Новий етап дасть вам можливість відчувати себе існуючими одночасно у двох світах

Господь Сурія

12 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прибув з Великого Центрального Сонця!

Улюблені, настав момент, якого чекали Вознесені Сонми і який стане поворотним моментом для еволюції цієї планети. Подібні моменти не одноразові, і кожен такий момент слугує відправною точкою для подальшого просування. Це схоже на те, як ваш вітрильник рухається під поривами вітру. Кожен новий порив вітру надає новий імпульс вашому рухові. Ось і зараз потужний порив вітру наповнив вітрила вашої можливості. І тільки в такому випадку, якщо ви очікували цього пориву вітру й вчасно поставили вітрила й підготували себе до плавання, ви зможете скористатися наданою вам Космічною можливістю.

Попереду нелегкий шлях. Попереду вас чекають бурі й шторми. Але найголовніше – що ви готові до вашого Шляху й ви підняли вітрила вашої істоти. Хвилі й шторми є неминучими вашими супутниками в ілюзорному світі. Постійний опір пружної матерії створює необхідне напруження, яке дозволяє вам розвивати ваші думки, зміцнювати вашу волю та спрямовуватися до перемоги крізь всі перешкоди. Вітрильник вашої істоти ніколи не зможе потерпіти корабельної аварії, якщо ви зберігаєте у своїй свідомості вірний образ. Ваша свідомість є головною у вас, і все, що з вами відбувається, і будь-які обставини вашого життя визначаються тільки рівнем вашої свідомості. І ви самі вибираєте ‒ спрямовуватися у вашій свідомості до Вищого, рухатися Вищим Шляхом або вибрати животіння в затишному кутку. Але ті, хто вибирає приємне животіння, рано чи пізно відчують на собі підштовхування, що змушують їх до руху. А багато хто, особливо недбайливий, будуть просто грубо виштовхнуті з їхніх затишних кутів, розбуджені, поставлені й скеровані на Шлях.

Ви подорожні, і ви постійно повинні перебувати в русі, ніколи не зупиняючись. Тому ті з вас, хто сподівається у своїй свідомості, що він вже всього досяг і може тепер відпочити, повинен терміново внести у свою свідомість необхідні корективи.

Стан спокою насправді є ілюзією. Ви ніколи не перебуваєте у спокої. І під час медитацій, коли зупиняються ваші людські думки й почуття, ви робите грандіозні переміщення у світах, де немає часу і простору. Весь механізм переміщення далекими світами, тонкими світами, вогненними світами схований всередині вас. Ви робите ваші переміщення у вашій свідомості. Тому єдине, що повинно вас турбувати, ‒ це рівень вашої свідомості.

Усе у вашому світі має початок і кінець. І тільки ваша свідомість матиме продовження після вашої смерті.

Має значення набутий вами досвід. Тому, чим більше ви дієте у вашому світі, тим більшого досвіду набуваєте. Фізичний світ надає величезні можливості для розвитку. Фізичний світ буквально начинений предметами, до яких ви можете докласти ваших зусиль. Ви впливаєте на фізичний світ, і ви перетворюєте фізичний світ.

Кожна ваша дія може підвищувати вашу свідомість, приводити до зростання вашої свідомості, вашої безсмертної частини. І кожна ваша дія може призводити до зростання ілюзії. Все залежить від напрямку ваших зусиль. Ви схожі на вентиль, крізь який тече Божественна Енергія. І ви можете направляти потік цієї Енергії для множення вашої свідомості, а можете витрачати цю Енергію для множення ілюзії.

Увесь проявлений світ є сценою, яка необхідна вам для вашого розвитку і яка створюється вами, коли ви спрямовуєте Божественну Енергію для множення ілюзії. Коли ви досягаєте певної міри чистоти ваших чакр і ваших тіл, то ви долаєте нереальну частину вас самих у вашій свідомості. І чим більше ви підносите свою свідомість, тим дедалі більш ви можете набувати якостей, властивих Божественному світові.

