Час перемоги настав!

Могутній Перемога

10 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Могутній Перемога! Я ЄСМЬ прийшов!

Подолання простору і часу цього разу пов'язане з насущною потребою донести до вас радісну звістку! Ваша планета переходить на новий етап вашої еволюції, і це відбувається буквально зараз.

Кожен з вас зможе вже впродовж найближчих годин відчути значні змінення. Ви повинні прислухатися до себе. Ви повинні відчувати себе, розуміти себе. Ви не є тими, кого ви бачите у дзеркалі, ‒ ви могутні духовні істоти, і настає етап, коли ви всі маєте відчути це. Принаймні, ті з вас, хто готовий слідувати Шляхом еволюції цього Всесвіту, підтримуваного всіма розумними істотами цього Всесвіту.

Ви вступаєте на той рівень, який дозволить вам здійснювати ваш зв'язок з Вищою частиною вас самих без колишніх зусиль. У всі часи існували люди, які трималися окремо й зберігали в собі таємницю спілкування між світами навіть тоді, коли завіса була максимально щільною.

Якщо вам дати образ, то цей образ буде схожий на те, що раніше ця завіса була як непроникна стіна, а зараз настає час, коли ця завіса стає схожа на ажурну вуаль, крізь яку ви зможете бачити й отримувати часткове уявлення про наш світ.

І саме я прийшов до вас зараз, щоб повідомити вас про вашу можливість. Завіса між нашими світами готова прорватися прямо зараз. Ваша свідомість є єдиною перешкодою, яка заважає вам побачити наш світ і спілкуватися з нашим світом.

Тонкі енергії пронизують вас наскрізь і буквально ліплять вашу свідомість. Нову свідомість. Свідомість людини Нової Епохи.

Вознесені Сонми роблять все від них залежне, щоб долучити вас до нашого світу. І якби ви докладали до можливості вашого спілкування з нашим світом навіть тисячну частку тих зусиль, які докладаємо ми, то ви могли б здійснити у своїй свідомості блискавичний прорив у безмежність, до наших світів.

Дивовижний час настає. Подивіться у вікно. Чи той світ ви бачите? Кожному дається шанс. І кожен приймає своє рішення сам, засновуючись на Законі вільної волі.

Я прийшов як Віфлеємська зірка, яка сповістила про народження Ісуса Христа. Я прийшов сповістити вас про народження в вас Христа. І ті з вас, хто здобув перемогу над своєю смертною свідомістю, отримають можливість набути розуму Христа.

Ваша свідомість зможе сприйняти те розуміння, яке було вам недоступно раніше. Ваше просування відбувається не на фізичному плані. Ваше просування відбувається у вашій свідомості. Ви сходите на Вершину Божественної свідомості за допомогою ваших перемог, які ви здобували одна за одною над вашою нереальною частиною, над вашим смертним плотським розумом.

Крізь вас сяє розум Христа. Він народжується в вас, і він пробивається у ваш світ через ваші серця у вигляді сяйва ваших очей, у вигляді вашого служіння, у вигляді ваших вчинків, які ви здійснюєте на благо всього життя.

Улюблені, неможливо не помітити тих змінень, які відбуваються з тими з вас, хто готовий. Хто не тільки висловив свою готовність слідувати  Шляхом, але хто постійно йде, не зупиняючись і не звертаючи уваги на дрібні й великі перешкоди.

І якщо одні настільки швидко просуваються у своїй свідомості до Божественної вершини, то інші тоді ж вважають за краще втрачати дорогоцінний час у пошуках тих самих задоволень і розваг, які відводили зі Шляху найкращі душі. Ілюзія ще сильна, але час скорочено для обраних, і якщо раніше ви тільки читали й повторювали ці слова, то зараз ви на власні очі зможете переконатися в тих зміненнях, які очікують вас найближчим часом. Говорилося про те, що двоє на полі: один береться, а інший залишається, дві, що мелють на жорнах: одна береться, а друга залишається1. Так і відбувається. Розкрийте ваші очі й подивіться навколо.

І коли ви будете знати, на що звертати увагу, то ви побачите, як одні докладають всіх своїх сил, усіх своїх здібностей і витрачають весь свій час, щоб рухатись і рухатись, вперед і вперед. Але інші в цей самий час намагаються знайти вузьку щілину, у яку вони могли б забитися та пересидіти цю пору змінень.

І ця пора може стати часом грандіозної перемоги, яку здобувають одні, і часом, коли інші зазнають поразки.

Кожен з вас має потенціал здобути перемогу. Але одні спрямовуються до своєї перемоги й докладають для її досягнення всіх своїх сил, а інші вважають за краще відлежуватися на печі, думаючи, що всі ці змінення пройдуть повз них і їм, як і раніше, нічого не треба буде робити.

Улюблені, ніколи не забувайте, що ви всі перебуваєте в животі у Бога. Ви всі складаєте єдине тіло Бога, і настає момент, коли від вашого бажання мало що залежить. Ви приречені на перемогу. І у вас немає іншого вибору, окрім вашої перемоги.

Тому злазьте з печі, виходьте на вулицю та підставляйте себе свіжим вітрам перемін. Ви подібні до вітрильника, який стояв у гавані й не міг рушити з місця, тому що не було вітру. І ось настала мить, коли подув вітер можливості, готовий підхопити вас і наповнити ваші вітрила й спрямувати до мети вашої подорожі ілюзорним світом. А метою вашої подорожі є повернення в реальний світ, звідки ви прийшли й куди ви рухаєтеся неминуче, відповідно до закону космічних циклів.

Тому ловіть вітер космічної можливості вітрилами вашої істоти. Тому що наступна космічна можливість настане для обраних у наступному космічному циклі, і ви прирікаєте себе на тривале, утомливе перебування в обтяжливих світах. Тому вибирайте свою перемогу й вибирайте рух до вашої Перемоги. Я прийшов сказати вам про космічну можливість, яка настає. І яка вже настала для тих, хто готовий її прийняти. Час перемоги настав!

Перемоги для тих, хто готовий, і перемоги для тих, хто зараз згоден прийняти свою перемогу.

Потужний імпульс спрямування впродовж сьогоднішньої ночі перемістить вас у вашій свідомості на наступний етап вашого еволюційного розвитку.

І ви побачите ясно мету, і ви побачите Новий Світ, який набуде явлених обрисів спочатку у вашій свідомості, а потім поступово буде виявлений через вашу свідомість на фізичній Землі.

Я ЄСМЬ Перемога!

 

 

 

______________

1 Матв. 24:40-41.