Я бажаю вам перемоги!

Улюблений Ланелло

3 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас знову через цього Посланника.

Сьогодні нам належить знову поговорити про ваш Шлях і про ваше служіння. Щораз, коли ми приходимо, щоб дати диктовку, ми переслідуємо одну єдину мету ‒ підвищити вашу свідомість, звернути ваші погляди на Небеса, вирвати вас iз вашого звичного кола інтересів.

Так мало в житті, що оточує вас, міститься справжніх цінностей, наповнених Божественними вібраціями. Все, що вас оточує, відповідає рівню масової свідомості людей, і для того, щоб вам вирватися з кола спілкування, яке оточує вас, і з інформаційного поля, що оточує вас, і взагалі всього, що є навколо вас, вам доводиться і вам доведеться докладати значних зусиль.

Якщо ви бажаєте всім своїм серцем змінити вашу свідомість і наблизити її до Божественного зразка, ви повинні буквально силою змушувати себе відмовлятися від звичного способу життя, від стандартів вашої поведінки, від ваших звичок.

Ви повинні стати іншими людьми. Можна поміняти все у вашому оточенні, але найважче змінити вашу свідомість.

Дуже багато сучасних людей оточують себе дивами сучасної техніки, надсучасними комп'ютерами, аудіо- та відеотехнікою, але їхній рівень свідомості як і раніше залишається на рівні свідомості дикуна, який сидить біля багаття в печері й пожирає свою частку м'яса під звуки бубна й барабана.

Ви можете їхати в найбільш сучасному авто, бути одягнені в наймодніші речі, але ваша свідомість як і раніше буде перебувати на тому самому печерному рівні.

Тому у ваш час, як ніколи раніше, дуже важкий Шлях. Надто багато спокус вас оточує і надто непросто зберігати високий духовний рівень, перебуваючи в гущі життя серед ваших міст-джунглів.

Уся дійсність, що вас оточує, буде підлягати зміненню. Людина повинна розкрити свій Божественний потенціал і наблизитися до природи. Життя має бути якомога більш простим і багатим внутрішнім змістом, а не зовнішніми розвагами, які, коли вдуматися, схожі на розваги дикунів. І те, як часом сучасна людина завішує себе прикрасами, дуже схоже на манеру прикрашати себе, властиву дикунам.

Зважаючи на те, як людина одягається, яку музику слухає, який спосіб життя воліє вести, можна судити про рівень її духовних досягнень, про її духовний прогрес чи деградацію.

І якщо ви подивитеся з нашого вознесеного стану свідомості на людське суспільство, то перше, що вам впаде в очі, це те, що за своїм рівнем розвитку людство в середньому не перевищує рівня розвитку дикунів.

І вам дуже важко буває відмовитися від мішури подібності життя, що оточує вас. Якщо ви уважно проаналізуєте все, що вас оточує у вашому житті, те, чим ви зайняті більшу частину дня, і якщо ви зробите це неупереджено, то ви з подивом виявите, що 90 відсотків часу, який ви проводите на Землі, витрачається вами абсолютно марно з погляду вашого вдосконалення в Богові.

І насправді для того, щоб вам вдосконалювати себе в Богові, вам зовсім необов'язково йти в пустелю або йти в гори для медитації.

Ваше життя в умовах вашої дійсності надає вам найкращі умови для вдосконалення себе в Богові, для розвитку вашої свідомості.

Уся справа у правильному погляді на все, що відбувається навколо вас і всередині вас у вашому житті. Вся справа в тім, як ви реагуєте на все, що з вами відбувається, як ви сприймаєте дійсність, що оточує вас.

Якби вашим Божественним планом було передбачено, щоб ви тримали баланс для планети Земля, постійно перебуваючи в медитації, то ви б і народилися десь у Тибеті чи в Індії.

Однак ви народилися в Росії або Америці, або Європі. І ви повинні виконати ваше призначення, ваш Божественний план саме в тому місці, де ви народилися.

І, за великим рахунком, ваш Божественний план зводиться тільки до одного – зберігати рівень вашої свідомості на якомога більш високому рівні, прагнути досягти рівня Божественної свідомості, не залишаючи гущі життя.

Буде невірним, якщо ви зрозумієте рекомендації, які містяться в цих диктовках таким чином, що ви повинні оселитися десь у лісі й медитувати. Ні! Ви повинні перебувати в гущі життя, виконувати ваші повсякденні обов'язки в сім'ї та на роботі й у той же час постійно зберігати вашу свідомість на якомога більш високому рівні.

