Учення про карму

Улюблений Кутхумі

31 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов знову до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати ще одне невелике Вчення та щоб закріпити ті знання, які були дані раніш у попередніх диктовках. Сонми Світла невидимо присутні серед вас і використовують будь-яку можливість для присутності, як тільки створюється вікно, простір чистих вібрацій, який дозволяє нам бути присутніми у вашому світі.

Наші світи взаємно збагачують один одного. Не думайте про ваш світ як про породження пекла.

Так, ситуація, яка в цей час спостерігається у вашому світі, вельми плачевна, але так буде не завжди. І очищення вашого світу, і підйом вібрацій фізичного плану, що неминуче станеться за цим, є неодмінною умовою подальшого еволюційного поступу людства.

Оскільки ваша карма зараз дуже велика, і карма кожного індивідуума, і загальна планетарна карма, то ця ущільнена енергія, що застигла у вигляді карми, створює ваш щільний світ.

Коли карма опрацьовується через піднесення свідомості людства, відмови від невірних дій і через підтримку правильної, Божественної настроєності  думок і почуттів, то фізичний план поступово стає дедалі менше щільним, поки не зникає зовсім. Але ще задовго до того, як фізичний план планети Земля зникне, життя із цього плану переміститься на тонші плани. І ці плани дуже наближені в цей час до вас. Особливо наближені астральний план і ментальний план. Ви можете сидіти нерухомо у себе вдома або навіть на роботі, а в цей час ваше ментальне або емоційне тіла можуть подорожувати  ментальним та астральним планами. І ці подорожі можуть доходити до вашої зовнішньої свідомості, бути усвідомлені вашим зовнішнім розумом чи ні.

Ви виходите зі свого тіла й подорожуєте астральним планом щоночі. І ваша зовнішня свідомість також не завжди усвідомлює те, де ви подорожували вночі й з ким зустрічалися. Є деякі індивідууми, які мають здатність пам'ятати свої сни й навіть усвідомлено здійснювати свої переміщення під час сну й зустрічатися з тими людьми, з якими вони хочуть зустрітися.

Ця діяльність, як і будь-яка діяльність, що притаманна вашому світові, може бути використана як на благо, так і на зло. Все залежить від того, з якою метою та керуючись якими мотивами людина здійснює свої астральні подорожі. Чи бажає вона вплинути на тих індивідуумів, з якими вона зустрічається, у своїх корисливих цілях, або вона робить це на благо планети.

Подорожі зовні тіла у ваших менше щільних тілах є природними. І ці подорожі відбуваються незалежно від того, усвідомлюєте ви це своєю зовнішньою свідомістю чи ні.

Однак я маю вас попередити, що коли ви використовуєте усвідомлений вихід в астрал для того, щоб впливати на будь-якого індивідуума чи навіть заподіювати йому шкоду, то ваші дії тягнуть за собою таку саму карму, начебто ви зробили ці дії в повній свідомості, перебуваючи на фізичному плані серед білого дня.

Якщо ваша зовнішня свідомість не усвідомлює, що ви робите на астральному плані, то це також не звільняє вас від кармічної відповідальності за свої вчинки.

Я скажу вам більше: дуже багато індивідуумів творять уві сні набагато більш карми, ніж під час свого свідомого стану неспання. Так само, коли ви перебуваєте у себе вдома й у цей час допускаєте неусвідомлений вихід на астральний або ментальний план, і ваші думки й почуття спрямовані проти будь-якого індивідуума, то ви творите вашу карму.

Якщо ви розігруєте будь-які сцени помсти або сексуальні сцени у своїй свідомості, подумки, то ви творите ту ж саму карму, начебто ви реально вчиняли всі ці речі на фізичному плані.

Ось чому ми не втомлюємося повторювати вам знову й знову, щоб ви постійно контролювали свої думки й почуття. Ви притягуєтесь до тих шарів астрального плану під час вашого нічного сну, якими за якістю вібрацій були ваші думки перед сном. Якщо ви перед сном дивилися фільм жахів або спілкувалися з п'яною компанією, то ви притягнетесь до тих шарів астрального плану, де ви продовжите ваші вечірні розваги. І в такому випадку ви будете творити таку карму, начебто ви робили все це на фізичному плані.

Тому дуже важлива ваша настроєність впродовж дня та особливо важлива ваша настроєність перед відходом до сну.

Найкраще було б помолитися або, якщо у вас немає звички молитися перед сном, то хоч би прослухати спокійну музику або здійснити прогулянку на природі. Корисно також буде прочитати перед сном хорошу добру казку для ваших дітей.

І, звичайно, обов'язково, перед тим як заснути, попросіть ангелів, щоб вони супроводжували вас в ефірні октави Світла, у священнобителі Братства.

Ви можете навіть вказати конкретно, з ким із Владик ви бажали б зустрітися під час вашого нічного сну й відповідь на яке запитання отримати.

Якщо ви поставили конкретне запитання мені перед сном, то вашою першою ранковою думкою повинно бути зосередитися та згадати відповідь, яку ви отримали від мене під час вашого сну.

