Ви повинні навчитися не відчувати проти ваших ворогів ніяких негативних почуттів

Улюблений Ісус

5 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас цим днем.

Ви чекали мене? Чи є у вас потреба, щоб ми продовжили наше навчання та наші наставляння?

Дуже багато спокус у вашому світі, і на тлі великої кількості цих спокус вам дуже важко відрізнити справжні вібрації, притаманні нашому світові, від  нижчих вібрацій, властивих астральному й ментальному планам. А розрізнення зробити вам необхідно. Тому що, коли ви не будете мати чіткого напрямку у своїй свідомості, якому ви вирішите слідувати, то ви відкладете своє просування Шляхом.

Тому питання, яке встає перед кожним з вас, хто читає ці диктовки, є питання істинності цих Послань. Я цілком усвідомлюю трудність, з якою ви стикаєтесь. І дійсно, як зробити ваше розрізнення?

Передусім, вам слід звернути увагу на інформаційну складову Послань. Чи містить інформаційна частина що-небудь, що перебуває у протиріччі з вашими внутрішніми орієнтирами. Оскільки в більшості з вас сильний ваш плотський розум, то вам буде простіше всього аналізувати саме інформаційну складову. І якщо ви не знайдете ніяких вад або великих розбіжностей з вашими внутрішніми переконаннями, то ви можете розпочати аналіз наступної складової цих диктовок.

Чи є що-небудь у цих диктовках, що може порушити вашу вільну волю? Чи є що-небудь у Вченні, яке ми даємо через цього Посланника, що примушує вас діяти певним чином? Чи є щось, що присилує вас поводитися врозріз із вашими інтересами? Будь ласка, не плутайте ваші інтереси як учнів, які стоять на шляху, і інтереси вашого его. Інтереси вашого его прямо протилежні інтересам Вищих частин вас самих. Тому частіше всього саме протиріччя, яке існує у вас, стає перешкодою до сприйняття цих диктовок. Ви починаєте сумніватися та намагаєтеся знайти підтвердження істинності або хибності джерела цих диктовок серед своїх знайомих і близьких. І ви забуваєте, що все залежить від того, що у вас перебільшує. Якщо у вас перебільшує ваш плотський розум, ваше его, то ви, швидше за все, будете шукати й знайдете підтвердження того, що джерело цих диктовок  небожественне і не варто прислухатися до інформації, що міститься в цих диктовках.

Ваш плотський розум дуже винахідливий і виверткий, якщо справа стосується питання, пов'язаного з порушенням його головної позиції у вашій істоті. Він буде докладати всіх зусиль, щоб знайти будь-який доказ, який підтверджує, що ці диктовки не слід читати взагалі. Тому що для вашого плотського розуму інформація та особливо енергії, що містяться в цих диктовках, буквально подібні до смерті.

Тільки в такому випадку, якщо ви близькі до перемоги над своїм его, ви будете шукати й знаходити підтвердження істинності цих диктовок. В остаточному підсумку ці диктовки при їхньому систематичному читанні виконують функцію відділення всього того, що реально, від всього того, що не є реальним всередині вас самих.

І коли ви вирішуєте питання істинності або хибностi цих Послань, то ви фактично вступаєте в боротьбу з вашим его або, навпаки, потакаєте йому.

А ви знаєте, що будь-яке істинне Вчення найголовнішою відмітною ознакою має саме те, що досягається мета відділення реального від нереального у вас самих, відділення зерен від бур'яну у вашій душі.

Тому, навіть якщо ці диктовки викликають у вас роздратування та сумніви, для вашої душі користь від прочитання цих диктовок буде безсумнiвною. Інша справа, що ваша нереальна частина намагається та буде намагатися запевнити вас, що вам слід розпочати боротьбу з джерелом цих диктовок, і ви будете відчувати праведний гнів всередині себе й будете робити все від вас залежне, щоб звести наклеп на Посланника, і його зв'язок з нашим світом. У такому випадку ви отримуєте безсумнівний знак, що виявляється на фізичному плані у вигляді ваших думок, почуттів і дій, який говорить вам краще, ніж будь-які наші слова й бесіди, що у вас щось дуже негаразд і вам потрібна термінова допомога.

Будь-яка агресiя та будь-які сильні емоції, які виникають при читанні цих диктовок, є знаком, насамперед, для вас самих, що у вас є потреба в терміновій роботі над собою.

Отже, ви проаналізували інформаційну частину диктовок, і ви зрозуміли своєю зовнішньою свідомістю, що в них не міститься нічого, що було б неприйнятним для вас. І, однак, ви відчуваєте негативну реакцію при читанні цих диктовок. Це говорить про те, що у вас почалася боротьба ‒ відділення реального від нереального у вас самих. Тому мета диктовок досягнута.

Вам необхідно лише знайти в собі мужність і сили, щоб спробувати піднятися над цією ситуацією та проаналізувати її неупереджено, підвищивши вашу свідомість і заглушивши хоч би на якийсь час ваше его.