Ви повинні проводити у вашому повсякденному житті Божественні стандарти поведінки й найвищі моральні й духовні стандарти.

Знати заповіді й виконувати заповіді – це дві абсолютно різні речі. Ви можете дуже добре бути інформовані про всі норми поведінки й стандарти поведінки й навіть дуже уважно відстежувати, як ваші друзі й знайомі ухиляються від дотримання цих стандартів поведінки, але ви чомусь вважаєте, що ви самі можете порушувати ці стандарти. Вашому плотському розумові нічого не варто переконати вас чинити так, як буде вам приємно, навіть якщо це розходиться з тими моральними й етичними нормами, які ви вважаєте абсолютно вірними і яким ви готові слідувати.

Тому ви повинні дуже уважно спостерігати за собою та відстежувати всі моменти, на яких ви постійно хибите.

Ви знаєте, що ви не повинні нікого засуджувати, ви не повинні нікого судити. Але поспостерігайте за собою. Скільки разів на день саме ви давали оцінку поведінці інших людей, скільки разів ви зараховували тих, хто вас оточує, до упалих ангелів і до людей, на яких Бог поставив хрест.

Ви із завидною легкістю виносите судження про інших, але чому вам так важко об'єктивно оцінити власні вчинки?

Немає нічого страшного в тім, що ви допустили помилку й навіть допустили серйозний гріх. І навіть неважливо, скільки разів у своєму житті ви допускали цей гріх. Набагато важливішим є те, що ви змогли подолати свій недолік, піднятися над ним.

Не повертайтеся до вашого минулого й не смакуйте знов і знов деталі ваших невірних вчинків. Ваше завдання – дати оцінку вашій якості, сказати собі, що ця якість є небожественною, і відмовитися від неї назавжди.

Ось справжня поведінка духовного шукача! Неважливо, що про вас думають люди, які оточують вас. Важливо тільки те, ким ви є насправді.

Судіть себе за найсуворішими законами, працюйте над собою доти, поки не подолаєте кожен зі своїх недоліків.

І завжди пам'ятайте, що доти, поки ви перебуваєте у втіленні, ви не можете бути досконалими.

Для того щоб вам залишатися у втіленні, ви повинні постійно брати на себе певну частку негативної енергії та перетворювати в досконалу Божественну Енергію через ваші вчинки, ваші думки й ваші почуття.

Якщо ви відпрацюєте свою особисту карму, ви візьмете на себе частину карми міста, де ви живете, країни, планети.

Ви постійно перебуваєте серед недосконалих енергій, і ви за допомогою вашої свідомості, вашого розуміння долаєте всі перешкоди й перепони й тим самим перетворюєте всі негативні енергії, які проникають у вашу ауру, і напрацьовуєте ваші заслуги, створюєте скарби вашого каузального тіла.

Тому ви можете постійно тримати у своїй свідомості образ воїна, лицаря, який бореться з усіма недосконалостями світу. Ви вбираєте в себе недосконалість і долаєте її. Ви вбираєте в себе стріли, спрямовані проти вас, і перетворюєте їх у пелюстки троянд за допомогою енергії любові, відданості. За допомогою вашої відваги й честі. За допомогою тих якостей, які притаманні справжньому воїнові.

Кожен такий воїн Світла здатний нести на собі величезний вантаж планетарної карми.

Ніколи не забувайте, що трансмутація карми здійснюється не тільки за допомогою читання велінь, молитов і медитацій. Ви здійснюєте ваше служіння постійно, перебуваючи в гущі життя, роблячи правильні вибори й особистим прикладом вказуючи Шлях іншим.

Молитви й медитації є допоміжним засобом, що допомагає вам підтримувати вашу свідомість на високому рівні, але основна битва розгортається у вашому повсякденному житті, серед життєвих дрібниць і негараздів.

Колись карма розв'язувалася на полі бою, на полях битв. Зараз ви перебуваєте на тому самому полі битви, і ви проявляєте всі чудеса хоробрості й героїзму, б'ючись із вашими життєвими проблемами й негараздами. Жертвуючи своїм добробутом, жертвуючи своїм вільним часом для затвердження Божественних зразків у вашому світі.

Я бажаю вам перемоги!

Перемоги над своїми недоліками й перемоги в затвердженні Божественних принципів у вашому повсякденному житті!

Я ЄСМЬ Ланелло.
Завжди Перемога!