Переважно, усім, хто досягає мене під час свого сну в моїй Обителі й ставить свої запитання, я даю відповідь. І тільки від вас залежить згадати цю відповідь відразу після вашого пробудження та записати.

Ви бачите, як по-різному ви можете проводити час уві сні. І ви самі робите вибір, як вжити ваш нічний сон. Ви буквально програмуєте себе перед сном на те, що ви будете робити під час вашого нічного сну.

Тому ще й ще раз я повторюю: потрібний постійний, щохвилинний контроль ваших думок i почуттiв. Завжди пам'ятайте, що коли ситуації, які ви прокручуєте у вашому розумі, кармічно карані, то ви творите карму, просто думаючи про ці ситуації.

Механізм створення карми в такому випадку такий. Божественна Енергія, яка надходить у ваші чотири нижніх тіла з Божественного світу по кришталевій струні, забарвлюється вашими думками й почуттями. І якщо ваші думки недосконалі, то ви хибно кваліфікуєте Божественну Енергію.

Стан вашої свідомості дуже важливо контролювати кожної митi. Ваша свідомість настільки рухлива, що ви навіть під час молитви примудряєтеся створити стільки карми, що дивом дивуєшся.

Ось чому вам говориться про практику медитації як про один з можливих засобів заспокоєння вашого розуму.

Тільки в такому випадку, коли вам вдається заспокоїти всі ваші суєтні думки й почуття і ви досягаєте повного спокою вашого розуму, ви стаєте здатні підніматися у вищі ефірні октави Світла й перебувати там тривалий час. Ви стаєте здатні зустрічатися з Владиками, розмовляти з ними й гуляти з ними ефірними октавами Світла.

Тому, щоб ви могли побічно судити про рівень ваших духовних досягнень, заведіть будильник, щоб він подавав сигнал вам щогодини. І коли ви почуєте сигнал будильника, намагайтеся пригадати, про що ви в цей час думаєте.

Якщо ваші думки в цей час мають високий духовний зміст, то відмітьте це одиничкою на аркуші паперу або в пам'яті. Якщо ваші думки носять неякісний характер, помітьте це як нуль.

Достатньо десять разів впродовж дня зловити свої думки за запропонованою мною методикою. Складіть всі одиниці, допишіть до них нуль, і ви будете бачити приблизний відсоток відпрацьованої вами карми.

Наприклад, якщо в шести з десяти випадків ваші думки носили піднесений характер, то ваш відсоток відпрацьованої карми дорівнює приблизно 60-ти відсоткам.

Немає ніякого непорозуміння, якщо в один день ви зафіксували відсоток відпрацьованої вами карми на рівні 10 відсотків, а на наступний день на рівні 70 відсотків. Насправді, ваша карма змінюється впродовж дня. Карма – це енергія, і якщо ви більшу частину дня провели на природі й ні з ким не спілкувалися, то ваш відсоток відпрацьованої карми буде найближчим до вашого природного відсотку, досягнутого вами на нинішньому етапі вашого розвитку. Якщо ви впродовж дня входите в контакт з тисячами людей, то щоразу при контакті з аурами цих людей або під час розмови, спільної роботи ви обмінюєтеся енергією. І тому щораз ви обмінюєтеся кармою з усіма цими людьми, з якими у вас були контакти впродовж дня.

Ось чому всі старці, пророки, йоги жили самотньо й вважали за краще не спілкуватися з людьми.

Ось чому ви не можете, перебуваючи на Землі, не нести на собі карму вашої родини, вашого міста й планетарну карму.

Людство Землі дуже переплетено кармічно. І потрібно набуття високого ступеня духовних досягнень, щоб набути здатності не бути залежним від карми людей, які вас оточують.

І не забувайте, що діє Закон подібності у вашому світі. Ви притягуєтесь до тих людей, до тих ситуацій, до яких ви повинні притягнутися для відпрацювання вашої карми.

Будда проходить по Землі, і жодна кармічна ситуація не справляє на нього ніякого впливу. Він проходить по Землі, не помічений ніким, і ніякі негативні енергії не чіпляють його. Однак спочатку, для того щоб Будда зміг прийти у ваш світ, він має взяти на себе недосконалість, або карму. Подібно до того, як нирець бере камінь у свої руки, перед тим як пірнути.

Тому вам настійно рекомендується не судити ні про кого з людей. Ви ніколи не можете сказати, стоїть перед вами Будда або стоїть перед вами останній грішник. Тому що і один, і другий обтяжені часом однаковою кармою. Але один з них бере на себе навмисно карму людства з почуття жалю до людства й бажання допомогти, а інший обтяжує себе кармою через своє невігластво.

Сьогодні я торкнувся частини вже відомих вам питань. І ми разом розглянули багато питань під новим кутом зору. Питання карми є дуже складними, і я знімаю капелюх перед членами Кармічного Правління, пам'ятаючи про ті труднощі, з якими вони стикаються у своїй роботі.

Я ЄСМЬ Кутхумі.