Екстраординарне Послання

Улюблена Порція

27 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Порція!

Я знову прийшла й смію вас запевнити, що наша сьогоднішня розмова буде не дуже радісною.

Я щойно залишила засідання Кармічного Правління, щоб прийти до вас і дати це моє Послання. Засідання Кармічного Правління проходить дуже напружено. І ми намагаємося знайти хоч декілька позитивних фактів за минулі півроку, які б говорили про позитивні змінення у свідомості людства.

Однак ми не можемо бути впевнені, що кількох навіть цілком переконливих кроків з боку небагатьох індивідуумів може бути достатньо.

Ми очікуємо від наших чола, які перебувають у втіленні, більшої моторності, більшого розуміння завдань, що стоять, і неухильного дотримання всіх пропонованих нами до наших учнів вимог.

І насамперед нас не переконує ваша дисципліна.

Багато хто намагається робити справи, з їхнього погляду, спрямовані на благо людства.

Але скажіть, будь ласка, чому ви вважаєте, що те, що ви робите, лежить у руслі наших вимог на сьогоднішній день?

Ми навмисно втримуємо й підтримуємо місію нашого Посланника для того, щоб сконцентрувати зусилля і малою кількістю досягти великих результатів.

Однак багато наших учнів із причини власної гордині або лінощів вигадують свої власні плани й вирішують ті завдання, які важливі, але не в цей момент часу.

Уявіть собі, що у вашому будинку почалася пожежа. Вогонь розпалюється і захоплює один предмет за іншим. А ви в цей час намагаєтеся музичити на фортепіано.

Чи буде це розумно? Чи це буде не зовсім адекватно?

Однак багато й багато наших чола продовжують займатися тими справами, які самі по собі не погані й навіть можуть приводити до розвитку їхніх душ. Проте одним з наріжних каменів нашого Вчення є Вчення про допомогу всім живим істотам.

Ваша фізична платформа, яка забезпечує вам розвиток протягом багатьох мільйонів років, потребує якнайшвидшої допомоги.

Негативний простір, створений розумовою діяльністю людства, створив непробивний панцир, крізь який не можуть пройти навіть надто потужні рятівні промені, що посилаються нашою Ієрархією.

Ви зобов'язані зосередити всі ваші зусилля на тім, щоб нейтралізувати негатив, що накопичився на планеті.

Однак замість цього ми бачимо збільшення негативу за останні півроку.

Ми ясно ставимо цілі й завдання.

Ми говоримо про необхідність молитовних бдінь і молитовної роботі 24 години на добу.

Ми говоримо, що однієї молитовної роботи у ваш час недостатньо. Необхідно вживати конкретних зусиль на фізичному плані, щоб гасити негатив у свідомості людей. Для цього необхідні колективні дії, спрямовані на нейтралізацію негативу.

Протилежні нам сили виявилися спритнішими й організованішими. Практично все інформаційне поле планети виявилося захопленим людьми, які представляють інтереси протилежних нам сил.

Чому так звані світлоносці не можуть взяти за приклад те, що вже зроблено в інформаційному просторі, включаючи інтернет, і просто поміняти знак "мінус" на "плюс"?

Є напрацьовані десятиліттями технології зі зміни масової свідомості людей. Однак ці технології працюють у цей момент проти Світла, проти еволюційного шляху розвитку.

І якщо ви забаритеся впродовж наступного півріччя, то ні я, ні хто інший із Владик не ручиться за сприятливий результат тієї кризи безвір'я, яка зараз охопила Землю.

Так, саме через те, що Божественна свідомість покинула життя людей, ми спостерігаємо кризу у всіх сферах людського життя.

Я нагадаю вам технологію, за якою діють сили пітьми.

Спочатку у простір впроваджується неправильний ритм. Це знаходить відображення в сучасній музиці, яка так подобається молоді. Паралельно замість тонких божественних відчуттів впроваджуються наркотики, які дають схожі відчуття, але повністю руйнують тонкі тіла людини. Слідом за руйнуванням тонких тіл хворіє і вмирає фізичне тіло.

Наступний етап ‒ спокуси. Ви бачите рекламу, яка розпалює ваші бажання, ваші потреби.

Слідом вам послужливо пропонують гроші під відсотки на придбання предметів і речей, спокушаючи вас. І ви потрапляєте на гачок фінансової залежності до кінця втілення.

Молоді люди замість того, щоб працювати й отримувати задоволення від власної праці, змушені просто заробляти гроші. Папірці, які підміняють радість, яку дає істинна праця на Загальне Благо. Виникає незадоволеність життям і протест.

Наступним етапом культивується насильство й створюється культ зброї і сили. Далі породжується образ ворога, який перебуває за межами вас самих. Це або нація, або країна, або прошарок, який, залежно від впроваджуваної ідеології, є зовнішньою перешкодою, що відділяє вас від щасливого майбутнього.

І покоління за поколінням молоді люди вмирають за помилкові ідеали, за помилкові цінності. Карма все більш і більш заплутується і посилюється.

Ми приходимо й даємо готові рецепти й пояснення всього, що відбувається на Землі.

Крім цього, ми ясно вказуємо вам Шлях і напрямок руху.

Однак навряд чи одна людина з мільйона, які живуть на планеті, володіє необхідною вірою і усвідомленістю, щоб прислухатися до наших порад. Решта наполегливо продовжує свою ходу в безодню.

Я прийшла сьогодні для рішучої і екстраординарної розмови.

Я намагалася розставити всі крапки над "і".

Однак я повинна сказати ще про одну важливу річ. І це стосується вашого майбутнього. Ні я, ні хто інший із членів Кармічного Правління зараз не можемо ручитися за те, що ми зможемо втримати баланс на планеті в наступне півріччя.

Ми могли б заручитися енергетичною підтримкою на Великому Центральному Сонці. Однак для того, щоб допомога була надана, потрібні факти, які говорять про те, що людство чує нас і намагається слідувати вказаним нами Шляхом.

Таких фактів ми не можемо набрати достатню кількість.

Тому я категорично закликаю вас відкласти вбік свої особисті ініціативи й повністю зосередити свої зусилля на підтримці балансу на планеті за допомогою молитовної практики й за допомогою ваших конкретних дій.

І якщо після сьогоднішнього мого Послання, хтось із наших чола буде запитувати, що ж йому робити, я відмовлюся в майбутньому приходити й давати свої Послання і наставляння.

Я ЄСМЬ Порція.