Мені хочеться підійти й обійняти кожну зі 144000 Христових iстот Землі, які зараз перебувають у втіленні на планеті Земля

Улюблений Ланелло

11 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов знову.

Стан навколишнього світу невловимо змінився. Мало хто помітив за повсякденною суєтою ті важливі змінення, які сталися. Події не поспішають виявлятися, проте старт даний, і процес неминуче почав розгортатися.

Якби люди більш довіряли своїй Вищій частині, то вони мали б визнати, що є певні терміни, є певний план, за яким все розвивається та на якому засновано все Творіння. Тому ті, хто досяг нині певного рівня свідомості, що відповідає Божественному плану для нинішнього етапу розвитку еволюції на Землі, зможуть розпочати усвідомлення тих знань, навчань і понять, які стають їм доступні завдяки космічній можливості, що відкрилася. Ті ж, хто не зміг потрапити своєю свідомістю в цей вузький відведений коридор, змушені будуть задовольнятися жалюгідним існуванням, подібним до існування сліпого крота під землею.

Усі можливості й всі двері відкриваються всередині вас. Тільки рівень вашої свідомості визначає ваш ступінь у Божественній Ієрархії та вашу міру служіння, яку Бог може надати вам здійснювати.

Нерозумно було б вам засуджувати й не піклуватися про тих індивідуумів, які у своїй свідомості не змогли переступити необхідної межі. Вони нещасні за своєю суттю та нагадують другорічників, які нарешті усвідомили, що зробили велику дурницю через свої лінощi, і вимушені розстатисязі знайомим класом і опинитися серед молодших дітей, які сприймають їх як відсталих щодо розуму й неповноцінних.

Але багато хто за своїм рівнем розвитку так ніколи до кінця цього життя і не зрозуміє, яку можливість вони мали й що втратили.

Усе підлягає своїм циклам розвитку в цьому світі. І дивіться, як би вам однієї чудової миті вашого перебування на планеті не отримати народження десь серед австралійських аборигенів, які полюють списами й не здатні навіть до отримання уявлення про світ, котре мають одночасно з ними люди, які живуть десь в Європі чи Америці.

Еволюція розтягується на мільйони років і надає можливість для розвитку навіть самим немоторним і ледачим. Однак настає момент, коли навіть дуже гуманний Космічний Закон неспроможний більше надати можливість для розвитку, тому що терміни закінчилися та цикли змінилися.

Я відчуваю жаль із приводу того, що надто мала кількість душ вступила на новий ступінь розвитку свідомості. Однак навіть цієї кількості душ цілком достатньо, щоб змінення на Землі прискорилися та перетворення, які намічені, були успішно розпочаті й завершені.

Я з радістю спостерігаю за душами, які перебувають у втіленні і які змогли знайти в собі сили й стремління, щоб здобути перемогу над собою, над своїм его й піднятися на наступний ступінь.

І я передчуваю, що дуже скоро між цими душами встановляться відносини дружби, співпраці й взаємодопомоги, де б ці душі не перебували на Земній кулі. Насправді, ви присутні при народженні нової Раси людей, яка буквально сьогодні вночі народилася в надрах старої П'ятої Корінної Раси. Люди здійснили перехiд у своїй свідомості, перехід на новий ступінь. І дуже скоро внутрішні змінення будуть виявлені на фізичному плані.

Найголовнішим було подолання тієї частини вас самих, яка прив'язувала вас до Землі й традиційним відносинам, які переважають між людьми в цей час.

І перше, що ви відчуєте, що зміняться відносини між людьми. Між тими людьми, які зійшли на новий ступінь. Ви це визначите, навіть коли ви не володієте надто великим даром розрізнення. Вам буде простіше домовлятися між собою. Ви будете відчувати, що ви робите загальну справу, і не важливо, яку частину загальної роботи ви ведете. Будь-яка робота з побудови Нового Світу почесна. Навіть якщо ви просто забиваєте цвяхи. Ви відчуєте Любов, нічим не вмотивовану Любов до всіх людей, з якими ви робите загальну справу. Ви отримаєте задоволення від свого служіння кожному члену вашої общини. Люди, які досягли нового ступеня у своїй свідомості, будуть один для одного найближчими родичами. Ви відчуєте серцем кожного, хто зумів здобути цю велику перемогу над собою. Ви відчуєте це за такими якостями, як безкорисливість, бажання допомагати й віддавати, і з досконалої безумовної Любові, яка буквально пронизує ваші істоти.

Будь-яка справа, яку ви почнете робити спільно, приречена на успіх. Тому що не ви робите цю справу, але Бог, якому ви дозволяєте робити цю справу через вас.

Ваша Вища частина завдяки досягнутому вами ступеню зможе брати участь у всіх ваших справах, у всіх ваших заходах на фізичному плані. І всі ваші починання будуть успішні, тому що Бог, якому ви дозволяєте діяти через вас, не може потерпіти поразки. Ви приречені на перемогу доти, поки ви з Богом!

І дозвольте мені привітати вас із вашою Перемогою! Ніколи не забувайте, що ця перемога, хоч і здобута вами завдяки вашим досягненням, усе-таки належить Богові. Тому що все в цьому світі належить Богові. І ви набуваєте все більшої і більшої можливості служіння, коли ви здатні жертвувати всім заради Бога. Бог ревнивий. Він вимагає всієї людини. І чим від більшої частини свого нереального я ви здатні відмовитися, тим більше й більше ви будете ставати Богом. Тим більше буде присутність в вас вашої Божественної частини.

Люди, які досягли у своїй свідомості нового ступеня, завдяки набутим на цьому ступені якостям, будуть більш успішні у всіх своїх справах та у всіх своїх починаннях. Тому що те, що всередині них опиралося раніш їхній успішній роботі, зараз не існує або створює набагато менше перешкод в їхньому житті й діяльності. Ваша гординя та всі ваші недоліки не будуть більше чинити ніякого впливу на ваші справи й на все, що ви робите. Тому що ви змогли перевершити це в собі. Ви відчуєте це у зміненій атмосфері у ваших колективах. Ви відчуєте, що є люди й цілі колективи, з якими вам легко й спокійно.

Процес створення таких колективів, общин пройде цілком природно. Ви знаєте, що подібне притягується до подібного.

І те, що не здатне буде витримувати ваші вібрації, поступово відійде від вас. Земля – дуже гостинна планета. І вона дала притулок дуже багатьом еволюціям, котрі всі перебувають на дуже різних етапах свого розвитку.

Але щоразу, коли значна кількість індивідуумів досягає рівня Христової свідомості, це абсолютно благотворним чином позначається на всій планеті. Оскільки всі люди дуже тісно пов'язані між собою на тонкому плані.

Тому здобута вами свідомість Христа є неоціненним благом для всієї планети.

Я не можу стримати своєї радості й своїх емоцій. І мені хочеться підійти й обійняти кожну зі 144000 Христових істот Землі, які зараз перебувають у втіленні на планеті Земля.

Це ваша перемога! Але це й наша перемога. Тому що Вознесені Сонми працювали невтомно для того, щоб ваша перемога на фізичному плані стала реальністю.

Я вітаю вас! І я витираю сльози радості зі своїх щік.

Я ЄСМЬ Ланелло.