Учення про зцілення

Улюблений Ісус

8 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов знову.

Згідно з усталеною традицією, я дам Вчення. Сьогодні предметом нашого навчання буде зцілення. Ви знаєте, що коли я перебував у втіленні 2000 років тому, я багато й успішно зціляв. Чутка про диво моїх зцілень ішла поперед мене. Куди б я не прийшов, завжди знаходилися люди, які вірили в те, що я можу їх зцілити, і були люди, які не вірили в диво зцілення.

Тому я завжди питав, чи вірить людина в те, що вона може бути зціленою. І я завжди питав, чи хоче вона бути зціленою. На перший погляд ці два моменти можуть вам здатися незначними й такими, що є просто черговими фразами. Однак саме в цих двох моментах міститься ключ до зцілення.

Ваша свідомість повинна бути готовою прийняти зцілення. Якщо ваша свідомість не може з якихось причин повірити в те, що ви можете бути зцілені, то вам не здатний допомогти навіть Бог.

І другий момент. Ви повинні хотіти бути зціленими, і ви повинні просити про зцілення. Якщо ви не просите про зцілення, то навіть Бог неспроможний вам допомогти, тому що Закон вільної волі непорушно діє у Всесвіті.

Є багато причин, з яких ви не бажаєте бути зціленими. Однією з причин є те, що ваша душа добровільно взяла на себе хворобу як тягар для відпрацювання карми світу або вашої власної важкої карми в минулому. Дуже багато світлих душ, коли приходять у втілення, беруть на себе важкі хвороби й вроджені каліцтва, щоб стражданнями спокутувати гріхи світу. Своєю зовнішньою свідомістю вони можуть не усвідомлювати взятого на себе тягаря, але, переважно, такі душі не бажають зцілення та не просять про зцілення. І допомогти таким душам можна тільки в одному випадку, якщо про їхнє зцілення просять близькі люди, для яких страждання коханої людини є нестерпним тягарем.

Отже, людина повинна вірити у зцілення і вона повинна просити про зцілення. Тільки якщо дотримані ці дві умови, можна братися до зцілення. Щоразу перед зціленням треба розрізняти причини хвороби людини. Вищий Закон може дозволити вам провести зцілення або не дозволити вам провести зцілення.

Звичайно, для того щоб зціляти, ви повинні мати мантію цілителя, яка дозволяє вам проводити зцілення за допомогою Божественної милості й Божественної Енергії.

Усі інші види зцiлення є хибними практиками, які за допомогою низки майстерних заходів просто переміщують негативну енергію, яка стала причиною хвороби, в інше місце або тимчасово припиняють дію цієї енергії.

Питання зцiлення є дуже тонкими й дуже серйозними. Тому я із занепокоєнням спостерігаю за новоявленими цілителями, які експериментують з Божественною Енергією та часом навіть не пройшли початкових посвячень, які дозволяють працювати з Божественною Енергією, що дає зцілення.

Дуже багато так званих цілителів взагалі не мають доступу до джерела Божественної Енергії, і всі їхні маніпуляції якщо навіть приводять до тимчасового полегшення, але фактично погіршують становище хворого.

Дозвольте мені пояснити.

Причиною ваших хвороб є негативна енергія, яка накопичується у вашій аурі через невірні вчинки, думки й почуття, які ви допускаєте в цьому житті або допускали в попередніх життях. Я розглядаю зараз причини хвороб більшості людства, а не той випадок, коли людина навмисно бере на себе хворобу як тягар.

Ця ваша негативна енергія, яка є справжньою причиною вашого захворювання і яка утворилася як наслідок ваших невірних дій, повинна бути вилучена з вашої аури. Тоді ви отримаєте зцілення.

Божественна милість, необхідна для вашого зцілення, може бути вам надана, а може бути вам не надана. Все залежить від важкості тієї карми, яка фактично стала причиною вашого захворювання.

Тому дозвіл на зцілення має бути отриманий з Небес. Люди, які видають себе за цілителів, переважно, не володіють тим рівнем посвячень, який дозволяє їм знати Волю Бога щодо кожної людини, яка зцілюється. Однак бажання заробити гроші штовхає їх на те, щоб, скориставшись певними заходами, перемістити цю енергію, що тимчасово полегшує стан людини. Деякі з використовуваних заходів при лікуванні створюють карму, яка лягає на такого цілителя. Найбільш витончені цілителі можуть навіть уникати карми, яка ляже на них, але тим самим вони збільшують карму пацієнта, який звернувся до них по допомогу.

