Вам треба визначитися, що для вас важливіше: цей світ або Божественний світ

Улюблений Бабаджі

20 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Бабаджі. Я знову прийшов до вас.

І сьогодні я прийшов, щоб серйозно поговорити. До літнього сонцестояння залишилися лічені години. І Божественна можливість, яка була надана людству в ході цієї місії Світла, добігає кінця.

Нам сумно. Не знаю, як вам.

Із часу звернення Владик до народу Росії1 пройшли 3 роки. Ми спостерігали. І я,  серед інших, спостерігав. Тому що в мене перед очима досі стоїть моє останнє втілення. Я мав можливість проводити Божественну енергію. І завдяки цій енергії я притягав дуже багатьох людей, які зліталися поласувати Світлом. Я бачив кожного із цих людей наскрізь. Я читав їхні думки й міг знати про їхні душі навіть те, що вони самі не знали про себе й у чому соромилися самі собі зізнатися.

Усі ці люди, які приїздили до мене в ашрам з багатьох країн світу, переважно притягувалися на Світло. І також їм було цікаво брати участь у багатьох гарних ритуалах, які я проводив, і у співі бхаджанів.

Звичайно, багато європейців притягувалися на екзотику. Однак я завжди дотримувався того курсу, який був всередині мене. І я переносив всі зовнішні поклоніння та шанування, тому що розумів, що дуже для багатьох людей це необхідно – зовнішнє шанування Гуру. Тому що це – рівень розвитку цих людей.

Кілька сотень людей приїздили до мене в ашрам щороку. І серед цих сотень людей було тільки кілька людей, які шанували мене як свого Вчителя насправді й розділяли мою місію.

Зараз ми прийшли в іншу країну, у Росію. І метод, яким ми користуємося, відрізняється. Ми даємо Послання. Тому що більшість людей, які користуються інтернетом або читають книги, сприймають енергії через слово. І для них важливим є не стільки енергетична складова наших Послань, скільки ментальна їжа для плотського розуму.

І вже не кілька сотень сприймають наше Вчення, а десятки тисяч людей по всьому світу.

І ситуація повторюється. Дуже багато тих, хто приходить подивитися на диво, але дуже мало тих, хто по-справжньому відданий тій справі, яку здійснюють Владики, і ще менше людей, які віддані нашому Посланникові.

Зовнішній представник Ієрархії є ключовою фігурою в цьому процесі. І те, як люди сприймають нашого представника й те Вчення, яке він дає, або відкриває Божественну можливість для розвитку всього людства, або згортає її.

Отже, був строк – три роки, відпущений на те, щоб нація потурбувалася про Посланника. Що сталося в цей час?

Два роки наш Посланник займалася будівництвом. Третій рік пройшов у безперервних судових позовах. У перервах між позовами вона займалася господарськими питаннями: лагодила сантехніку, обробляла поля та ремонтувала те, що вимагало ремонту в поточному моменті.

Напевно, усе це потрібні справи, і як будь-яка праця, спрямована на Загальне Добро, ці справи створюють нетлінний запас скарбів на Небесах для нашого Посланника.

А що нація? Нація втратила найголовніше: передачі живого Слова, навчання та семінари.

Тепер поставте себе на місце Вознесених Владик. Чи будете ви далі вкладати енергію в ту справу, яка не приносить вам очікуваного доходу? Наше розуміння доходу відрізняється від вашого розуміння доходу. Ви чомусь вважаєте, що вся справа у грошах: будуть гроші – і все буде. Однак ми розуміємо під доходом приріст рівня свідомості нації. І є критерії, за якими ми можемо судити про цей рівень свідомості. Головний критерій – ставлення до Посланника Слова.

Чи користується наш представник на Землі належною повагою?

Чи є люди, які будують своє життя за тим Вченням, яке ми даємо?

Ви можете переконувати мене, що ви дієте відповідно до отриманого Вчення та робите все, що кажуть Владики: читаєте Розарії, будуєте будинки на природі, займаєтеся освітою дітей і молоді.

Напевно, усе це дійсно робиться. Однак робиться все це на рівні художньої самодіяльності. Так, як це бачиться вам, з вашого рівня свідомості. А ми б хотіли, щоб це робилося так, як це бачиться нам з нашого вознесеного стану свідомості. А саме: є маса підводних каменів і коловоротів, які необхідно враховувати. Насправді, кожен крок повинен обмірковуватися та відповідати Божественному напрямку й Божественним зразкам. А ви все міряєте своїми людськими мірками. Так вам простіше. Не треба нічого міняти всередині вас самих. І скоро, я певен, ділки від лукавого будуть здавати общини "під ключ" або ашрами "під ключ".

І так буде відбуватися, якщо ви не замислитеся, навіщо вам все це без найголовнішої речі: рівня свідомості, якого необхідно досягти.

І критерієм вашого рівня свідомості є ваше ставлення до нашого Посланника. Неможливо брати Вчення та зневажливо ставитися до джерела Вчення. Все, що ви берете, відразу буде у вас на очах перетворюватися із золота в золу.

Шанування Вищого джерела є необхідною умовою.

Три роки ми давали наше Вчення, незважаючи на всі перешкоди, котрі стояли на нашому шляху. Незважаючи на будівництво, незважаючи на суди.

Однак чи буде користь від такого нашого навчання?

Закон невблаганний. Отримати новий рівень свідомості ви можете тільки тоді, коли отримуєте ваші знання на почутті безумовної любові до Вчителя та на відданості Владикам.

І ми не будемо знижувати рівень наших вимог до учнів на догоду его того або іншого індивідуума, який прагне і Богові служити, і себе не забувати.

Вам треба визначитися, що для вас важливіше: цей світ або Божественний світ?

І все уявне розмаїття виборів, які ви робите щодня, зводиться тільки до одного цього головного вибору.

Ми тримали двері Божественної можливості весь цей час широко відкритими. І зараз змінився цикл і настав інший етап.

Кармічне Правління зробить свої висновки й прийме своє рішення вже в найближчі два тижні.

Я ЄСМЬ Бабаджі.

 

  

___________________

1 "Звернення Владик до народу Росії". Фрагмент виступу Посланника в Москві 24 березня 2007 року.