Насамперед у родині повинні прорости найвищі моральні ідеали

Владичиця Нада

26 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Нада.

Я прийшла сьогодні для мирної бесіди з тих питань, які стосуються практично всіх, хто живе на планеті Земля.

Я прийшла поговорити про родину, про дім, про те, що є невід'ємною частиною людського життя і без чого людське життя не буде повним і гармонійним.

Дуже багато людей розчаровані своєю родиною. Вони висловлюють своє невдоволення і їхні оселі перетворилися на камери тортур.

Чому це відбувається? І як таке могло статися, що саме святе для багатьох ‒ ваші діти‒ не отримують любові й турботи й вимушені рости в обстановці чвар і відвертої ворожнечі?

Улюблені, адже так було не завжди. І у вашій змозі повернути у вашу сім'ю гармонію, любов і спокій.

Я бажала б поговорити про роль жінки в сучасному суспільстві. Я бажала б, щоб ви згадали про те, що жінка є насамперед берегинею домашнього вогнища, миру й спокою в домі.

Тоді, коли в кожній родині, у кожному домі запанує мир, любов і гармонія, протилежним силам дуже важко буде втримувати суспільство в постійному страху за майбутнє.

Саме сім'я, її благополуччя, лежить в основі здорового суспільства.

А в сім'ї особливу роль відіграє жінка. Тому що саме від жінки залежить створення в домі затишку й обстановки турботи й любові.

Тому я сьогодні звертаюся насамперед до жінок. Ваша роль у суспільстві зараз виходить на перший план. Саме від вас залежить, які ідеали сповідуватиме наступне покоління людей. Саме від вас залежать ті моральні основи, які ви здатні будете прищепити вашим дітям і ті моральний засади, які ви здатні будете втримувати у вашій родині.

Чистота взаємин між чоловіком і дружиною автоматично сприяє здоров'ю родини й дітей.

Тоді, коли ваші стосунки засновані на справжній любові, ‒ ви віддані вищим моральним ідеалам, і в цій обстановці діти здатні всотати справжню непідробну любов. І якість любові, усотаної з молоком матері, залишиться з вашими дітьми до кінця життя.

Чи замислювалися ви коли-небудь, що створення Божественної обстановки в більшості сімей тієї чи іншої держави здатне за одне покоління створити суспільні відносини в цій державі, що відповідають найвищим критеріям моралі й моральності?

Тому саме сім'я, саме відношення всередині сім'ї і до дітей ‒ це те, на що необхідно спрямувати зусилля передової частини суспільства.

У сім'ї немає другорядних питань. Усе важливо. Важливо і планування народження дитини, і турбота про її виховання та освіту. Важливо створення відносин всередині сім'ї, заснованих на турботі й опікуванні. У цій атмосфері майбутнє покоління вбере все необхідне для того, щоб нести це по життю і застосовувати в будь-якій сфері діяльності.

Чи замислювалися ви: навіщо ви вступаєте у шлюб? Для чого й з якою метою?

Як і в будь-якій іншій людській діяльності, у питанні створення сім'ї дуже важливий мотив.

І якщо ви вступаєте у шлюб для того, щоб займатися сексом і отримувати на законній основі задоволення своїх статевих інстинктів, то з великою часткою імовірності через деякий час ваша сім'я стане для вас тягарем і буквально тортурою.

Тому що те, що ви робите для отримання особистих задоволень і насолод, не може принести вам справжнього щастя.

Якщо ж ви створюєте сім'ю для того, щоб допомагати один одному йти по життю і з метою народження дітей, які були б виховані вами у кращих традиціях, то в такому випадку ваша родина буде більш наближена до ідеалу.

Однак для того, щоб ви завжди були щасливі у вашій родині, вам необхідно, щоб на першому місці у вашій родині було поклоніння Вищому Моральному Закону, так на загальноприйнятій мові називається Божественний Закон у ваших життях.

Отже, коли ви все своє життя підкоряєте Вищому Закону, тоді й ваші стосунки в родині будуватимуться на високих стандартах моралі й моральності.

Терпимість і терпіння є тими рисами подружжя, які просто необхідні для довгого й щасливого спільного життя. Терпимість і терпіння ‒ це ті якості, які випливають з якості любові, справжньої любові, заснованої на Божественному стандарті.

Як ви можете помітити, усе у вашому житті залежить від того, наскільки ви здатні проводити у ваше життя Божественний Закон.

І в будь-якій сфері людського життя завжди є два основних підходи: Божественний і небожественний.

І родина, сімейне життя, не є ніяким винятком із цього правила.

Більше того, я вам скажу, що передусім у родині повинні прорости найвищі моральні ідеали.

Коли ви правильним чином спрямовані на самому початку створення вашої сім’ї і потім підтримуєте терпляче й планомірно ваш намір упродовж всього життя, то ви неодмінно отримаєте міцну сім'ю, у якій постійно присутнє щастя.

І оскільки однією з головних цілей створення сім'ї є народження дітей, то про їхнє народження слід почати турбуватися ще задовго до зачаття. Тому що, чим більш цнотливими й чистими будуть стосунки між подружжям, тим більша ймовірність того, що ви притягнете в якості вашої майбутньої дитини душу, яка має великі духовні досягнення.

Чому так багато народжується дітей і чому ці діти із часом викликають незадоволеність у батьків?

Тому що процес народження дітей поставлений на самоплив. Ви не дбаєте про те, щоб саме зачаття сталося як вищий акт Божественного Творіння. Адже саме у процесі зачаття і народження дітей ви, люди, подібні до Богів.

І цей вищий творчий акт зведений у більшості випадків до побічного ефекту при сексуальних втіхах.

Чи варто після цього нарікати на ваших дітей? Ні, відповідно до Закону Карми ви притягуєте ту душу в якості вашої дитини, який ваш рівень свідомості й мотив при вступі у шлюб, при зачатті, у процесі вагітності. А в перші роки життя вашого малюка дуже важлива роль матері, тому що саме в цей час дитина буквально всотує не тільки ваші вчинки, але й ваші думки.

Якщо ви правильним чином настроєні, якщо ваші мотиви правильні, то з народженням кожної дитини ви набуваєте щастя і створюєте собі заслуги для наступних втілень. Та вже й у поточному житті у зрілі роки набуваєте заслужених дарів сімейного щастя.

Якщо ж діти для вас є випадковим породженням, то навряд чи ви будете щасливі й навряд чи у вашому домі буде жити щастя.

У короткій розмові я не змогла торкнутися всіх питань, що стосуються родини й дитинства.

Однак важливо те, що я змусила багатьох з вас замислитися про те, як важливо все у вашому житті. І кожен ваш крок створює слідства, які можуть приносити щастя або нещастя.

Фактично ви самі є творцем свого щастя.

Необхідно лиш постійно зберігати усвідомленість і постійно відчувати вашу єдність із Богом.

Я ЄСМЬ Нада.