Бесіда про те, як читати Послання та ставитися до Посланника

Улюблений Бабаджі

5 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Бабаджі. Для того щоб мені почати свою бесіду, я бажаю переконатися, що ви вжили всіх необхідних запобіжних заходів, потрібних при читанні наших Послань.

Ті, хто вперше читають наші Послання, можуть бути здивовані. Проте ті, хто вже давно читає наші Послання, напевно, обізнані про запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватись. Передусім, виповинні усвідомлювати, що маєте справу з енергією, оскільки наше Слово несе певний енергетичний заряд. І як будь-яка енергія вона вимагає обережного й дбайливого поводження із собою, інакше результат від читання наших Послань може бути непередбачуваний.

Отже, ви повинні усвідомити, що розмовляєте з Владиками, які набагато перевершили вас за своїм рівнем свідомості. Тому ви повинні мати всередині себе почуття поваги й пошани. Ви не можете розмовляти з Богом побіжно, мимохідь. Ви не можете пити чай, розмовляти про роботу з товаришами по службі, перевіряти домашнє завдання ваших дітей і водночас читати наші Послання. Якщо ви робитимете все це й водночас читатимете наші Послання, то ви творитимете карму, яка буде прямо пропорційна енергії, що міститься в наших Посланнях.

Ще раз попереджаю, що ви розмовляєте з Богом. І тому ви повинні робити це трепетно, з великою побожністю в серці. Все ваше єство має бути настроєне на спілкування з Богом. Ви повинні відкинути вбік всі ваші справи або, навпаки, не читати Послання доти, поки не видасться слушний момент.

Якщо ви розбалансовані або схильні до будь-якої негативної якості, то енергія, яка міститься в наших Посланнях, призведе до посилення будь-якого негативу, що присутній в вас. І навпаки, якщо ви гармонійно настроєні й наповнені внутрішнім спокоєм, то цей стан гармонії та спокою також посилиться пропорційно тій енергії, котра міститься в Посланні.

Отже, я дав вам необхідні вказівки, як підходити до читання наших Послань.

Тепер я маю вам розповісти про те, що є посадою Посланника Великого Білого Братства. Ми наділили нашого Посланника нашою мантією у 2004 році, і водночас ми передали їй повноваження представляти Братство на фізичному плані. Тому тоді, коли ви вступаєте в будь-які взаємини з нашим Посланником, вам слід розуміти, що ви вступаєте у взаємини з Братством. І за тим, як ви ставитеся до нашого Посланника, ми складаємо думку про ваш духовний рівень і про духовний рівень розвитку вашої цивілізації.

Тоді, коли я був у втіленні, люди по-різному ставилися до мене. І багато хто дійсно ставився до мене як до Бога у втіленні, і це допомагало їм здолати багато внутрішніх проблем, оскільки фактично вони користувалися моїми досягненнями, і це дозволяло їм зростати у своїй свідомості дуже швидко. Інші зазнавали сумнівів, і це не давало їм можливості подальшого зростання. Тому що ви отримуєте за вірою вашою.

Я згоден з тим, що існує дуже багато людей, які видають себе за великі інкарнації, посланників і пророків. І якщо ви притягуєтеся до таких людей, то це всього лиш наслідок вашої карми, яка повинна бути розв'язана.

Але давайте зупинимося на нашому Посланнику. І тут у вашій свідомості повинна пройти повна аналогія з Посланником з іншої країни.

Уявіть собі, що у вашій країні присутній посланник іншої держави. Принаймні, у минулі часи дуже велике значення надавалося тому, як жителі країни ставляться до посланника із сусідньої країни.

І іноді недружнє ставлення до посланника слугувало приводом для воєн. Це було в минулому. І цими прикладами рясніє історія.

Тепер уявіть, що ми маємо відчувати, коли ви виявляєте свою недружелюбність або явно ворожі дії, спрямовані проти нашого Посланника.

Ви помиляєтеся, ми не воюватимемо або не заставлятимемо вас силоміць поважати нашого Посланника. Ми просто бачимо за вашими діями рівень розвитку свідомості людського співтовариства в цілому. І це дозволяє нам прийти до висновку, що людство ще не готове до того, щоб з ним розмовляли на рівних. Людство ще бажає блукати дорогами в пітьмі.

Ось роз'яснення цього моменту й спонукало мене прийти сьогодні до вас із Посланням. Я думаю, що для багатьох ця інформація буде корисною.

Ви живете у фізичному світі. І одночасно ви існуєте в ментальному світі й астральному світі. Тому якщо ваше тіло зображує повагу й поклони, а ваш розум у цей час перемиває кістки всім, кого бачать очі, а бажання примушують відчувати заздрість та інші непристойні почуття, то це не означає, що ви маєте гідний стан свідомості.

Ваш світ надає вам грандіозні можливості для розвитку. Такий потенціал, який закладений у вашому світі, рідко можна зустріти у Всесвіті. Проте подумайте, чим ви зайняті велику частину дня? Чи варто ради цього приходити у втілення, щоб, наприклад, лежати на дивані й дивитися телевізор?

Я зачепив сьогодні дуже багато тем, які актуальні для вас. І всі ці теми й питання вимагають вашої найпильнішої уваги. Тому що без вирішення цих питань ви стоятимете на місці. А ми бажаємо, щоб ви розвивалися. Ми бажаємо, щоб ваш розвиток проходив успішно з найменшою кількістю катаклізмів і лих. Ми піклуємося про вас.

Коли я перебував у втіленні, я прагнув дати людям максимум енергії, якою я володів і яку мені давав Бог. Проте я бачив, як люди, отримуючи цю енергію, не встигнувши відійти два кроки від мене, тут же розпліскували отримане. Я спостерігав це багато разів. І все одно я давав і давав людям енергію, тому що їхні душі вимагали любові, тепла. Але тоді, коли вони отримували все це, вони не усвідомлювали, яким багатством вони володіють, і, не встигнувши усвідомити це, тут же розкидали отримане у вигляді засудження, заздрості, злості.

Я бажаю вам швидкого подолання всередині себе будь-яких небожественних енергій. І, повірте мені, для цього нічого не треба, окрім вашого бажання та постійного спрямування.

Я ЄСМЬ Бабаджі. Ом.