Учення про благу карму

Улюблений Кутхумі

6 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас знову. Метою мого сьогоднішнього приходу є ознайомити вас із ще одним поглядом на світоустрій. Ваші відчуття при контакті з нашою реальністю не завжди відображають реальний стан речей. Ви звикли засновувати своє сприйняття світу на основі ваших органів чуття, і ви повністю довіряєте вашим органам чуття. І дійсно, з якої речі вам вірити в те, чого ви не бачите, і діяти відповідно до того, як ми вам рекомендуємо, у той час як ви не маєте можливості навіть зустрітися з нами прямо, минаючи цього Посланника?

Однак це питання вашої віри. Ви або вірите в те, що світ, який вас оточує, не є всім Творінням і що все Творіння насправді набагато більш всеосяжне, або ви не вірите в це.

Ви не можете почати пізнавати те, в існування чого ви не вірите. І ви не можете відчути те, що, ви точно знаєте, не існує. Однак як тільки ви починаєте вірити в реальний світ Бога, який невидимий і не сприймається вашими органами чуття, але від цього не менш реальний, ви відразу ж і майже негайно починаєте отримувати уявлення про наш світ.

Тонкі світи торкаються вас, і ви постійно перебуваєте в контакті з тонкими світами. Але ви просто не звертаєте уваги на нашу дійсність. А наше спілкування з кожним з вас не тільки можливе, але воно відбувається постійно. І точно так само, як ви не помічаєте радіохвиль, які проходять крізь вас постійно, точно так само й вібрації нашого світу торкаються вас постійно, і ви їх не помічаєте. І якщо ви підготуєте належним чином свій храм і, головне, повірите в реальність нашого світу, то ви зможете відчувати наш світ неминуче.

Уявіть  собі,  що  я  маю  можливість  розмовляти  з вами. Я приходжу до вас і сідаю навпроти вас. Ви не бачите мене. Ви не бачите мене з двох причин. Перша причина полягає в тім, що ви не очікуєте мого приходу й ви не готові до мого приходу у своїй свідомості. І друга причина полягає в тім, що ви не сприймаєте мою присутність вашими фізичними органами чуття.

Яка із цих двох причин, які нас розділяють, є найсуттєвішою і важко переборною?

Я скажу вам, що перша. Коли ваша свідомість готова до сприйняття тонкого світу, готова до спілкування з Вознесеними Сонмами, то ви почнете ваше спілкування незалежно від того, сприймають це спілкування ваші органи чуття чи ні.

Ваш організм має нерозкриті здібності, сплячі, дрімаючі здібності, які дозволяють вам чути не чуючи, бачити не бачачи й знати й отримувати інформацію майже миттєво без посередництва думок і слів, без посередництва будь-яких ваших фізичних органів сприйняття.

Це здається вам фантастичним, але якщо ви звернетеся до історії великих винаходів і відкриттів, то ви виявите дивовижну закономірність. Усі ці винаходи й відкриття приходили в голову винахідникам нізвідки. Людина настроювалася на певне співзвуччя думок, пов'язаних з якою-небудь галуззю людської діяльності, і раптом отримувала осяяння у вигляді знання, яке з'являлося в її голові невідомо звідки.

Звичайно, дуже важко дати уявлення людині, яка не має знань, наприклад, у галузі комп'ютерного програмування, суті винаходу в такій галузі сучасних знань, як, наприклад, інтернет або сучасні засоби зв'язку. Але людина, яка володіє цими знаннями, здатна отримати нове знання, пов'язане з предметом цієї її діяльності, що прийшло в її зовнішню свідомість.

І багато таких речей відбувається цілковито спонтанно. І людина, яка зробила винахід, часом навіть не замислюється, як ідея цього винаходу потрапила в її голову.

Точно так само й ви, маючи уявлення про Вознесені Сонми, можете отримати інформацію від нас, яка раптом з'явиться у вашій голові, і ви, навіть не розуміючи, як це сталося, зможете керуватися цією інформацією у своїй діяльності.

Якщо ви уважно подумаєте, то напевно кожен з вас згадає кілька прикладів, як зовсім дивним чином він знаходив втрачені речі, чи отримував уявлення, як йому слід вчинити у важкій ситуації, або буквально отримував дивовижне вирішення складного життєвого завдання, що стоїть перед ним.

