Ваш світ підлягає зміненню, і це змінення може бути здійснено тільки шляхом змінення вашої свідомості

Улюблений Ісус

28 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, який прийшов до вас цим днем.

Змістом моєї сьогоднішньої бесіди буде матеріал, без якого ваше просування вашим Шляхом буде менш успішним. Тому ви маєте вибрати час і ретельно ознайомитись із цим матеріалом.

Ви знаєте, що я ходив по Землі приблизно 2000 років тому. І ця подія стала настільки значущою в очах безлічі людей, що дуже багато з них увірували в мене як у Сина Божого й у свого Спасителя. І ця їхня віра лягла в основу релігії, яку ви знаєте як християнство.

Але я маю вам завважити: ніколи за всю історію свого існування християнство не відображало суті того Вчення, якому я навчав, перебуваючи на Землі.

Менш за все я бажаю посіяти у ваших розумах і серцях недовіру до християнства, як і до будь-якої іншої релігії світу. Я просто хотів би направити ваш розум і звернути вашу увагу не на зовнішній прояв Вчення, як воно представлено у всіх зовнішніх християнських церквах, а на внутрішню суть мого Вчення. І вам стане зрозуміло, чому я був розп'ятий.

А внутрішня суть мого Вчення полягала в тім, що цей світ є тимчасовим світом і ви повинні готувати себе до переходу в новий світ, світ Божественний, який є вашим справжнім Домом, і звідки ви прийшли, і куди ви повернетесь.

Тому немає ніякої релігії в цьому світі, яка б відображала суть мого Вчення.

Секрет тут у тім, що будь-яка релігія є відбиттям Божественної Істини в розумах людей, які перебувають у втіленні й намагаються своїми словами сформулювати Божественну Істину. І оскільки свідомість цих людей далека від досконалості, то й Істина, яку вони представляють у зовнішній релігії, також далека від реальної Божественної Істини.

Тому Бог завжди слав посланників і пророків у світ, щоб нагадати про справжню Віру й про істинну релігію. Релігію, засновану не на культі й шануванні чогось, що перебуває за межами вас. А релігію, засновану на шануванні Єдиного, який перебуває всередині вас, у вашому серці. Релігію серця, яка навчає загальній Любові до всього творіння та єдності кожної частки життя.

У цій Вірі або релігії немає місця твердженням переваги одного людського індивідуума над іншим людським індивідуумом. У цій Вірі або релігії всі перебувають у цілковито рівному становищі перед Єдиним Творцем, Богом-Творцем. І всі є служителями у храмі Господньому.

Оскільки свідомість людини недосконала, то ця недосконалість стала причиною нерівності людей. Майнової нерівності, яка призвела до поділу людства на багатих і бідних, і соціальної нерівності, яка призвела до поділу людей на різні соціальні верстви й касти, що створило нерівний, неоднаковий доступ різних верств населення до освіти, інформації, різним матеріальним благам.

Будь-яка нерівність, характерна для вашого світу, є наслідком вашої недосконалої свідомості. Насправді ви всі абсолютно рівні перед вашим Отцем. І кожного з вас Отець Небесний однаково любить і про кожного з вас піклується.

Однак внаслідок ваших індивідуальних особливостей, споконвічно притаманних вам, ви створюєте для себе ті кармічні умови, які породжують обмеження. І кожен з вас із часом опиняється на різних ступенях розвитку вашої свідомості.

Одні індивідууми отримали можливість більшого просування Шляхом через напрацювання ними раніше заслуг у минулих втіленнях. Інші індивідууми відстали у своєму розвитку, і для їхньої свідомості дуже важко осягнути навіть елементарні знання.

Тому, улюблені, Бог допускає таку велику кількість різних вір, різних релігій, навіть незважаючи на те, що багато з них надто спотворюють Божественну реальність, однак для когось саме подібний підхід буде найкращим на тому етапі розвитку свідомості індивідуума, яку він має.

Ми цілком усвідомлюємо, що диктовки, які даються нами в цей час через цього Посланника, будуть зрозумілі дуже малій кількості людей. У інших же людей, особливо у тих людей, які дуже жорстко прикріпили свою свідомість до будь-якої релігійної доктрини, ці диктовки не викличуть нічого, крім роздратування та бажання розправитися з тією людиною, через яку ці диктовки даються.

І ви можете знов опинитися перед тією самою ситуацією, перед якою людство опинилося 2000 років тому, коли розлючений натовп волав: "Розіпни його!"

