Зараз Росія проводить генеральне прибирання

Улюблений Ель Морія

9 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов знову.

Сказати вам про те, що важливо давати ці диктовки й важливо читати ці диктовки, ‒ означає нічого не сказати. Щоразу ми докладаємо значних зусиль, щоб подолати опір матерії та опір обставин, пов'язаних з передачею наших Послань у фізичну октаву. Складність полягає в тім, щоб передача Послань якомога точніше відповідала завданню сьогоднішнього дня. А основне завдання, яке стоїть на порядку денному, це змінення свідомості землян і піднесення рівня свідомості, розширення місткості свідомості. Ваша свідомість є єдиною перешкодою, котра заважає вашому спілкуванню з нами, і ваша свідомість є основною перешкодою, щоб змінити становище на планеті Земля. Тому я приходжу й кажу вам знову й знову: "Докладайте ваших безпосередніх зусиль. Позбавляйтеся всього непотрібного, віджилого у вашій свідомості, чому не місце в Новому Світі".

Здається, що розвиток у Росії зайшов у глухий кут. Здається, що нічого не міняється та все погано. Однак не судіть за зовнішніми проявами. Тому що всередині кожної людини, усередині кожного світлоносця, який зараз перебуває у втіленні й проживає на території Росії, ідуть грандіозні зрушення зі змінення свідомості. Іде величезна робота з осмислення того досвіду, який був отриманий за останню сотню років. Є прислів'я, яке говорить: "Негативний результат - теж результат". І це прислів'я якнайкраще підходить до подій, які пережиті Росією за останнє сторіччя. Неможливо, улюблені, побудувати суспільство, що відповідає стандартам Нового Світу, не засновуючись на Вірі в Бога. Вірі істиннiй, а не тій вірі, яка цілком закономірно була зметена в ході революції 1917 року. Російський народ завжди інтуїтивно підозрював, що жодна офіційна релігія з її ієрархією та бажанням нав'язати свої догми, не відповідає запитам широкої російської душі. У цьому сенсі можна сказати, що місткість свідомості російської людини за останні десятки років збільшилася у величезній пропорції. Щоб позбавитися догми, що сковує, і подолати цю догму у свідомості, іноді потрібні зовнішні вибухи й соціальні збурення. І цей процес схожий на генеральне прибирання, яке ви проводите у вашому домі. На перший погляд може здатися, що ви перебуваєте в повному хаосі й безладі. Всі речі, які лежали на своїх місцях, тепер перемістилися. І їх неможливо відшукати. Інші речі стали непридатними й потребують заміни. І ви їх викидаєте. Звичайно, шкода розставатися з улюбленими речами, які слугували вам вірою та правдою протягом багатьох років і з якими ви зрослися буквально фізично. Однак приходить пора, і ви перетрушуєте старі речі й викидаєте непотрібне. Стираєте пил і наводите блиск на тих речах, які ще можуть вам послугувати. І розкладаєте все заново по поличках.

Зараз Росія проводить генеральне прибирання. Іде грандіозне переосмислення цінностей. Причому в цьому генеральному прибиранні бере участь весь народ Росії. Тому неохайно виглядає країна. Тому похмурі обличчя. Генеральне прибирання в самому розпалі. І здається, немає кінця цій роботi, що стомлює. Багато хто намагається повернутися до догматів старої віри прадідів. Повертаються в заново відреставровані храми. Прислухаються до себе, принюхуються до церковних запахів. І є передчуття, що саме з Богом пов'язано майбутнє Росії, з істинною Вірою в Бога. Однак душа не знаходить заспокоєння у старій вірі. Буквально натовпи людей зайняті пошуком нових течій і нових релігій. І сили пiтьми послужливо підсовують сурогати віри, красиві речі, які, однак, зовсім марні для розвитку душі. Вирішує народ великої країни, на чому зупинитися. Що вибрати й від чого слід відмовитися? А можливо, треба дещо залишити, стерти шар пилу й поставити на полицю? Те ж саме в соціальному житті. Після багатьох років панування хибної общини одні намагаються повернутися до цієї общини, але побудувати її на нових принципах. Інші згадали ще старіші часи й намагаються зайняти становище серед нової еліти. Ввести у країні ту саму нерівність, яка була характерною для останніх років царського режиму. І знову здається, що щось не те. Є народна мудрість, яка говорить про те, що неможливо двічі ввійти в ту саму воду. І дуже болісно розставатися зі старими речами, шкода викидати. Однак чим швидше колективна свідомість народу очиститься від старих непотрібних догм як у церковному, так і у світському житті, тим швидше й успішніше нове займе свої рубежі у свідомості людей.

