Ми терпляче чекаємо вашого пробудження та вашої готовності

Гаутама Будда

4 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який прийшов до вас знову.

Свідомість кожного людського індивідуума є найважливішою. Ваша свідомість є тим, що переживе вас таких, якими ви є зараз. Ваша свідомість буде існувати у Вищих світах. Тому єдине, заради чого має сенс існувати у вашому світі, ‒ це розвиток вашої свідомості. Треба відрізняти інтелект від вашої свідомості. Треба відрізняти ваші навички й здібності від вашої свідомості.

Є нижча частина вашої свідомості, яка зберігає ті навички й той досвід, які потрібні вам для того, щоб підтримувати ваше існування у фізичному світі. А є більш висока частина вашої свідомості, яка потрібна вам для того, щоб підтримувати ваше існування в тонких світах.

І ця частина вашої свідомості потребує розвитку. Ви не можете, наприклад, сісти за штурвал літака й полетіти. Для того щоб вам зробити це, необхідно пройти навчання та отримати уявлення про те, як управляти літаком. Тільки після цього ви зможете злетіти. І точно так само ваша частина свідомості, яка вам знадобиться для перебування в тонших світах, має потребу в навчанні й напрацюванні досвіду.

Трудність полягає в тім, що ви повинні набути навички перебування у світі, про який ви не можете отримати уявлення за допомогою ваших фізичних органів чуття. Ваші фізичні органи чуття мають обмежений діапазон сприйняття дійсності. Ви можете відчувати тільки те, що вібрує на низьких частотах, відповідних матеріальному світові. Однак у вас закладений величезний потенціал. І діапазон сприйняття вібрацій вашими органами чуття може бути розширений вже зараз. І багато людей бачать те, чого не бачать інші. Межа, що відділяє тонші світи від вашого фізичного світу, поступово розмивається. Ваша чутливість до сприйняття тонких світів пригнічена навколишньою обстановкою у вашому світі. Постійне перебування серед маси людей і постійне оглушення себе звуками ввімкнених гучномовних приладів занижує ваші вібрації і не дозволяє вам розширити діапазон вашого сприйняття світу.

Людський організм у своєму потенціалі містить всі необхідні інструменти й органи сприйняття, що дозволяють вам перебувати в тонких світах і сприймати тонкі світи. І тільки умови вашого перебування на Землі заважають вам вже зараз бачити й чути Вознесені Сонми, спілкуватись із Владиками.

Тому в цей час потрібно значне зусилля, щоб встановити такий зв'язок. Потрібно дуже сильне обмеження, яке ви повинні накласти на себе, щоб досягти контакту з Вознесеними Сонмами. І передусім все це стосується обмеження зв'язків з людьми й виключення будь-якого впливу засобів масової інформації.

І чим ближче ви перебуваєте до природи, тим простіше вам встановити такий зв'язок. Відмінність наших світів полягає у відмiнності рівня вібрацій. Тому, підносячи свої вібрації, ви автоматично майже неминуче набуваєте здатності спілкуватися з нашим світом.

І, насправді, кожна людина, яка перебуває у втіленні зараз, здатна у своєму потенціалі до встановлення зв'язку з Вознесеними Сонмами.

Але для того щоб наше спілкування відбулося, вам необхідно дуже багато чим пожертвувати з того, що є у вашому світі.

Вам необхідно дуже уважно підходити до кола вашого спілкування, до будь-яких ваших контактів.

Вам необхідно виключити все, що може мати на вас вплив і що належить до масової культури вашого світу.

Має значення все. Навіть вібрації їжі, яку ви їсте. Чи не замислювалися ви, що людина, коли готує їжу, насичує її своїми енергіями? І якщо людина, яка готує їжу, не відрізняється чистотою помислів, то ви будете з кожним прийняттям їжі, приготованою нею, насичувати свій організм неякісними енергіями, що містяться в цій їжі. На першому етапі ви можете благословляти вашу їжу перед початком кожної трапези, щоб очистити її від негативних енергій. На пізніших етапах вашого розвитку вам доведеться повністю відмовитися від їжі, що приготована незнайомими людьми, і навіть, можливо, перейти на приготування їжі своїми руками. Коли ви досягаєте певної міри чистоти, яка дозволяє спілкуватися з Вознесеними Сонмами, то ви здатні отруїтися їжею, що містить неякісні вібрації, навіть якщо ця їжа буде свіжоприготованою та за всіма чисто фізичними параметрами не здатна заподіяти вам шкоду.