Може бути, справа не дійде цього разу до прямої фізичної розправи. Але негативні сили, які діють у вашому світі, подбали, щоб цілий арсенал засобів чорної магії та чаклунства став доступний будь-кому. Подивіться на полиці ваших книгарень. При всьому достатку книг, якими вони заставлені, ви навряд знайдете кілька десятків книг, які дійсно вам потрібні для вашого духовного розвитку й вашого духовного просування. Всі інші 90 відсотків книг є духовними сурогатами, читання яких у кращому випадку марне, а в гіршому випадку просто руйнівно позначається на вашій свідомості, образі ваших думок і буквально програмує вас на здійснення невірних вчинків.

Тому я завжди відчуваю величезну радість, коли спостерігаю з тонкого плану, як знаходиться ще одна людина, яка отримала доступ до цих диктовок, розшукавши сайти, на яких вони розміщені, у нетрях інтернету. Для мене ця людина нагадує вогник розуму, любові, спрямованості, віри, що раптово спалахнув у темряві вашого світу.

І я, спостерігаючи, як все більше й більше подібних вогників спалахує в тих країнах, які розуміють російську мову, якою даються ці диктовки, шкодую про те, що нам не вдається поки знайти надійних людей, через яких ми могли б зробити переклади цих диктовок іншими мовами світу. Тому я прошу тих з вас, хто відчуває в собі бажання, і спрямування, і можливість для перекладу або сприянню перекладу цих диктовок іншими мовами світу: будь ласка, не вважайте за працю виконати моє прохання та надати це важливе служіння світові.

Ці диктовки подібні до свіжого вітру, що вривається в затхлу атмосферу людства. І для когось цей свіжий вітер перемін корисний, тому що їм подобається підставляти себе під пориви цього вітру, і в цьому вітрі вони передчувають щось нове, що неминуче прийде на Землю. І вже приходить через розуми й серця тих, хто читає ці диктовки. З іншого боку, дуже багатьох цей свіжий вітер буде так сильно дратувати, що вони захочуть за всяку ціну закрити це джерело оновлення та зцілення людської свідомості. Тому що вони відчують небезпеку, що виходить із цього джерела, ту силу, яка може зруйнувати їхній звичний життєвий уклад і змусити пристосовуватися до нового світу й змінених умов існування в цьому світі.

Вони можуть, як і 2000 років тому, докладати своїх зусиль, щоб фізично розправитися із джерелом Світла, або докласти зусиль, щоб придушити його своїми безбожними діями. Однак згадайте диктовку улюбленого Сурії1. Кожен, хто здійснює будь-які дії проти нашого Посланника, буде нести найважчий вид карми, властивий вашому світові, ‒ карму безбожництва.

Кожна людина, яка явно або у своїй свідомості бореться проти Бога, проти Закону Бога, подібна до ракової пухлини, що потребує лікування, і якщо не піддається лікуванню, то потрібна термінова операція зі звільнення Божественного організму від цієї пухлини. І це буде зроблено й робиться вже на благо здоров'я всього організму цього Всесвіту, частиною якого є ця планета.

Ваші  справжні вороги не засідають десь в уряді й не очолюють будь-яку релігію або віру. Ваші справжні вороги, з якими ви повинні вести нещадну боротьбу, перебувають всередині вас. І це, передусім, ваше невігластво й ваше небажання змінювати свою свідомість.

І ви знайдете тисячі причин, щоб виправдати будь-які свої дії, будь-які свої негативні якості, думки й почуття, замість того щоб відмовитися від всієї недосконалості й покласти всі ваші прихильності до цього світу, усі ваші недоліки на вівтар служіння iстинному Богові, який перебуває всередині вас, у вашому серці.

Я знаю, що для кожного з вас настане день, коли Світло розуму осяє пiтьму вашої істоти, і ви зробите свій остаточний вибір, і вже ніколи не будете відокремлювати себе у своїй свідомості від Бога, часткою якого ви є.

І ви будете знаходити сенс вашого життя та сенс вашого існування в повній покорі Волі Бога й у своєму служінні з виконання цієї Волі в навколишній дійсності.

Ваш світ підлягає зміненню, і це змінення може бути здійснено тільки шляхом змінення вашої свідомості. Ось це – та проста Істина, якій я приходив вчити 2000 років тому, і люди вважали за краще розп'ясти мене, але не змінювати свою свідомість.

Що ж, ви знову стоїте перед тією самою дилемою, і ви знову робите ваш вибір.

Тому я бажаю вам цього разу зробити вірний вибір та упокоритися нарешті перед Волею Бога й стати Його щирими служителями на віки.

Я ЄСМЬ Ісус.

 

 

 

________________

1 "Ніколи на ставайте дорослими в питаннях пізнання Божественної Істини". Улюблений Сурія, 9 березня 2005 року.