Коли Вищий Закон дозволяє істинному цілителеві проводити зцiлення, то, переважно, рішення про зцілення приймається, засновуючись на благій кармі, яку має людина і яка може бути використана для її зцілення. Або душа цієї людини, або сама людина повністю усвідомили, що ті вчинки, які призвели до розвитку захворювання, були невірними, і вона твердо вирішила в зовнішній свідомості ніколи більше не повторювати цих вчинків.

Ось чому після зцілення я говорив: «Іди й надалі не гріши».

Істинний цілитель добре розрізняє причини захворювання людей і бачить, кому можна допомогти, а кому не можна. Для зцiлення використовується Божественна Енергія. Істинний цілитель забирає негативну енергію у пацієнта й наповнює його ауру чистою Божественною Енергією. Це може відбуватися подумки або при безпосередньому накладенні рук на хворого.

Суть зцілення зводиться до обміну енергією між цілителем і зцілюваним. Відбувається перетікання негативної енергії до цілителя та Божественної Енергії до зцілюваного. Цей процес перетікання енергій регулюється Вищим Законом. У такому випадку не створюється карма ‒ при зціленні відбувається реальна допомога хворому. Оскільки людина, яка володіє мантією цілителя, пройшла високі посвячення до того, як отримати свою мантію, то негативна енергія, що приймається на себе, переважно, не може заподіяти шкоди цілителеві. За допомогою чакр цілителя відбувається трансмутація, перетворення, перегорання будь-якої негативної енергії. Насправді, процес знищення негативної енергії, забраної у пацієнта, аналогічний тому самому процесу, який використовується при трансмутації світової карми, яку беруть на себе духовно просунуті люди.

Чим вище рівень духовних досягнень цілителя, тим швидше відбувається перетворення негативних енергій у його аурі.

Певна річ, якщо людина, яка отримала зцілення, усе-таки продовжить здійснювати вчинки, які призвели до її недуги, то хвороба повернеться в тій чи іншій формі.

Тому насправді зцілення людини відбувається з її власною допомогою, за допомогою її свідомості. І чим вище рівень розвитку свідомості людини, тим простіше їй надати допомогу. Зцілення дуже тісно пов'язане з рівнем свідомості людини.

А під рівнем свідомості мається на увазі не розвиненість інтелекту, мови й плотського розуму. Багато простих людей, які не мають великої освіти, часом володіють набагато вищим рівнем свідомості, ніж люди, які отримали блискучу освіту й займають високі посади.

Можливо, перед кожним з вас поставало питання звернення до цілителів та екстрасенсів. І ви навіть зверталися до цих цілителів. Можливо, навіть отримували певне зцілення від ваших недуг. І все ж треба бути дуже обережним при зверненні до всякого роду цілителів та екстрасенсів. Оскільки дуже багато з них не мають тих духовних досягнень, які дозволили б їм проводити зцілення ім'ям Бога й за допомогою Божественної Енергії.

І якщо ваш рівень духовних досягнень набагато перевищує рівень духовних досягнень цілителя, то при сеансі так званого зцілення станеться прямо зворотний процес. Не цілитель буде забирати у вас вашу негативну енергію, а ви будете забирати у вашу ауру негативну енергію, що міститься в аурі подібного цілителя. І добре, якщо ви візьмете на себе тільки негативну енергію цього цілителя, а не всіх його пацієнтів, яких він лікував найближчим часом.

Побічно про істинність цілителя можна судити за двома речами. Істинний цілитель лікує не ваше тіло, а лікує вашу душу. Тобто він допомагає вам виявити причини, що призвели до вашого захворювання. Він підкаже вам ті ваші недоліки, які реально призвели до вашого захворювання. І друге: оскільки дар цілительства є даром Божим, то справжній цілитель ніколи не візьме з вас гроші за зцілення. Він задарма отримав свій дар, задарма й віддає. Однак ніколи не забувайте, що ви повинні розплатитися за набуте вами зцілення тим чи іншим способом. І завжди пам'ятайте, що істинним цілителем є Бог. А людина тільки надає себе в розпорядження Вищих Сил, щоб здійснити своє служіння життю та полегшити страждання людей.

Сьогодні була дуже важлива розмова про цілительство. І я думаю, що кожен з вас отримає із цієї бесіди необхідну для себе користь.

Я ЄСМЬ Ісус, цілитель ваших душ.