Ті ж індивідууми, які, і проаналізувавши інформаційну складову диктовок, і прослідкувавши свою реакцію на читання цих диктовок, не помітили нічого негативного, що викликає негативну реакцію, цілком готові до подальшого слідування  шляхом учнівства. І вони або вже є нашими учнями, або цілком готові до того, щоб стати чола Вознесених Майстрів.

Таким чином, ми маємо можливість відшукувати наших учнів, установлювати з ними зв'язок через посередництво цих диктовок і працювати з нашими учнями, які перебувають у втіленні.

Для чуйних, чутливих сердець найменшого натяку, даного нами в диктовках, достатньо, щоб змінився їхній кут зору і їхньому допитливому погляду й щирому серцю відкрилося те, що раніш було приховано за завісою.

Тож, як і 2000 років тому, так і у ваш час, ми широко розкидаємо сіті й маємо можливість уловити ті душі, які готові до слідування нашим Шляхом.

Наші учні вміють зробити розрізнення між вібраціями астрального плану й вібраціями Вищих октав. Наші учні можуть відрізняти вимогу дисципліни, якою повинні володіти наші учні, від підкорення себе волі вдаваних учителів і вдаваних посланників.

Наші учні можуть зробити розрізнення між тим, отримують вони енергію під час читання диктовок або вони втрачають енергію.

А я маю вам завважити, що коли ви відчуваєте негативні емоції при читанні цих диктовок, то ви добровільно віддаєте свою енергію силам пітьми.

Тому від вас вимагається дуже уважний аналіз всього, що відбувається всередині вас і зовні вас із моменту початку читання цих диктовок.

Через ці диктовки ви отримуєте навчання, ви отримуєте знання, і ви змінюєте свою свідомість, просто читаючи регулярно ці диктовки й дотримуючись рекомендацій, які викладені в них. Крім всього іншого, разом із читанням цих диктовок ви отримуєте величезне Світло, і це Світло, яке ви засвоюєте, здатне протиставити проти вас ті сили пітьми, які є у вашому оточенні. Кожне джерело Світла у вашому щільному світі дратує та провокує сили пітьми на активні дії, спрямовані проти джерела Світла.

І коли з усіх боків на вас почнуться напади цих сил пітьми, згадайте те Вчення, яке я дав 2000 років тому. І якщо вас вдарять по лівій щоці, просто застосуйте найсильнішу зброю всіх часів і народів – підставте другу щоку.

Ви повинні любити ваших ворогів. Ви повинні благословляти ваших ворогів. Ваші вороги дають вам можливість розрахуватися з вашими кармічними боргами, і ваші вороги дають вам можливість отримати урок і пройти тест. Я знаю, що в багатьох ситуаціях вам буде важко прийняти всі докори, напади й загрози, спрямовані на вашу адресу, зі смиренням і вдячністю. Але ви повинні навчитися приймати все, що випадає на вашу долю зі смиренням і покірністю. Ви самі й тільки ви самі вирішуєте, до якої міри ви можете себе захистити за допомогою ваших органів влади й структур, покликаних для вирішення суперечок у конфліктній ситуації. Однак ви повинні навчитися не відчувати проти ваших ворогів ніяких негативних почуттів. Люди, які нападають на вас, ображають вас, кривдять вас, принижують вас, нещасні за своєю суттю.

Людина, у чиєму серці перебуває Бог, ніколи не дозволить собі завдати шкоди іншій людині.

Тому все, що ви можете, коли на вас нападають ваші вороги, це пробачити їм і молитися за них. Бо вони не знають, що творять. Їхня свідомість затьмарена й інколи повністю захоплена силами пітьми, і вони воістину не усвідомлюють свої дії.

Тільки людина, затьмарена невіглаством, може надати можливість силам пітьми діяти через неї та коїти недобрі вчинки й заподіювати шкоду святим невинним.

Буває так, що Бог вибирає вас, щоб ви викликали вогонь на себе й стали мiшенню для сил, що діють через інших людей і використовують їх для нападів і злісних атак. Бог вибрав вас, щоб дати вам тест і водночас дати можливість виявитися тим силам, які в цій ситуації зривають свої маски лицемірства й набожності й відкривають свій звіриний оскал.

Довірте себе турботі Господа. Господь піклується про всіх своїх овець. Будьте готові пожертвувати своєю плоттю, але зберегти душу. Істина завжди там, де серед скверни цього світу перебувають найбільш піднесені почуття. Пам’ятайте, що ви несете відповідальність тільки за себе, за свої реакції. І яким би несправедливим вам не здавалося поводження з вами інших людей, прощайте їм.

Любіть ваших ворогів. Тому що тільки ваша любов і заступництво інколи здатні врятувати життя цим душам, які одержимі невіглаством і не знають, що творять.

І ваша молитва за ваших ворогів іноді дозволяє зупинити руку Божественного правосуддя і дати цій душі ще один шанс продовжити Життя.

Я був радий ще раз дати вам цей урок. І я готовий схилитися в низькому поклоні перед душами багатьох з вас. Тому що ваші страждання, і лиха, і прикрості інколи набагато перевищують мої страждання, які я поніс на хресті.

Я ЄСМЬ Ісус.