Мета мого Послання ‒ розбудити тих, хто ще здатний прокинутися від солодкого сну в ілюзії

Улюблений Бабаджі

20 червня 2021 року

Я ЄСМЬ Бабаджі!

Сьогодні Я знову прийшов для того, щоб ви ще раз згадали про Наше існування і Наше Вчення.

Я прийшов нагадати вам про Закон, що існує в цьому Всесвіті. Нагадати вам про Любов, яка повинна бути з вами завжди. Тому що без Любові, яка охоплює все ваше єство й обіймає весь світ, усе Творіння, ви не можете існувати далі.

Страх і негативні стани свідомості виникають на тому місці, де немає Любові.

Тому першочерговим у ваших життях буде відновити почуття Любові.

Нічого нового немає в Моїх Посланнях і Посланнях інших Владик, що б ми не давали раніш, багато тисяч років тому, через мудреців, пророків, посланників.

І все-таки періодично слід нагадувати про Наше існування.

Щоб ви знали, що ви не самотні у Всесвіті.

Ми постійно стежимо за вашим розвитком і просуванням духовним Шляхом. І тоді, коли еволюція підходить до критичної точки свого розвитку й під загрозою стоїть саме існування розумної цивілізації на планеті Земля, Ми не можемо не прийти й ще раз не нагадати основні постулати Нашого Вчення.

Ми багато разів говорили про необхідність подолання бажань і відмови від прихильності до ілюзорних виявів цього світу.

Однак через лінощі й нерозумність багато Наших послідовників не приділяють належної уваги Нашим вказівкам.

Наприклад, зараз ілюзія підкинула ряд нових пасток для вашої свідомості, що відводять вас зі Шляху. М'яко й непомітно. Я кажу про вашу прихильність до розумних телефонів і так званих соціальних мереж. Із чого ви вирішили, що ці види прихильностей завдають меншої шкоди вашим душам, ніж алкоголь, нікотин, музика з неправильним ритмом, наркотики, азартні ігри ?...

Одна година, проведена вами в соціальних мережах, відсуває ваше просування Шляхом на цілий рік. А рік регулярного користування соціальними мережами може позбавити вашу душу можливості еволюційного розвитку назавжди.

Наступне питання, яке Я хотів би висвітлити в Моєму Посланні, стосується ставлення до Нашого Посланника. Я вже казав у попередніх моїх Посланнях1, що за тим, як ви ставитеся до Наших Посланників, Ми судимо про те, чи здатна ваша цивілізація до подальшого розвитку або вона поповнить звалище невдалих цивілізацій минулого.

Давайте поміркуємо разом.

Мільйони років Ми працюємо з людством Землі. Основна духовна робота й навчання проводяться Нами у спеціально створених місцях: Ашрамах Братства. На початку Місії Нашого Посланника був створений такий Ашрам під Омськом. Це давнє місце сили, звідки Ми планували поширити Наше Вчення і підняти свідомість людства на новий рівень.

Обов'язком наших чола є турбота про Нашого Посланника й створення необхідних умов для поширення Вчення.

Упродовж декількох років Ми давали Послання в Ашрамі Нашого Посланника, насичуючи землю навколо Божественними вібраціями. Вам залишилося тільки прийняти Наш Дар та оберігати його як зіницю ока від представників протилежних сил.

Але Наш форпост виявився захоплений протилежними силами. Спаплюжений і зруйнований.

Це ‒ тяжка карма, котра лягла на плечі тих світлоносців, які прийняли втілення спеціально для захисту Нашої Місії в Росії.

Ця карма настільки звузила свідомість світлоносців, закрила їхнє бачення, що вони перестали розрізняти Світло від пітьми й розуміти найпростіші положення Нашого Вчення.

Люди, покликані стати сіллю Землі2, явили гіркі плоди зрадництва й зради.

Яка ж їхня доля? Бути кинутими на дорогу, якою будуть прямувати прийдешні еволюції.

Є помилки, є омана, є гріхи. Все можна зрозуміти й простити. Але самому важкому гріху ‒ зраді‒ немає виправдання і немає прощення.

Для збереження Фокуса Світла, закріпленого в тілах Нашого Посланника, Ми були вимушені перемістити Нашого Посланника за межі Росії.

