Ви можете витіснити всю недосконалість із вашого світу за допомогою вашої Любові

Улюблений Ланелло

29 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас знову!

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати вам можливість ознайомитися з моїми думками й моїми роздумами про Росію та ситуацію у світі. І у вашій вільнiй волі – приймати мої роздуми до відома чи ні, керуватися ними у вашому житті або відкинути.

На жаль, ви рідко прислухаєтеся до тих порад, які отримуєте від нас.

I інформація, яка міститься в цих диктовках, для багатьох з вас нічим не відрізняється від тієї інформації, яку ви отримуєте із суто людських джерел. Причина цього в нестачі вашої Віри.

Ви ніяк не можете повірити своїм людським розумом, що Вознесені Сонми здатні ось так запросто приходити й розмовляти з вами.

Відбувається рівно те, улюблені, що ви допускаєте у своїй свідомості. І якщо ви нескінченно повторюєте у своїй зовнішній свідомості, що в цій Росії ніколи нічого не зміниться та краще не буде, то наївно було б очікувати, що навколо вас стануться якісь змінення.

Спочатку ваша свідомість має прийняти змінення, потім станеться осадження цих змінень на фізичний план. Не забувайте, що енергія, Божественна Енергія, здатна потрапляти у ваш світ тільки по кришталевiй струні, закріпленій у вашому серці, у таємній обителі вашого серця. І Божественна Енергія, що надходить у ваш світ через ваші серця, забарвлюється вашими думками, вашими почуттями, вашими прагненнями. І якщо ви постійно повторюєте у своїй свідомості й постійно тримаєте у своїй голові найгірші думки й найгірші передчуття щодо майбутнього Росії, то чи не здається вам дивним після цього очікувати якихось позитивних змінень у вашій країні?

Тому те, чого вам необхідно навчитися найближчим часом, це виробити позитивну настроєнiсть до навколишньої дійсності. Ви повинні культивувати у своїй свідомості позитивний образ майбутнього для вашої країни, для вашого населеного пункту, для вашої родини, нарешті.

Візьміть за звичку щоразу після проведення ваших служб проводити медитацію на благо для Росії. Поставте чудову класичну музику російських композиторів ‒ Рахманінова, Чайковського, музику видатних світових композиторів ‒ Баха, Бетховена, Моцарта.

Розмірковуйте про те, яким би ви хотіли бачити майбутнє для вашої країни.

Не соромтеся висловлювати найфантастичніші, на перший погляд, ідеї. Будуйте у своїй свідомості щасливе майбутнє для вашої країни. Якщо вам важко зосередитися на всій країні, то ви можете міркувати про діяльність, яку може вести ваша група.

І якщо ви не належите ні до якої групи, то ви можете будувати у своїй свідомості майбутнє для вашої родини, ваших рідних і близьких, нарешті, для себе особисто.

І якщо вашої фантазії не вистачає на те, щоб придумати щасливе майбутнє для вашої країни, для вашої родини й для себе, тоді подумайте про те, що для вас є щастям. Що б ви хотіли змінити у вашому житті, щоб постійно відчувати стан щастя, спокою, гармонії, любові.

Навіть просто перебуваючи в піднесеному стані свідомості й відкидаючи від себе тяжкі думки й почуття, ви стаєте джерелом Світла для вашого світу. Уявляйте, як у ваше серце безперервним потоком вливається чиста Божественна Енергія. І ви є власником цієї Енергії. І на вас лежить повна відповідальність за збереження цієї Енергії в чистоті й святості.

Відчуйте, як ця енергія наповнює вашу ауру. Ваша аура розширюється, вирівнюється. Все ваше тіло занурюється у стан блаженства, млості. Ви відчуваєте спокій і впевненість у собі, у своєму майбутньому. Ви розумієте, що Бог піклується про вас кожну хвилину вашого перебування на Землі. І вам необхідно лиш бути чутливими й прислухатися до тих порад, які ви отримуєте від Вищої частини вас самих.

Ваше Вище Я завжди знає, що ви маєте робити. Не впирайтеся, прислухайтеся до його порад, приймайте його допомогу у ваших земних справах.

Коли ви наповнитеся почуттям спокою та любові, спробуйте поширити це почуття на всю кімнату, де ви перебуваєте. Уявіть собі, як ваша аура розширюється та охоплює всю кімнату. Потім ваша аура продовжує розширюватися та охоплює весь будинок, у якому ви перебуваєте. Ваша аура продовжує розширюватися та охоплює вже сусідні будинки й все місто. І кожна людина, яка потрапить у поле дії вашої аури, стає такою ж спокійною, гармонійною, врівноваженою, як ви самі. Всі погані й тривожні думки покидають кожну людину, яка потрапляє в поле дії вашої аури.

З кожним ударом вашого серця ваша аура все розширюється та розширюється. З кожним вашим вдихом і видихом сфера впливу вашої аури стає все більше й більше.

Ви можете уявити, як у поле дії вашої аури потрапляє вся країна й вся земна куля.

Увесь світ відчуває постійну нестачу Любові, спокою. Ви можете подарувати вашу Любов всьому світові, кожній живій істоті, яка перебуває на планеті Земля.

Уявіть собі, як багато істот на планеті Земля потребують вашої допомоги саме зараз. І хвилі Любові, що виходять з вашого серця прямо в цю мить, здатні запобігти чиюсь смерть або полегшити комусь страждання.

Даруйте вашу Любов світові. Це те, що ви можете зробити для світу й що не вимагає від вас ніяких додаткових витрат.

Посилайте вашу Любов президентові вашої країни. Посилайте вашу любов всім людям, які мають владу й від яких залежить змінення ситуації у вашій країні.

Коли людина відчуває Любов, що посилається на її адресу, то це додає їй сили й впевненості робити правильні, Божественні дії.

Моліться про те, щоб ваші керівники були здатні отримати у свої серця Божественну мудрість. Щоб їхні серця розкрилися для Божественного керівництва.

Ваша країна є вашою дитиною, вашим колективним дітищем. І на кожному з вас лежить відповідальність піклуватися про вашу дитину.

Зараз ваша країна нагадує безпритульну дитину, яка нікому не потрібна i яку всі проклинають.

Змініть ваше ставлення до своєї дитини, і ситуація у вашій країні зміниться.

Я дав вам сьогодні напрямок для вашої щоденної роботи. Ви можете самі скласти текст медитації та повторювати його.

Єдиною умовою є щирість і чистота ваших почуттів. Ви не можете грати в Любов, ви не можете грати у вашу турботу про вашу країну. Ви повинні це робити щиро. Щиро посилати вашу Любов у кожну негармонійну ситуацію, яка виникає у вашій країні.

Отже, спочатку ви гармонізуєте себе. Відчуваєте Божественну Енергію, що надходить до вас у ваше серце. Відчуваєте тепло у вашому серці. Ви відчуваєте, як Божественна Любов і гармонія проникають до вас із Божественного світу. Тепер ви можете поширювати цю Любов і цю гармонію на всю вашу країну, на весь світ.

І коли ви у вашому житті будете стикатися з будь-якою негармонійною ситуацією, завжди згадуйте це почуття Любові у вашому серці під час медитацій і посилайте цю Любов з вашого серця в цю негармонійну ситуацію.

Ви не можете боротися з недосконалістю всього світу, але ви можете витіснити всю недосконалість iз вашого світу за допомогою вашої Любові.

Я ЄСМЬ Ланелло, з любов'ю до вас.