Вам необхідний імунітет проти зла

Улюблена Гуань Інь

27 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Гуань Інь. Я ЄСМЬ прийшла до вас через цього Посланника.

Можливо, хтось із тих, хто читає ці диктовки, не знає мене. Я відома на Сході. І я маю для жителів Сходу таке саме значення, яке Мати Марія має для жителів Заходу.

Жіноча основа виходить на перший план у цей час. І поклоніння Жіночому Пломеню, жіночому аспекту Бога має бути визнане вами зараз.

Не тому що цей аспект головний. А тому, що довгий час цей аспект Бога був принижений.

Наш Бог ‒ Батько-Мати. І чоловічий, і жіночий аспекти мають однаково важливе значення.

Принижуючи один з аспектів, ви порушуєте Божественну гармонію, і це відображається у вашому світі у вигляді різних негармонійних проявів, починаючи від негармонійних проявів всередині сім'ї та закінчуючи різними катаклізмами й стихійними лихами.

Обидва аспекти прояву Божества мають бути врівноважені у вашому житті. Аспект Отця, шанування Волі Отця, Волі Бога, і аспект Матері, той аспект, який дозволяє проявити цю Волю збалансовано в матерії.

Саме приниження жіночої основи за останні багато тисячоліть призвело до того, що прояв Божественного задуму для планети Земля був спотворений. І те, що ви бачите навколо себе у ваш час, є жалюгідною пародією на той задум Бога, який первісно існував для вашої планети.

Я Богиня Милосердя та Жалю. І я виконую свою місію допомоги всім живим істотам, які перебувають на цій планеті. Я виконую свою місію на Сході так само, як Мати Марія виконує свою місію на Заході. Але немає різниці між нашими місіями. Ми прийшли допомагати жителям Землі, і ми будемо виконувати нашу місію, незважаючи ні на що.

Мені хотілося б звернутися до жителів Росії та всіх країн, які розуміють російську мову, а також до тих країн, мовами яких згодом, як ми сподіваємося, будуть перекладені ці диктовки.

Я звертаюся до вас із проханням зберігати у своїй свідомості баланс, рівновагу між жіночою і чоловічою основами. І оскільки чоловіча основа є переважаючою у вашому світі, то мені б хотілося, щоб ви більше приділяли уваги жіночому аспекту, особливо це стосується жителів Росії.

Переважання чоловічих вібрацій веде цю країну дорогою, позбавленою достатку для більшості її жителів. Найбагатша у світі країна за кількістю природних багатств на душу населення є зараз злиденною країною, якщо розглядати рівень розвитку країни за доходом на душу більшості населення, а не брати середній показник, до якого включаються і багаті, і бідні.

Якби в Росії було розвинене шанування Матері, Материнського аспекту Бога, хіба могли б люди цієї країни допустити, щоб жінки похилого віку, які віддали всі свої сили, працю, здібності на благо цієї країни, які виростили дітей і онуків, ледве животіли, і навіть змушені були просити милостиню та шукати їжу на смітниках.

Щораз, коли ви бачите жінку похилого віку, яка сидить у лахмітті й просить милостиню, знайте, що це я, Богиня Милосердя, прийшла до вас в образі цієї жінки, щоб пробудити Милосердя та Жаль у ваших серцях.

Ви зобов'язані поклонятися Жінці-Матері, яка дала вам життя, яка привела вашу душу у втілення.

І неважливо, як несправедливо й суворо ваша мати обходилася з вами в дитинстві. Ви не знаєте, які кармічні стосунки пов'язують вас із вашою матір'ю.

І я кажу вам, що у вашому Всесвіті діє Закон Відплати, і ви самі заслужили це несправедливе, як вам здається, ставлення з боку вашої матері до вас. Ви не знаєте, скільки разів у своїх минулих життях ви мучили й навіть вбивали того індивідуума, який зараз втілений вашою матір'ю. І повірте мені, Бог дав вам найлегший шанс відпрацювати ваші кармічні взаємини з тим індивідуумом, який зараз є вашою матір'ю.

Вам здається, що ваш уряд чинить з вами несправедливо, що ви заслуговуєте кращої долі. Так, звичайно, ви заслуговуєте кращої долі, і попереду Росію очікує велике майбутнє.

