Сьогоднішнє Моє Послання буде зрозуміло дуже небагатьом

Господь Шива

19 грудня 2021 року

Я ЄСМЬ Шива! Я прийшов!

Сьогодні я готовий до серйозної розмови, і Я чітко розумію, що те, про що Я сьогодні говоритиму, зрозуміє мало хто навіть серед тих, хто багато років читає Наші Послання.

Отже, відомо, що все у Всесвіті існує завдяки Божественній енергії. Божественна енергія пронизує все Творіння та підтримує його існування. Коли Божественна енергія іде, все розсипається, бо нема того, що скріплює матерію.

У ваш світ Божественна енергія надходить через чакри світлоносців і далі розподіляється по всьому фізичному світу, підтримуючи його існування.

Ми говорили, що зараз Земля переживає критичний, переломний час. Для успішного проходження перехідного періоду у втілення були надіслані кращі представники людства. Ми говорили про 144 тисячі людських індивідуумів, готових у своєму потенціалі стати Христоістотами. Так і було на той час, коли Ми стали працювати через Нашого Посланника Тетяну. За допомогою Наших Послань і світлоносців, які перебувають у втіленні, Ми планували здійснити швидке й безболісне Божественне перетворення на планеті.

Проте далі сталося незаплановане. Світлоносці читали Наші Послання, слухали Нашого Посланника, але не дотримувалися того, що Ми рекомендували. Було дано сотні рекомендацій і порад через Наші Послання та Нашого Посланника. Майже всі вони були проігноровані більшістю світлоносців.

Що це означає? Після кожного неправильного вибору чакри злегка закриваються, що скорочує потік Божественної енергії, яка надходить у ваш світ. За 18 років, упродовж яких була відкрита Божественна можливість, що діє через Нашого Посланника, практично всі світлоносці зробили свої вибори, серед яких і остаточний вибір. Чакри світлоносців перестали пропускати у світ Божественне Світло. З Учення ви знаєте, що світ, який не отримує Божественну енергію, підлягає знищенню. Тому найближчим часом світ руйнуватиметься.

Звичайно, у втіленні ще залишилися окремі індивідууми, у яких теплиться Божественна Іскра. Однак таких індивідуумів дуже мало.

У міру того як світлоносці робили свої вибори і їхні чакри закривалися одна за одною, вони втрачали дар розрізнення та інші Божественні якості. Їм почало здаватися, що Божественна Істина є і там, і там. І Читання Наших Послань перестало приносити їм задоволення та енергію, оскільки атрофувалися органи, котрі сприймали Наші енергії.

Неможливість засвоїти Наші енергії призвела до нестачі сил, депресії, відсутності бажання жити. Світлоносці стали пасивні й схильні до зовнішніх впливів і навіювань, що руйнують психіку.

Дуже багато хто погодився на зміну своєї Божественної суті, пройшовши процедуру так званих щеплень. Фактично це було відмовою від даного Богом образу. Згодою на зміну структури ДНК. Відмовою від Божественного коду. Люди добровільно відмовилися від подібності до Бога.
Слідом за смертю Душі приходить смерть фізичного тіла.

Спочатку люди відмовляються від Божественних якостей, зраджують Нас, Наше Вчення та Нашого Посланника, потім закриваються чакри й настає смерть Душі.

Потім планету опановують протилежні сили, робота яких полягає у знищенні непридатного до Божественної еволюції людства.

Застосовуються найвитонченіші методи. Через їжу, повітря, воду тіло насичується шкідливими речовинами, що остаточно руйнують енергетичну структуру людини. Вплив різними випромінюваннями унеможливлює функціонування системи чакр навіть у тих людей, у яких чакри були трохи відкриті.

Світ дедалі більш відривається від Божественної енергії і все ближче й ближче наближається до повної руйнації.

Причина – у виборі світлоносців: ста сорока чотирьох тисяч світлоносців, які мали стати Христоістотами, але через невірні вибори втратили свою Божественність і перестали виконувати свою функцію – проводити у світ Божественну енергію.

Вони втратили розрізнення і стали на шлях зради, пліток, маніпулювання, брехні, обману, шахрайства та крадіжки.

Чи є вихід? І що робити тим, хто ще не втратив Божу Іскру?

Оскільки енергетична система більшості світлоносців зруйнована, немає можливості діяти на тонкому плані. Битва на тонкому плані програна. Залишається діяти на фізичному плані. Ви не можете застосовувати принцип ненасильства, оскільки ви не маєте для цього необхідної сили Духа. Світ очікують сліпі братовбивчі війни. Однак ведення справедливих воєн з метою захисту своєї землі, своєї сім'ї, свого будинку може відкрити Шлях.

Я дуже добре розумію, що без розрізнення, інтуїції та інших Божественних якостей дуже важко робити правильні вибори й рухатися у вірному напрямку.

Залишається сподіватися на пам'ять і рухатися по пам'яті навпомацки, угадуючи вірний напрямок.

Вимагається з людиноподібної істоти повернутися до людського вигляду. Повернути собі інтелект і його якості критичного мислення, вільнодумства, ясного мислення та незалежності мислення.

Повернути в життя моральність і життя за совістю. Згадати Заповіді, дані пророками й посланниками.

Повернути красу в усі вияви життя. Згадати правильні зразки музики, архітектури, живопису.

Повернутись на Божественний Шлях розвитку буде нелегко. Однак ‒ можливо для тих, хто бажає зберегти Душу й бути з Богом.

Улюблений Альфа, який дав Божественну можливість цьому Посланникові – Тетяні – 18 років тому, на рубежі 2002-2003 років, просив Мене повідомити вас про те, що Він забирає Божественну можливість.

За 18 років, півтора 12-річного циклу, жодну з наших ініціатив не було здійснено світлоносцями. Те, що не використовується, – забирається.

Сьогоднішнє Моє Послання буде зрозуміло дуже небагатьом з тих, хто читає Наші Послання, і зовсім незрозуміло тим, хто ще не брався до читання Наших Послань.

Утім, у цей час лише одна людина зі ста, яка розпочинає читання Наших Послань, здатна дочитати їх до кінця. Люди розучуються читати і, отже, вони розучуються мислити, і, отже, перестають бути людьми…

Але це був ваш власний вибір, зроблений відповідно до вільної волі…

 

Я прощаюся з вами.

Я ЄСМЬ Шива!