілюзії.

Вам всім бракує віри й спрямованості. Саме за цими основними, необхідними на шляху якостями, доводиться основний удар протилежних нам сил через засоби масової інформації, через телебачення та інтернет.

Вам підсовують сурогати, і ви не можете розрізнити Божественне Світло від вогнів реклами, істинні цінності від мішури масового свята.

І лиш небагато хто серед вас здатний протиставити ілюзорним силам свою відданість і спрямованість.

За одне втілення неможливо напрацювати ті якості, котрі приведуть вашу душу до звільнення від оков ілюзії. Однак якщо не почати культивувати в собі ці якості, то ви ризикуєте ніколи не вирватися з капкана ілюзії.

Уявіть собі, що ви перебуваєте у школі містерій. Усі жителі планети Земля перебуваютьу гігантській школі для посвячених.

І ви, кожен, можете розраховувати тільки на свої власні сили. Ви зустрічаєтеся з небезпеками щодня. І щодня ви робите ваш вибір, єдиний вибір: між Божественним світом і світом ілюзорним. Мільйони різних виборів, суть яких зводиться тільки до одного вибору: ви вибираєте Вічність або ви обираєте тлін.

Отже, метою мого сьогоднішнього приходу було націлити вашу істоту на реальний світ.

Кожен день вашого життя ви повинні присвятити тільки одному: Богові. Богові, який перебуває всередині вас, і Богові, який перебуває в кожній живій істоті.

Тільки одна думка повинна бути з вами при вашому пробудженні: "Я ‒ з Богом!"

Тільки одна ця думка здатна захистити вас від ілюзорних сил впродовж дня.

Тільки постійне зосередження на Богові зможе вирвати вас із тенет ілюзії.

Невтомно, щодня просіть Бога бути з вами й керувати всім вашим життям, усіма вашими виборами.

Тільки Бог здатний допомогти вам, вашій душі в цей складний період часу, у цих сутінках людської свідомості.

Я ЄСМЬ Шива!