Тому люди, які серйозно вирішили стати на духовний шлях, повинні дуже піклуватися про своє оточення у фізичному світі.

Звичайно, ідеальним було б проживання таких духовно розвинених людей в окремих общинах далеко від цивілізації. І із часом такі духовні центри будуть створені й отримають великий розвиток.

Немає ніяких рекомендацій, як кожному з вас будувати ваше життя, крім загальних рекомендацій, які ми даємо. Але як застосувати наші рекомендації у вашому конкретному житті, ви повинні вирішити самі. Завжди пам'ятайте, що ніколи не слід ні в чому примушувати себе. Істинний еволюційний розвиток за Божественними Законами не вимагає ніякого примусу й ніякого насильства ні з боку інших людей, ні з вашого боку.

Якщо ви не готові до вступу на вищий етап, то вам не слід змушувати себе виконувати ті обмеження, які ви не можете поки на себе взяти через непідготованість вашої свідомості. Ви маєте знати, до чого вам треба спрямовуватися, але ви не повинні примушувати себе.

Якщо ви маєте якусь внутрішню недосконалість, яка перешкоджає вам піднятися на наступний ступінь, саме те, що ви усвідомили, що ця недосконалість присутня у вас, буде гарантією того, що ви рано чи пізно позбавитесь цієї недосконалості.

Якщо на вашому посуді утворилася пляма, то вона може не піддатися очищенню з одного разу. Але якщо ви будете щодня докладати зусиль до того, щоб позбавитися цієї плями, то рано чи пізно ви очистите ваш посуд.

Точно такий самий принцип діє щодо змінення вашої свідомості. Ви змінюєте вашу свідомість постійно, протягом всього вашого життя. Головне ‒ знати, до чого ви повинні прагнути, і проявляти щоденну спрямованість.

Зрозумійте, що кожен з вас перебуває на різних ступенях розвитку. Тому те, що легко дається одному, є незбагненним завданням для іншого. І може пройти ще багато життів, перш ніж людина здатна буде піднятися на наступний рівень розвитку своєї свідомості.

Земля надає можливість для розвитку індивідуумам, які перебувають на дуже різних стадіях розвитку свідомості.

І якщо людина не готова за рівнем розвитку своєї свідомості до спілкування з Вознесеними Сонмами, то, наприклад, ці диктовки будуть для неї абсолютно незрозумілі й нудні. Вона не здатна буде відчути ніякої користі для себе особисто від читання цих диктовок. Так само, коли людина перебуває на дуже високій стадії духовного розвитку, то ці диктовки не дадуть для неї нічого нового.

Але є люди, які очікують кожну диктовку й відчувають, як з кожною диктовкою в їхню ауру вливається потік Божественної Енергії.

Треба бути дуже терплячими. Треба бути дуже люблячими й жалісливими стосовно тих людей, які не здатні сприйняти своєю свідомістю ті тонкі вібрації, що містяться в цих диктовках.

Настане термін, і вони також здатні будуть відчути ласкаву й люблячу енергію, яку ми вам даємо.

Істинний садівник ніколи не примушує троянду, щоб вона розпустила свої пелюстки. Настане термін, і бутон розкриється назустріч ласкавим променям сонця та новому дню.

Тому ми терпляче чекаємо вашого пробудження та вашої готовності. І лише посилаємо ніжні промені нашої Любові й нашого благословення у ваш світ, вашій iстоті.

Ваша свідомість подібна до бутона троянди, який готовий розквітнути. І я замовкаю в передчутті, коли в тиші розкриється квітка вашої свідомості й все навколо наповниться ароматом ваших пахощів.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.