Я вірю у велике майбутнє Росії, і я хотів би наділити кожного з вас часткою своєї Віри

Улюблений Микола Реріх

30 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Микола Реріх, вознесений Владика, який прийшов до вас через цього Посланника.

Так багато хочеться сказати людям Землі, які перебувають зараз у втіленні. І треба сказати найнеобхідніше. Дати саме ті поради й рекомендації, якими слід скористатися в цей час.

До сказаного раніше необхідно додати буквально кілька понять і роз'яснень, таких необхідних вам. Якби я зараз перебував у втіленні, то всі свої сили, усю свою енергію та всі грошові кошти я направив би тільки на одне: створення системи безкоштовної освіти для дітей у тому віці, коли вони найбільш сприйнятливі до отримання будь-якої інформації та коли їхній розум ще не заблокований потоком неправдивої інформації, що виливається зі світових засобів масової інформації.

Я доклав би максимум своїх зусиль до того, щоб зустрітися з людьми, у чиїх руках є влада, а також з тими людьми, хто має у своєму розпорядженні фінансові кошти.

Треба знайти потрібні слова, треба намагатися переконати до створення широкої мережі освітніх установ для дітей, тих, які здатні навчатися та допитливі розумом. Це має бути глобальна гуманітарна освіта з обов'язковим вивченням історії мистецтв, всесвітньої історії, історії релігії, сучасних засобів комунікації. Саме широкий підхід і вивчення найкращих зразків творчості як у науці, так і в мистецтві, якими володіє людство на нинішньому етапі і які отримані людством в якості спадщини від дотеперішніх поколінь людей.

Освіта повинна носити вельми різнобічний загально-гуманітарний характер. Допитливий дитячий розум, вільний від догм, релігійних догм і нальоту безвиході, властивої вже сформованому поколінню, здатний усотувати, як губка, знання та розуміння, наявні в розпорядженні людства.

Людина, яка отримала повноцінну освіту й, головне, яка отримала уявлення про Божественний Закон, буде служити основою, фундаментом, на якому ми зможемо звести будівлю майбутнього, будівлю Нової Епохи, що приходить на зміну старій.

Особливу увагу треба приділити освіті у сфері релігії. Ніколи не слід стверджувати у свідомості дитини основи будь-якої релігії, яка вже існує на Землі. Але треба дати знання та розуміння про основи Віри. Божественне почуття первісно властиве будь-якій дитині, яка приходить у цей світ. Особливо для тих душ, які належать до нової Шостої Корінної Раси і які вже почали своє втілення на Землі.

І це Божественне почуття, Віра в Божественний Закон і в Божественну справедливість повинні отримати вільний розвиток у свідомості дитини, не піддаючись впливу ніяких церковних догм. Відкрита свідомість дитини дуже швидко здатна за всіма існуючими вірами й релігіями знайти загальну суть, загальне Джерело. І саме це є тим, що необхідно для Росії на цьому етапі.

Росія історично була підготовлена ​​стати першонаступницею Нової Віри, яка не належить до жодної з існуючих вір, але вміщує їх всі.

Будь-яке протиріччя на релігійній основі є проявом обмеження свідомості людей.  Люди з нечистими думками використовують обмеження людської свідомості для затвердження своєї влади через запровадження релігійних догм і правил. Завданням цих брудних людей і сил, що діють через них, є сповити розум людини й загнати його в ящик догм і правил, характерних для будь-якої з нині існуючих на Землі релігій.

І людина змушена відчувати на собі дію протилежних сил. З одного боку, догм і обмежень офіційної релігії, що опанували її, з іншого боку, абсолютно безмежної і такої, що не терпить ніяких обмежень Божественної свідомості, частиною якої вона є. І це є її Вище Божественне Я. Люди, яких роздирають ці протиріччя, змушені дійсно перебувати між молотом і ковадлом все своє життя.

Передчуваю сильний опір з боку офіційної релігії при створенні освітніх установ майбутнього. Передчуваю, як нелегко буде зробити задумане й виконати план. Однак кожна дитина, яка отримала повноцінну освіту, здатна буде вплинути й брати участь у формуванні життєвих орієнтирів для тисяч і мільйонів громадян країни незалежно від сфери діяльності, у якій вона вибере докладати своїх сил.

Турбота про освіту дітей є тим завданням, яке за своєю значущістю і важливістю  не може зрівнятися ні з яким іншим. Країна, яка не турбується про своє майбутнє, не може бути життєздатною країною.

Пора повернути в повсякденний побут такі поняття, як гідність і честь. Суспільство потребує термінового відновлення моральних орієнтирів. Я цілком усвідомлюю, що те, про що я прошу, і те, про що я веду сьогоднішню бесіду, буде дуже важко здійснити. Країна в цілому й кожен громадянин країни несуть на собі карму безбожництва, яку Росія взяла на себе після революції 1917 року й розстрілу царської сім'ї. І ця карма не дозволяє багатьом з вас бачити перспективи й закриває від вас Божественне бачення майбутнього для цієї країни.

І якщо ви відчуваєте повне безсилля та неможливість докласти своїх зусиль до створення умов позитивного розвитку для цієї країни, то в жодному разі не впадайте в розпач і зневіру. Вірте в диво, яке врятує Росію.

Ваша віра в Божественне диво, яке неодмінно станеться та врятує Росію, надає можливість Вознесеним Сонмам втрутитися в поточну ситуацію у країні. Часом буває достатньо одного виступу, зробленого вчасно, у потрібний момент і належним чином спрямованого, щоб змінити хід історії для цілої країни.

Але для того щоб цей виступ стався та потрібний імпульс був заданий, необхідно, щоб ви, улюблені, у своїй свідомості прийняли можливість явлення дива для Росії.

Моліться та у ваших щоденних молитвах просіть Бога про спасіння Росії, про те, щоб Бог змилувався та допустив для Росії диво. Надто важка карма, яку створила Росія за часів безбожництва. Однак необхідно прийняти цю карму зі смиренням. Покаятися. Саме каяття та визнання гріхів, створених у минулому, стане тим моментом, який дозволить Вознесеним Сонмам втрутитися в ситуацію у вашій країні й зробити диво.

Не сподівайтеся на Америку і Європу. Не сподівайтеся ні на кого, хто прийде й спасе Росію. Росія повстане, як птах Фенікс із попелу, і саме її місія ‒ указати шлях для всього світу, для тієї ж Америки і Європи.

Усе пророцтво для Росії написано в російських народних казках. Згадайте Івана, який лежав-лежав на печі, потім і піч сама поїхала, і Іван перетворився і став творити дива. У російських народних казках записано пророцтво про Росію. Я кажу вам про те, що судилося, і про те, що готується, і про те, що звершиться для Росії.

Я кажу не про далеке світле майбутнє та не закликаю вас готувати онуків до того, що вони будуть жити при комунізмі. Я кажу про диво, яке станеться на пам'яті нинішнього покоління людей.

Давай, Іване, вставай з печі! Твій час настав! Нічого більше боки відлежувати! Велика робота повинна відбутися з перетворення свідомості людства!

Ви не усвідомлюєте силу, енергію, властиву народові Росії. Якби не було в Росії її великого призначення, стали б сили пiтьми витрачати стільки зусиль, щоб придушувати будь-які паростки Нового Світу на території Росії протягом останніх 150 років?

Я вірю у велике майбутнє Росії, і я хотів би наділити кожного з вас часткою своєї Віри.

Я ЄСМЬ Микола Реріх.