Послання людству Землі

Улюблений Альфа

1 червня 2005 року

Я ЄСМЬ Альфа, який прийшов з Посланням для людства Землі.

Я ЄСМЬ прийшов дати важливе Послання, яке дозволить вам зберігати фокус вашого спрямування в цей момент часу. Зосередьтеся на вашому серці. Тільки ви й ваше серце, улюблені.

Немає у вашому світі більш нічого. У вашому серці розташований єдиний вхід у реальність Бога.

Усе, що вас оточує у вашому фізичному світі, є тільки тим, що допомагає вам розвиватися, рости, долати себе й примножувати свою свідомість, свої досягнення.

Ви подорожні, які перебувають у безперервному русі постійно. Навіть тоді, коли ви перебуваєте у спокої, ви долаєте величезні відстані у вашому світі, пролітаючи тисячі й мільйони кілометрів разом з вашою планетою, вашою Сонячною системою та вашою галактикою.

Це зовнішній всесвіт. А є інший всесвіт, внутрішній, вхід у цей всесвіт розташований всередині вас, у вашому серці.

Ваш наступний крок має полягати в тім, щоб виявити цей вхід в інший світ, Божественний світ. Світ, який непідвладний часу і який не має простору. Світ всезнання та вседосконалості. Той світ, звідки все виходить і куди все повертається. Ваш світ, ваш дім, ваша справжня реальність, звідки ви прийшли у фізичний світ і створили ваш фізичний світ.

Мільйони істот Світла працювали й працюють над створенням проявленого Всесвіту. Зовнішнього світу. І кожен з вас працює над його створенням незалежно від того, усвідомлюєте ви це чи ні. Дитина може не усвідомлювати будови світу й всієї його складності, але вона народилася, і вона перебуває в цьому виявленому світі.

Потім дитина підростає, набуває знань та усвідомлено бере участь у будівництві світу й у його діяльності.

Ви діти. Ви не можете, перебуваючи на вашому рівні свідомості, брати участь свідомо у створенні світів і підтримці цих світів у порядку й чистоті. Але настав час, коли ви повинні подорослішати.

Вашим випускним іспитом, для того щоб вступити у світ дорослих, є знайти вхід у вашому серці, знайти вхід у реальний світ Бога.

Я дуже сподіваюся, що ви всі, хто читає ці рядки, зможете здати ваш випускний іспит, іспит, що дає вам право стати співтворцями Бога й усвідомлено проводити план Бога для цього Всесвіту в життя. Ви повинні пройти через вузькі потаємні двері, приховані у вашому серці, у його таємній обителі.

І хто б вас не звав у ваблячі далі космосу, до осягнення далеких світів, що перебувають за межами вас самих, не вірте йому. Всі світи, доступ до далеких світів та інших світів, містяться у вашому серці. Ключем до дверей, що розташовані у вашому серці, є Любов.

А відкриєте ви ці двері за допомогою вашої свідомості, вашої Божественної свідомості.

Ваша зовнішня свідомість і ваш зовнішній розум будуть перешкоджати вам. І посилати вам нові й нові перешкоди на вашому шляху.

Але ви тепер знаєте, де розташовані потаємні двері у світ, звідки ви прийшли й куди ви повинні повернутися. Намагайтеся у ваших життєвих випробуваннях не втратити ключ від цих дверей. І намагайтеся прибрати все з вашої свідомості, що заважає вам протиснутися крізь ці вузькі двері.

Немає нічого у вашому світі, що стало б у нагоді вам у реальному світі Бога, крім вашого безцінного досвіду, який ви набули вже й ще набудете під час вашого тимчасового мандрування простором i часом.

І коли ви згадаєте, навіщо я послав вас у ваш світ, то я послав вас за скарбом. І цим скарбом є ваше каузальне тіло. Це найбільший скарб, безцінний скарб, ваш скарб, якому не страшна ні іржа, ні міль.

Багато хто з вас вже знайшов ваш скарб, за яким я посилав вас у ваш світ. І тепер ви повинні повернутися Додому. Згадати, хто ви є та навіщо ви вирушили мандрувати  вашим світом.

Настала пора пробудження до Вищої реальності. Термін наблизився, і термін настав.

Вам вказаний Шлях. Ви знаєте Шлях. У вас є все необхідне, щоб повернутися Додому. Я зву вас, діти мої.

Я сумую без вас. Ви чуєте мене?

І якщо хтось із вас під час вашого тимчасового мандрування не знайшов скарбів, не впадайте у відчай. Я прийму вас і без ваших скарбів. Тільки поверніться Додому. Знайдіть потаємні двері у вашому серці.

Я чекаю вас, діти мої.

Я ЄСМЬ Альфа, ваш Отець на Небесах.