Коли людина здійснює непорядний вчинок щодо Нашого Посланника, вона створює карму, яка лягає на кілька поколінь в її роду.

У ситуації з Нашим Посланником сталося так, що органи державної влади Росії стали переслідувати й здійснювати репресивні дії щодо Посланника і її рідних і близьких.

Властивість мантій Нашого Посланника така, що будь-яка дія, спрямована проти Нашого Посланника, відбивається від її мантій і повертається до тих, хто цю дію здійснив, тисячоразово посиленою. Це стосується окремих людей, виконавців злої волі, і цілих країн, що не надали Нашому Посланникові належної шани.

На Росію Ми покладали дуже великі надії. У цей час ці надії не виправдалися.

Упродовж 100 років Росія двічі відкидала руку допомоги, простягнену Великим Білим Братством.

Перший раз це сталося на початку двадцятого століття, коли було відкинуто Наше Послання, передане через сім'ю Реріхів3, другий раз ‒ на початку двадцять першого століття, коли став переслідуваний Наш Посланник на території Росії.

Країна, що відкинула Нашу допомогу й піддає гонінню Нашого вісника, не може існувати будь-який значущий історичний період часу й приречена на роздроблення і вмирання.

Більшість населення країни не може зрозуміти причин бід і нещасть, що звалилися. Однак Я ще раз повторюю: країни роблять вибір в особі своїх кращих представників.

А кращі представники виявилися паршивими вівцями, і деякі вовки в овечих шкурах нишпорять у пошуках заблудних овець, щоб остаточно відвести їх зі Шляху4.

Я хочу, щоб у ваших головах з'явилося розуміння причин того, що скоро буде відбуватися і вже відбувається.

Немає ніяких злих демонів, доти, поки вони не оселяються у вашій свідомості. Коли світлоносці не виконують своєї місії, планета потрапляє під владу протилежних сил.

Не може існувати будь-який значущий період часу цивілізація, яка відірвала себе від Бога і Його Закону.

Так було з багатьма цивілізаціями минулого. Так буде й з вашої цивілізацією.

Утративши Фокус Світла й прямої передачі Наших Вчень, світлоносці Росії не змогли втримати свою свідомість на належному рівні, вони зробили вибір за всю країну. Оскільки за задумом Бога Росія повинна була вказати шлях всьому світові, то весь світ потрапив у смугу хаосу й плутанини.

Без Божественної енергії ніщо не може існувати.

Який же вихід?

Вихід завжди є: повернутися на Божественний Шлях розвитку.

Прийняти Наше керівництво й слідувати Божественним Заповідям. Дотримуватися Морального Закону.

Шанувати Бога, Владик і Наших Посланників.

Метою мого сьогоднішнього Послання було розбудити тих, хто ще здатний прокинутися від солодкого сну в ілюзії.

Наша допомога завжди може бути надана. Але Нам потрібні душі, здатні на подвиг, самопожертву, служіння. Які підготували свої ємності для чистої Божественної енергії, котрою Ми завжди готові наповнити чисті серця.

Я ЄСМЬ Бабаджі.

 

 ____________

Улюблений Бабаджі, 5 грудня 2009 року: "Бесіда про те, як читати Послання і ставитися до Посланника"; 20 червня 2010 року: "Вам треба визначитися, що для вас важливіше: цей світ або Божественний світ".

2 Матв. 5:13. Ви ‒ сіль Землі. Якщо сіль втратить силу, то чим зробиш її солоною? Вона вже ні до чого не придатна, хіба щоб викинути її на попрання людям.

У 1926 році М.К.Реріх прибув до Москви за дорученням Махатм. Микола Костянтинович, використовуючи свої зв'язки, зустрівся з керівниками Радянського Союзу, зокрема з Г.В. Чичеріним і А.В. Луначарським. На зустрічі з наркомами Микола Костянтинович вручив їм лист Махатм московським комуністам і скриньку із землею з Бурхан Булату.
На жаль, керівництво Радянського Союзу не прийняло пропозицій Владик про співпрацю.

4 Санат Кумара, 19 грудня 2020 року, "Від того, наскільки ви зможете зберегти своє Полум'я під час темних часів, залежить доля планети".