Ваш світ і наш світ не є ворожими. Ваш світ і наш світ взаємно доповнюють один одного. Тому будь-які негармонійні прояви, які присутні у вашому світі, із часом будуть підлягати перетворенню. А перетворення вашого світу може відбуватися єдиним шляхом ‒ через вашу свідомість, яка керує потоком Божественної Енергії, що надходить у вашу істоту з єдиного Джерела, єдиного для всього Всесвіту.

Якщо ви будете зосереджені на вашому ілюзорному світі, то ви рано чи пізно маєте стикнутися з простою істиною, що немає у фізичному світі того, що могло б вас задовольнити. Ви можете витратити все життя так само, як ви витратили тисячі життів у ваших минулих втіленнях, у пошуках сенсу життя. І завжди настає мить для будь-якої істоти, яка перебуває у фізичному світі, коли вона усвідомлює, що те, до чого вона насправді спрямовується, перебуває за межами фізичного світу.

Спочатку ви набуваєте дуальності сприйняття вашого світу. Ви починаєте відрізняти явища, які належать фізичному світові, від явищ, які належать тоншим світам. Потім ви починаєте бачити причини того, що відбувається у фізичному світі. Ви починаєте бачити слідства вчинків, і ви починаєте усвідомлювати, що змінення вашого ставлення до навколишнього світу змінює ваші думки, ваші вчинки, ваші почуття. І в одну чудову мить ви починаєте усвідомлювати, що ви набуваєте нарівні з вашими фізичними почуттями сприйняття тонких світів. І як тільки ви набуваєте цього сприйняття, ви отримуєте щораз більше уявлення про тонкі світи. І тонкі світи так вигідно вирізняються від того, що вас оточує на фізичному плані, що ви все більшу й більшу частину часу проводите у вашому спілкуванні з тонким світом.

І настає момент, коли ви одночасно перебуваєте у двох світах. Ви стаєте точкою між двома світами. І ви усвідомлюєте абсолютно чітко, що всередині вас з'єднуються світи. І ви розумієте, що саме так Бог може діяти через вас. І вам приємно відчувати свою єдність із Богом, з усім Всесвітом. Ви розумієте, що немає ніякої межі між вами й іншими живими істотами. І ви набуваєте нескінченного жалю до всіх живих істот, які перебувають на тій стадії розвитку своєї свідомості, яка не дозволяє їм відчувати цю єдність Життя.

І ось, перебуваючи на цій стадії вашого сприйняття світу, ви нарешті почнете розуміти нас, Iстот, які перебувають за завісою. Ми маємо розуміння, але не маємо можливості діяти у вашому світі. Ви не маєте розуміння, але маєте можливість діяти у вашому світі. Тому наступний етап, який вже настає, дозволить вам отримувати наше розуміння, проникаючи за завісу, і дозволить нам діяти через вас, коли ви дозволите нам бути присутніми в ваших iстотах.

Так твориться розвиток світу. Так світи проникають один в одного.

І новий етап, який вже настав, дасть вам можливість відчувати себе такими, які перебувають одночасно у двох світах. Спочатку це зможуть одиниці. Потім все більше й більше людей досягнуть цього стану свідомості. Завжди важко першому піднятися на найвищу вершину. Тим, хто йде слідом, завжди легше. І дуже скоро те, що здавалося фантастичним, буде здаватися абсолютно буденним.

Щасливої дороги! І підніміть на ваших реях прапори. Щоб вас було видно здалеку. І щоб кожен, хто бажає приєднатися до вас і встати під ваші прапори, мав можливість це зробити в будь-яку мить.

У Бога немає ніяких обмежень. Усі обмеження присутні тільки у вашій свідомості й у вашому сприйнятті навколишнього світу.

Я ЄСМЬ Сурія,
який прибув до вас із Великого Центрального Сонця.