Пийте Нектар Божественної Енергії

Улюблений Сурія

14 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який знову прийшов через цього Посланника. Рівно рік тому я поклав мантію на її плечі на Великому Центральному Сонці. І потрібен був рівно рік для активізації цієї мантії.

Служіння у вигляді приймання диктовок є найбільш відповідальним. Це та можливість і допомога, яка в нинішній час надається Вознесеними Сонмами людству Землі.

Диктовки містять наші вібрації, нашу енергію. І якщо слова диктовок можуть бути перекручені свідомістю втіленого посланника, то енергетична складова диктовок, закладена нами в момент передачі Послання, може бути видалена лише за нашим бажанням.

Ви можете відчувати енергію, що міститься в диктовках не тільки як вібрацію чистоти (для того щоб відчути високу вібрацію, ви маєте бути співзвучні їй), але ви можете відчути енергію, що міститься в Посланні, за вашим інтересом до цього Послання.

Вам просто захочеться його прочитати. І ваша зовнішня свідомість навіть не зрозуміє, що під час читання Божественний Енергетичний Нектар отримують всі ваші тіла.

Ваші тіла відчувають постійний голод, вони буквально жадають Божественної Енергії. Вібрації навколишнього світу є енергетичним сурогатом. Це пожива, яка не дає вашим тонким тілам необхідного енергетичного підживлення.

Ви маєте потребу в нашому підживленні. Ви повинні бути нагодовані.

І ми робимо це знов і знов через кожного посланника, особливо на початку його діяльності, коли напади на енергетичний канал ще не активізовані з боку сил пітьми, сил, що протистоять нам.

Пийте нектар Божественної Енергії, згадуйте про Отчий Дім. Слухайте знайомі вібрації Вищих світів, згадуйте ці вібрації.

Мені так хочеться погладити вас всіх по голові, приголубити, дати вам свій захист, заспокоєння, любов, розраду.

Ви ‒ воїни в цьому світі, ви ‒ духовні воїни, і ви ведете безперервну битву. Ця битва почалася в мить початку ілюзорного прояву, і вона закінчиться після того, як Всесвіт закінчить цей цикл свого існування і проявлені світи будуть згорнуті. Доти триватиме ця битва між силами світла і пітьми, що протистоять одна одній і переходять одна в одну.

Вічний рух, вічне прагнення та вічна опозиція розвиткові.

Утілене людство має різні рівні свідомості. І різні рівні свідомості по-різному розуміють цю битву й по-різному намагаються брати участь у цій битві.

Усе дійсно визначається свідомістю людини. Спробуйте в середні віки сказати лицареві, який збирається в похід на захист гробу Господнього, що він невірно розуміє битву, яка відбувається в цьому світі.

Спробуйте у ваш час сказати терористам-смертникам, що вони невірно розуміють битву, що відбувається.

Спробуйте сказати тим людям, які отримали вчення від попереднього посланника й намагаються словом вершити суд на цій Землі, що вони неправильно розуміють битву.

Ви можете собі уявити, чим закінчаться ваші спроби переконати цих різних людей, що вони не мають рації.

Це їхній рівень усвідомлення Божественної Реальності. І вони готові багато чим щиро пожертвувати в житті, навіть пожертвувати самим життям для перемоги тих сил, на захист яких вони виступають.

Проблема полягає в тім, що рівень свідомості цих людей визначає, на захист яких сил вони реально виступають.

І якби вони були наділені свідомістю Будди або Христа, то вони розуміли б, що будь-який прояв боротьби на фізичному чи тонших планах думок і почуттів сприяє множенню ілюзії.

А дві сили, які борються в рамках цього творіння, є якраз силами ілюзорними, спрямованими на примноження ілюзії, і силами Реального Божественного світу, які спрямовані на згортання ілюзії. Це битва на Небесах, яка триватиме доти, поки існує проявлений Всесвіт, доти, поки існують проявлені світи.

Ця битва, зведена до рівня свідомості людей, які живуть нині, сприймається ними в міру їхньої свідомості. І їхні дії в цій битві повністю узгоджуються з тими енергетичними, кармічними відкладеннями, які вони отримали в минулому. І ті лицарі, які готові були вбивати іновірців у своїй, як їм здавалося, справедливій битві за Христа, зараз воюють словом і продовжують зв'язувати сили пітьми й боротися проти них трохи іншими засобами.

І якщо їм сказати, що вони чинять невірно з погляду вчення Будди й Христа, вони ніколи не повірять вам. Тому що це їхній рівень свідомості.

І та енергія, яку містить їхній електронний пояс, повинна вичерпати себе, вона буде повертатися до них знову й знову в різних втіленнях доти, поки їхня свідомість не підніметься до такого ступеня, що почне розуміти істинний сенс битви, яка відбувається в цьому світі.

Ця битва буде існувати до того часу, поки свідомість людства буде допускати цю битву всередині своєї людської свідомості.

Світ є відображенням свідомості людини. І той індивідуум, який досягає свідомості Будди, той індивідуум, який досягає в медитаціях того стану, котрий називається нірвана, розуміє, що в цьому стані немає ніякої боротьби. У цьому стані присутня тільки любов, гармонія, блаженство, радість. Усі Божественні якості, що не затьмарені низьким станом людської свідомості.

Ви багато бачите навколо себе Будд, які перебувають у медитації?

Ви можете мені не повірити, але один такий Будда здатний втримувати баланс за всю планету.

І коли у ваших містах на лавках у парку й під деревами сидітимуть Будди в позі медитації і на них просто ніхто не буде звертати уваги, тому що це буде настільки ж природним явищем, як пенсіонери, що прогулюються зі своїми чотириногими друзями; коли це станеться, не буде тероризму, не буде догматиків з різних релігійних конфесій, які завзято сперечаються та доводять один одному, що їхнє розуміння Бога є найвірнішим.

Але доти, поки це станеться, кожен буде відпрацьовувати свій кармічний багаж і зустрічатися з тими ситуаціями в житті, які будуть підштовхувати його на новий рівень розвитку свідомості, на новий східець, що веде до осягнення Божественної Істини.

Я повернуся. Я сподіваюся на те, що я повернуся та зможу дати вашій думці правильний напрямок. Принаймні, я сподіваюся, що знайдуться у втіленні люди, готові вислухати Вчення Будди.

Я ЄСМЬ Сурія.