Усі ці дива є втручанням у ваше життя тонкого плану. І ви отримуєте здійснення цих чудових випадковостей або завдяки вашому Вищому Я, або завдяки втручанню Вознесених Сонмів.

Складність полягає ще в тім, що час тече по-різному в наших світах. І тому момент, коли ви просите, може не збігатися з моментом, коли ви отримуєте те, що просите. Природно, ваші прохання можуть бути здійснені тільки в такому випадку, якщо ви маєте кількість благої карми, достатню для здійснення ваших прохань.

Практичній людині здається нерозумним витрачати зусилля на те, щоб робити будь-які благі справи абсолютно безкорисливо, безоглядно на те, що вона буде винагороджена за цей благий вчинок у найближчому майбутньому.

А причиною вашої нерішучості й небажання здійснювати безкорисливо благі справи є знову ваша невіра в Божественний Закон.

Ви вважаєте, що коли ви пожертвували гроші церкві, або дитячому будинку, або будь-якій благодійній організації, то ви відразу ж повинні отримати від Бога примноження тих грошей, які ви витратили на благодійність.

Усе залежить, улюблені, від мотиву, з яким ви жертвуєте ваші гроші. Якщо ви жертвуєте ваші гроші з метою неодмінно щось отримати натомість, або жертвуєте ваші гроші, щоб Бог забув про скоєний вами гріх, або ви жертвуєте гроші, щоб всі бачили вашу щедрість, то ця жертва не буде створювати благу карму для вас.

Ви повинні просто здійснювати благі справи й не думати про наслідки й переваги, які ваша жертва вам принесе в майбутньому.

У такому випадку ви дійсно створюєте благу карму. І ця ваша блага карма може надати вам допомогу, коли ви опинитесь у складній ситуації та вигукнете до Господа й попросите Його про допомогу.

Бог допоможе вам. Бог не може не надати вам допомоги. Але для допомоги вам буде використана та енергія з вашого каузального тіла, яка становить вашу благу карму.

І якщо ви не будете на момент вашого прохання володіти достатньою кількістю благої карми, то ви й не отримаєте ту допомогу, якої потребуєте й про яку просите.

Ви отримуєте тільки те, що посилаєте світові. І якщо ви за все своє це життя і за всі свої попередні життя не зробили жодного благого вчинку, то чому ви вважаєте, що, коли настане у вас потреба, Господь відгукнеться на ваше прохання?

Тому, якби я перебував у втіленні, то я б на вашому місці прагнув всі свої сили, усю свою енергію та всі свої грошові кошти вкладати для допомоги тим живим істотам, які потребують вашої допомоги. У такому випадку ваші благі справи будуть накопичуватися у вигляді енергії у вашому каузальному тілі. І це подібно до того, як ви відкладаєте гроші на чорний день. Але тільки ви відкладаєте ваші гроші у вигляді енергії в іншому світі. І немає у вашому світі надійнішого місця для зберігання цієї енергії та цих ваших заощаджень.

Але ця ваша енергія може завжди зажадатися вами через заклик до Бога в ту мить, коли ви будете мати потребу в Божественній допомозі.

Тому, коли ви волаєте до Господа й говорите: "Допоможи мені, Господи!", і якщо на цей момент у вашому сховищі на Небесах не знайдеться достатньої кількості енергії для надання вам допомоги, то не ображайтеся на Господа, а ображайтеся на себе, тому що саме ви не подбали про себе й не запасли необхідної кількості благої карми, не створили резерву ваших заслуг на Небесах.

Я дав вам сьогодні дуже важливе Вчення про благу карму. І я сподіваюся, що ви всі зможете застосувати це вчення на практиці. Уявіть собі, як було б добре, якби ви взяли це Вчення до керівництва у вашому житті. Як було б чудово, якби всі люди Землі кинулися створювати благу карму. Кожен з вас отримував би всю необхідну допомогу від людей, які буквально бігали б по Землі в пошуках того, хто потребує їхньої допомоги. І, крім цього, якщо б ви створили необхідну кількість благої карми, то ви завжди могли б звернутися за допомогою до Господа й отримати допомогу.

Я бажаю вам успіхів у вашій практиці створення благої карми. І нехай відтепер і до кінця вашого життя ви будете створювати тільки благу карму.

Я ЄСМЬ Кутхумі.