Змініть себе ‒ і весь світ зміниться!

Господь Сурія

22 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Сурія.

Я прийшов здалека на вашу планету.

Я прийшов дати Послання на рубежі сонячного циклу.

Отже. Сьогодні ми торкнемося дуже важливого питання. А саме: наша бесіда відбудеться напередодні важливого рішення Кармічного Правління.

Ви знаєте, що зараз відбувається засідання Кармічного Правління. Дуже важливе засідання.

Фактично саме зараз вирішується доля тих життєпотоків, які еволюціонують на планеті Земля. Менше за все мені б хотілося вас налякати. Але ви повинні розуміти, що ваш розвиток істотно відхилився від Божественного русла.

Ми говоримо про альтруїзм.

Ми говоримо про самозречення.

Ми говоримо про Служіння.

Ми говоримо про Братство.

Однак ви у своєму житті можете бачити прямо протилежні вияви: егоїзм, агресію, ненависть і саморуйнування.

Це очевидно. І це не вимагає доказів.

Як змінити хід історії на планеті? Як зробити так, щоб Божественні зразки й справи наповнили весь інформаційний простір планети й розуми землян?

Саме цьому зараз присвячено засідання Кармічного Правління.

Ми ретельно аналізуємо підсумки року й особливо його останнього півріччя.

Життя на планеті надто відхилилося від Божественного курсу ...

Треба терміново вжити необхідних і достатніх заходів.

Отже. Ми будемо очікувати. Проте кожен з вас повинен також проаналізувати, чи все він зробив для того, щоб у життя людства повернулися Божественні зразки - у кожну сферу людської діяльності, у кожну сферу земного життя.

Тоді, коли з життя людей іде Бог, усе життя невпізнанно змінюється. Спочатку незначно, потім дедалі більше. І, таким чином, у кожній сфері людської діяльності присутні й розростаються спотворення Божественної енергії.

Це подібно до ракової пухлини, яка уражає один орган за іншим доти, поки організм не загине.

Наше завдання ‒ не допустити, щоб Життя на планеті Земля загинуло.

Тому ми вживемо екстрених хірургічних заходів втручання.

Іноді, для того щоб організм зберіг життя, доводиться жертвувати цілим органом. І це цілком обґрунтований ризик.

Ми ж уживаємо всіх заходів для того, щоб спробувати зберегти всі органи й системи, але зробити незворотним процес оздоровлення загальної ситуації на планеті Земля.

І тут незамінними будуть зусилля кожного з вас.

Тому що кожен з вас складає частину енергетичної системи планети Земля. І від того, на якій частоті ви вібруєте більшу частину дня, залежить загальний енергетичний фон планети.

Тоді, коли вас опановують негативні думки й почуття, ви стаєте генератором негативної енергії, ви підтримуєте всю недосконалість вашого світу, ви віддаєте свій голос за руйнування планети.

Навпаки, тоді, коли, незважаючи на зовнішні негативні впливи, ви можете зберігати у своєму серці Любов і Радість, ви занурюєте себе в позитивні енергії оновлення та створюєте позитивне настроювання, яке працює на всю планету.

Багато хто з вас постійно занурений у неякісні стани свідомості. І це цілком зрозуміло, тому що вся ситуація навколо вас не є Божественною і перешкоджає вам знайти співзвуччя з Божественним світом.

Саме тому ми наводимо багаторазово в наших Посланнях образ лицаря, воїна, духовного воїна.

Саме тому ми проводимо аналогію з битвою.

Фактично так воно і є. На планеті йде гігантська битва між Світлом і пітьмою, між негативними енергіями минулого й новими енергіями оновлення, які спрямовуються на планету з Вищих світів.

Ми говоримо вам: "Треба діяти!"

Ми закликаємо вас направити всі свої зусилля на підтримку внутрішнього балансу й гармонії.

Тоді, коли ваш духовний рівень дозволяє, ви можете силою своєї молитви й спрямованості погасити будь-який негатив із простору, що навколо вас.

Однак дуже мало тих, хто є зразком високого духовного рівня.

Решті, для того щоб досягати позитивного настроювання і підтримувати позитивне настроювання, необхідні конкретні дії на фізичному плані.

Не всі дії на фізичному плані будуть приносити позитивні плоди у вигляді відпрацювання вашої карми.

Ми багато разів давали це Вчення, і я повторю його. Тільки тоді, коли ви керуєтеся правильним мотивом, ваші дії спричиняють відпрацювання карми й створюють позитивні передумови для розвитку Життя на Землі.

Тоді ж, коли ви керуєтеся невірним мотивом, то ви втягуєтесь у кармічну діяльність і продовжуєте створювати карму.

Вірний мотив ‒ робота на Загальне Благо й Служіння Життю.

Невірний мотив ‒ усе, що змушує вас мати на меті будь-які цілі, що належать фізичному плану: слава, гроші, пошана, отримання задоволень, задоволення бажань.

Дуже часто людина вважає, що її мотив спрямований на Загальне Благо й Добро. Однак насправді людиною керує інший мотив, який вона ретельно приховує навіть від себе самої.

Як же зрозуміти, який мотив вами рухає?

Улюблений Ісус дав відповідь на це запитання: "Треба судити за плодами".

Не за діями, які можуть бути слушними, не за словами, які можуть бути вірними, а саме за плодами, як результату дій.

І якщо ви з року в рік продовжуєте з'ясовувати відносини з людьми, які слідують з вами одним Шляхом, і відчуваєте до них претензії і навіть ненависть, незважаючи на, як вам здається, ваше служіння на Загальне Благо, і це продовжується і рік, і два, і десять років, то з великою часткою імовірності можна констатувати той факт, що ваш мотив не є вірним.

Тоді, коли ви щирі й ваш мотив вірний, будь-яка ваша дія на фізичному плані приводить до відпрацювання карми й ваші претензії до інших людей тануть, як сніг навесні.

Тому що кожен з вас бачить в іншому свої власні недоліки. І коли в полум'ї вашого Служіння згорають ваші недоліки як наслідки карми минулого, ви перестаєте бачити ці недоліки в інших людях.

Дуже багато зусиль потрібно у вашій роботі над собою, над своїми недоліками.

І єдина людина в цьому світі, яку ви можете перевиховати,‒ це ви самі.

Змініть себе ‒ і весь світ зміниться!

Я ЄСМЬ Сурія!