І ви можете мені не повірити, але вся ситуація у вашій країні пов'язана саме з недостатнім шануванням жіночої основи, жіночого аспекту Бога. Баланс взаємин у сім'ї, баланс взаємин між батьком і матір'ю, правильні відносини в сім'ї, правильні сімейні підвалини є основою здорового суспільства. І те виховання, ті основи, які отримує майбутнє покоління в сім'ї, не можна порівняти ні з якими знаннями, отриманими в інтернеті, по телевізору або у школі.

І саме на руйнування сім'ї були спрямовані всі зусилля того режиму, який існував у Росії 70 років, який на Заході називають комунізм, а в Росії називали соціалізм.

Усі зусилля цього режиму були спрямовані на те, щоб зруйнувати сім'ю як осередок суспільства. І, утративши свою основу, Росія стала вразлива для тих вірусів пропаганди "вільного способу життя", що прийшов зараз до неї із Заходу.

Здоровий організм має імунітет проти будь-якого руйнівного вірусу. А такими вірусами для людського суспільства є пропаганда сексу, наркотиків, насильства. А оскільки організм Росії був ослаблений впродовж цих 70 років, то він не може протистояти цим зовнішнім інфекціям і вірусам, котрі буквально заполонили інформаційне поле цієї країни.

І аналогія з людським організмом тут цілком повна. Організм повинен звільнитися від вірусів і токсинів, що виділяються цими вірусами. І це звільнення може бути досягнуте очисними процедурами.

Немає сенсу боротися з вірусами. Треба докласти зусиль для посилення імунітету.

Зло існує в цьому світі. І зла дуже багато. Вам потрібний імунітет проти зла. І тоді ніякий вірус вам буде не страшний.

І перший крок, який має бути зроблений, ‒ кожен член суспільства, кожен осередок суспільства повинен захотіти бути здоровим, звільнитися від брехні й пропаганди, що спутали його.

Умійте розрізняти в навколишньому житті правильні Божественні зразки й помилкові зразки, які прищеплюють вам культуру смерті й пекла.

Виганяйте зі свого життя все, що не від Бога. Всю брехню, яка вливається у вашу свідомість з екранів телевізорів, комп'ютерів. Шукайте й знаходьте навколо себе правильні зразки. Культивуйте їх.

Тільки від вас самих залежить, куди ви будете вкладати так важко зароблені вами гроші. Будете ви їх витрачати на отримання безглуздих задоволень від життя, або ви витратите їх на те, щоб ваші діти отримали доступ до культурних цінностей минулого і теперішнього.

Вібрації, що містяться в музиці російських композиторів і в картинах російських художників 18-19 століть, здатні нейтралізувати вібрації смерті, укорінені у вашу свідомість разом з переглядом телевізійних передач і прослуховуванням тієї музики, яка заповнює простір Росії останнім часом.

Оберігайте ваших дітей від перегляду телевізійних передач, прослуховування рок-музики. Повірте мені, та шкода, яку неусвідомлено отримують їхні душі, не витримує ніякого порівняння з користю від використання ваших сучасних засобів масової інформації.

Використовуйте будь-яку можливість бути на природі. Проводьте час на природі. Не за шашликом під музику й рекламу, що доносяться з радіоприймача.

Слухайте звуки природи. Дивіться на птахів, дерева. Дивіться на хмари. Слухайте тишу.

Ми не можемо всіх людей змусити молитися та читати наші Розарії, але ми можемо звернути увагу людей на перешкоди, що оточують їх у житті, їхньому духовному зростанню, від яких слід відходити, поступово замінюючи їх досконалими зразками.

Якщо вам важко самим розібратися в якості того, що вас оточує, шукайте людей, котрі є серед вас, і які змогли зберегти своє співзвуччя з Богом, і для котрих немає більшого щастя, ніж передати вам своє сприйняття Божественної реальності, наділити вас частиною своїх вібрацій чистоти.

Я дала вам достатньо багато інформації для роздумів. У мене немає часу ходити коло й навколо. І я дала вам саме те, що потрібно вам зараз для того, щоб ваші душі змогли підбадьоритися та пробудитися до Вищої Реальності.

Я роблю це з любові й жалю до вас.

Я ЄСМЬ Гуань Інь.