З радістю спостерігаємо паростки нового, передового в серцях і розумах багатьох людей. Наші учні не знають ні сну, ні відпочинку. Наші справжні учні працюють цілодобово. Цілодобово стоять на вахті наші сторожові. Рідна твердиня повинна бути під охороною від того, що чужо Новому Світові. Від будь-яких ідей, які приходять із цивілізованого світу Європи й Америки. Однак маю вам сказати, що за всією цією західною так званою цивілізацією не стоїть нічого, що знадобилося б у майбутньому суспільстві. І як вам не здасться дивним, я скажу вам, що і Європа, і Америка назавжди відстали від народу Росії за рівнем свого духовного розвитку й за рівнем своєї свідомості. Вам не видно цього зараз, коли ви перебуваєте в хаосі генерального прибирання, яке ви ведете зараз. Але, повірте мені, пройде буквально кілька років, і ті змінення у свідомості, які зараз ідуть темпами, які ні із чим не можна порівняти, буквально семимильними кроками, стануть проявляти себе в навколишньому житті. Все, що вас оточує, є відображенням вашої свідомості. І те, що ви спостерігаєте навколо себе зараз, є віддзеркаленням тієї свідомості, яку мало російське суспільство у дні хибної общини, - так званого соціалізму.

Матерія є найбільш інертною частиною Всесвіту. І для того щоб змінення у свідомості виявилися у фізичному світі, мають пройти роки. Раніше відображення змінення свідомості вимагало набагато більшого часу, ніж потрібно зараз. Час змінився. І будь-які змінення у свідомості людей приводять до майже миттєвих змінень на фізичному плані. Миттєвим, звичайно, за космічними масштабами. Однак процес прискорення, процес підвищення вібрацій світу відбувається неухильно й постійно. Тому з кожним роком зменшується термін, коли змінення свідомості стають проявленими на фізичному плані. Тому прагніть до змінення вашої свідомості. Наводьте порядок у вашій свідомості. У вас як приклад ваше минуле. Віра, що була повалена й до відновлення якої робляться спроби, але котра не може більше задовольнити людей, тому що свідомість людей розширилася та не може вміститися у старі рамки. Хибна община, яка була, і немає її. Тому що справжня община може бути заснована тільки на істинній Вірі. Старий порядок, коли деякі володіли всім, а маси людей жили напівголодні. І цей порядок не зможе знову прижитися. Тому що не відповідає запитам часу. Поєднання істинної общини, заснованої на істинній Вірі, соціальний устрій суспільства, яке піклується та надає допомогу всім своїм членам, особливу увагу приділяючи дітям i немічним. Можливість вільного розвитку кожного члена суспільства, отримання кращої безкоштовної освіти, кращої медичної допомоги. Все те, що було при хибній общині, але встановлене на рейки істинної Віри, дасть той образ майбутнього устрою суспільства Нової Епохи, який ми тримаємо в наших серцях.

Соціальна й майнова нерівність буде подолана разом зі зміною системи освіти, яка дасть уявлення майбутньому поколінню про Божественні Закони, що діють у цьому Всесвіті. І про головні Закони - Закон Карми або вiдплати, і Закон перевтілення або розвитку душ. Усі основи істинної Віри повинні бути повернені в суспільство. І кожна людина повинна отримати уявлення про зміну циклів і необхідність позбавитися свого его, необхідність удосконалення себе в Богові.

Даємо орієнтири. Даємо основи. Даємо вказівки. Для тих, хто чує. Для тих, хто розуміє. Для тих, хто готовий.

Я ЄСМЬ Ель Морія.