Я нагадаю вам, як зустрітися зі мною і як потрапити в мою Школу Містерій

Господь Майтрейя

2 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас знову через цього Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов для нагальної потреби дати наставляння, і навчання, і розуміння. Ваша свідомість вимагає постійного шліфування. Ви маєте потребу в щоденному поливі вашої свідомості нашою Енергією та нашою Мудрістю. Тисячі й мільйони років ви отримуєте Мудрість із Божественного Джерела. Бувають у ваших життях періоди, коли ви позбавляєте себе доступу до Мудрості Небес. І в такому випадку дуже сумно спостерігати за тим, як ви блукаєте лісом помилок і не знаходите заспокоєння та притулку. Дуже багато хто з моїх учнів, навіть скуштувавши плоди Вчення та Мудрості, з якихось причин покинули мої класи й не побажали відвідувати мої заняття.

Мені дуже шкода. Мені щиро шкода. Але я також щиро сподіваюся, що пройде якийсь час і мої учні повернуться. Я люблю всіх моїх учнів. І немає нічого у вашому світі, що могло б зрівнятися за силою та міццю з міццю моєї Любові.

Багато хто не розуміє, що ті випробування і тести, які я даю моїм учням і які здаються їм дуже жорсткими й нестерпно важкими, я даю з почуття безмежної Любові до душ цих індивідуумів. Я даю тести на ті якості, які потребують вашого опрацювання. На ті якості, з якими ви повинні працювати насамперед і на які ви повинні звернути вашу увагу.

На жаль, виходить так, що ці ваші якості, коли вам нагадуєш про них, є якраз тими вашими якостями, які є найбільшими вашими недоліками й до яких ви найбільше прив'язані.

Тому мої тести для вас настільки болісні. І ви залишаєте Шлях Посвячень і йдете для блукань лісом невігластва й страждань.

Багато хто повертається до мене багато разів за одне життя і з життя в життя і потім знову залишає мої класи.

Потрібне безмірне терпіння, щоб працювати з багатьма впертими учнями, і тільки те почуття Любові, яке я відчуваю до душ цих індивідуумів, дозволяє мені знову й знову приймати їх у свою Школу й проводити з ними заняття, і давати знання, і проводити навчання.

Я прийшов, щоб дати вам наставляння для набуття якості, яка найбільш важлива і якої ви найбільш потребуєте. Ваш розум дуже рухливий, і ви не можете довгий час зосереджуватися на одному предметі. Ви знаходите нове вчення або нову книгу. Ви захоплюєтеся спочатку й виявляєте цікавість, але проходить якийсь час, і ваше спрямування гасне. Іскра спрямованості згасає, так і не розпалившись. Чому це відбувається?

Вам потрібна дисципліна учня. Якщо ви не будете долати ваш непосидючий розум щодня, то ваш плотський розум повністю оволодіє вами й ви перестанете бути господарем своєї власної долі. Ваш суєтний розум буде підкидати вам щодня все нові й нові вчення, знання, інформацію, розваги. І ви будете хапатися то за одне, то за друге, то за третє. Боляче спостерігати, як багато хто з вас все своє життя бігає з одного вчення в інше, хапається то за одну книгу, то за іншу, виявляє цікавість то до одного вчителя, то до іншого. Вас носить ніби вітром по життю. І все через те, що вам не вистачає дисципліни вашого розуму.

Практично в кожному вченні, до якого вас прибиває вітром, ви можете знайти хоч би одне зерно Істини. Але у вас не вистачає спрямованості навіть докласти незначних зусиль до знаходження цих зерен Істини. І, зрештою, ви прибиваєтесь до того вчителя та до того вчення, котрі не вимагають від вас ніяких зусиль. І ви отримуєте заспокоєння, що ви нарешті знайшли те, що шукали. Ви забиваєтесь подібно до тарганів у щілини й не бажаєте виходити на Світло. І всьому виною знову ваш розум, який у такому випадку проявляє свою якість лінощів і небажання змінюватися.

Усі учні, які покинули мене й мої заняття, блукають між різними вченнями й сектами або забилися в щілини будь-якої релігійної групи або секти й не бажають більше проявляти ніякої ініціативи, не бажають нікуди рухатися. У першому випадку вони намагаються знайти заспокоєння для своєї душі, і це змушує їх бігати в пошуках духовної панацеї світом. У другому випадку вони вселяють собі думку, що знайшли панацею від всіх своїх бід, знайшли істинне вчення і тепер їхнє завдання сидіти й чекати просвітлення.

Є тільки один Шлях, який веде вас зворотною дорогою Додому, у ваш справжній світ, вашу істинну реальність. І цей Шлях є Шляхом позбавлення від вашого его. І немає іншого шляху й іншої можливості, щоб повернутися Додому.

Однак Бог так все передбачив і так все влаштував, що якою б дорогою ви не йшли, ви все одно досягнете вашої мети. І скільки б ви не блукали нетрями лісу помилок, ви все одно знайдете вихід і повернетеся Додому. Винятки становлять хіба що ті душі, які вперто не бажають слідувати Божественному Законові. Але я веду зараз мову не про них. Я намагаюся досягти в цій бесіді свідомості моїх учнів, які відвідували мої класи, проходили навчання під моїм керівництвом, але вважали за краще піти від труднощів і випробувань і шукати легший шлях.

Але куди б ви не пішли й із чим би ви не стикнулися у вашому житті, усі обставини будуть складатися таким чином, що вам доведеться розстатися з вашим его. Ваше існування у вашому світі автоматично притягує до вас ті ситуації, які змусять вас розстатися з тими вашими якостями, на які я вам вказав під час ваших тестів і випробувань, але з якими ви не побажали розстатися відразу й вважали за краще втекти від посвячень і шукати легший шлях. Улюблені чола, вам нікуди бігти. Ви не можете втекти нікуди від тієї енергії, яка присутня у вас, поки ви за своєю вільною волею не віддасте перевагу розстатись із цією енергією, як би вам цього не хотілося і яким би це не здавалося вам болісним і жорстоким.

Шлях Посвячень у моїй Школі коротший, але він і болісніший. І тільки ваше его, і ваше почуття жалості до себе змушують вас тікати від моїх посвячень й уникати мене. Але я завжди готовий взяти вас назад у мою Школу Містерій. І якщо ви забули за час блукань лісом невігластва, то я нагадаю вам, як зустрітися зі мною і як потрапити в мою Школу.

З огляду на вимоги часу, вам не треба їхати ні в яку країну на край світу, щоб вступити до моєї Школи Містерій. Я прийду до вас сам на ваш заклик, у якій би точці земної кулі ви не були.

Вам треба лише підготувати себе до моєї присутності. Доти, поки ви перебуваєте в оточенні ваших людських думок і почуттів, я не можу наблизитися до вас. Мені необхідно, щоб ви повністю відмовилися хоч би на незначний час від ваших думок і почуттів. Мені необхідно, щоб ви підняли ваші вібрації до якомога вищого рівня, який вам доступний.

Я не можу бути там, де багато людей, я не можу бути там, де ввімкнуті будь-які сучасні гучномовні прилади. Я не зможу бути з вами, якщо ви зайняті чимось, що може відволікати вашу увагу. Ви повинні повністю зосередитеся на вашому серці. І ви повинні перебувати в повній тиші й гармонії. У цьому стані ви можете зробити заклик і запросити мене ввійти у ваш храм в ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ. І я прийду до вас у ваше серце й дам вам те повчання, у якому ви найбільш маєте потребу, і я дам вам ті знання і те навчання, які потрібні вам. Мої учні знають мої вібрації. І мої учні готові чекати мого приходу багато місяців і багато років, перш ніж я вважатиму їхній стан та їхнє спрямування придатними для продовження мого навчання.

Я приходжу в цей світ через моїх учнів. Тому я закликаю тих моїх учнів, хто блукає лісом помилок, зупинитися та подумати, чи не настав момент повернутися в мою Школу Містерій і знову сісти за парту.

Я ЄСМЬ Господь Майтрейя,
прийдешній Будда.