Учення про Любов і про життєві випробування

Господь Майтрейя

27 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Господь Майтрейя, який прийшов знову через цього Посланника!

Солодкість нашого спілкування та інформація, якою я маю намір поділитися, будуть вам на користь.

Так рідко доводиться спілкуватися з невознесеним людством. І так рідко доводиться вам спілкуватися з Вознесеними Сонмами, що ніяка інформація не буде зайвою і час, проведений вами при читанні цієї диктовки, буде солодким.

Я бажаю поговорити з вами про предмет, який найважливіший. І я хочу поговорити з вами про цей предмет, тому що немає для вас зараз нічого важливішого.

Якби сталося диво й всі люди почали раптом відчувати почуття Любові, то я можу вас запевнити, що сталося б миттєве диво перетворення. Любов є тією якістю, у якій ваш світ відчуває хронічну нестачу. Але насправді Любов є тією якістю, яка споконвіку властива цьому світові. І те, що ви постійно відчуваєте нестачу Любові, говорить про те, що ви прямуєте невірним Шляхом.

Якби ви змогли постійно відчувати це чудове, всепоглинаюче почуття! Ваш розум і ваше емоційне тіло постійно перебували б у піднесеному стані. Ваші вібрації постійно перебували б на найвищій, доступній вам межі.

А що іще треба для вас, улюблені?

Коли людина сповнюється високих вібрацій, коли вона наповнена Божественним почуттям Любові, то вона відчуває безпричинний стан щастя, наповненості життя сенсом, спокоєм, гармонією.

Я не маю на увазі ту якість, яку більшість людства Землі називає любов'ю і яка насправді не має стосунку до істинної Любові, чистої Любові, Божественної Любові.

Я можу сказати вам з усією визначеністю та вірогідністю, що справжнє почуття Любові для вашого світу є настільки ж великою рідкістю, як ваша зустріч з Вознесеними Сонмами.

І якби ви змогли підвищити свої вібрації до почуття Божественної Любові хоч би на короткий час, то ви змогли б отримати спілкування з Вознесеними Сонмами майже миттєво.

Вознесені Сонми дуже чутливі на якість Любові. Тому ми просимо вас посилати нам свою Любов. Немає для нас вищої насолоди, ніж відчувати вашу Любов.

І якщо ви вібруєте на частоті Любові, то так само ви можете відчувати нашу Любов.

У багатьох Вченнях, даних через багатьох посланників, говорилося, що Любов є ключем. Ви тепер розумієте, чому Любов є ключем?

Тому що це почуття здатне миттєво підняти ваші вібрації та наблизити ваші вібрації до вібрацій ефірних октав Світла. І ви здатні встановити зв'язок з будь-яким Владикою, до якого ви в цей момент відчуваєте почуття Божественної Любові.

Сигналом вашої готовності до спілкування з нашим світом буде почуття Любові, істинної Любові, Божественної Любові, яку ви відчуваєте. Саме це почуття Любові створює цілковито непроникний захист від нападів з боку будь-яких негативних сил та енергій, з боку будь-яких індивідуумів, які підкорили себе дії цих сил.

Тому дуже просто визначити напрямок, яким ви рухаєтеся. Якщо ви відчуваєте почуття безпричинної Любові, радості, спокою, то ви рухаєтесь у правильному напрямку. Ви готові обійняти весь світ, і ви готові надати допомогу всьому світові.

Вас охоплює безпричинна щедрість, радість, бажання віддавати, віддавати й віддавати ваше Світло, вашу Любов. Дарувати вашу Любов світові, нічого не вимагаючи натомість.

І, навпаки, коли ви заблукали або йдете не в той бік, ви будете відчувати нестачу Любові і, як наслідок цього, підозрілість, страх, осуд. Будь-яка людина, сповнена Любов'ю, буде так вирізнятися від вас за вібраціями, що ви будете відчувати щодо неї роздратування.

Ви бачите, що критерій вірності Шляху, яким ви прямуєте, дуже простий.

Ви або відчуваєте почуття Любові, або не відчуваєте його.

А оскільки це благородне почуття здатний відчувати дуже невеликий відсоток людей Землі, то ви можете судити, скільки людей рухається вірним Шляхом.

Якщо ви звикли відчувати Любов, то відсутність Любові ви сприймаєте як великий недолік. Ви миттєво відчуваєте, що вам не вистачає Любові. Можу сказати вам по секрету, що коли ви проходите ваші тести на Шляху, то почуття Любові блокується. У такому випадку ваші вібрації занижуються, і ви входите у стан безвиході й стаєте схильні до будь-яких негативних почуттів, які притаманні вашому світові й все ще присутні у вашій аурі у вигляді неповноцінних, негативних енергій.

Але проходження тестів на вашому Шляху є дуже важливим і необхідним елементом.

Ваші тести є іспитами. Дуже легко йти по життю та приймати правильні рішення, коли ваші вібрації гармонійні й високі. Але, потрапляючи в ті ж самі ситуації в негармонійному стані свідомості, ви відчуваєте утруднення, щоб зробити правильний вибір.

Це схоже на іспит зі здачі таблиці множення. Згадайте. Як вам складно було відповідати, скільки буде п'ять, помножене на шість або вісім, помножене на сім, коли ви стоїте перед класом і весь клас дивиться на вас. Хоча, коли ви були вдома, у спокійній обстановці, то ви легко відповіли б на це запитання.

Тести необхідні вам для того, щоб ви, перебуваючи в будь-якій життєвій ситуації, могли зробити правильний вибір. Ви завжди повинні вибрати самий верхній, Божественний Шлях. Якою сильною не була б навколишня ілюзія, ви постійно повинні пам'ятати, що є інша ‒ Вища ‒ реальність. І ця реальність є вашим справжнім Домом. А в цьому світі ви просто мандрівники.

І коли ви вдало проходите ваш тест, почуття Любові миттєво повертається до вас. І таким чином ви завжди можете дізнатися, чи пройшли ви ваш тест і наскільки вдало й швидко.

Багато хто з вас висловлює своє бажання служити Вознесеним Сонмам. І багато хто з вас цілком щирий у своєму пориві. Однак ви забуваєте, що перш ніж вас допустять до керування автомобілем, або поїздом, або літаком, ви повинні пройти навчання і ви повинні скласти іспит на право управляти. Те саме вам пропонується зробити перед тим, як довірити вам важливе служіння. Вам пропонується пройти навчання та здати серію випускних іспитів.

Однак більшість людей, коли починаються тести й життєві випробування, уже забувають про своє бажання служити Вознесеним Сонмам і людству Землі. І провалюють свої тести, і не витримують випускні іспити.

І потім вони дуже дивуються, що вони висловлювали свою готовність служити, але їм було відмовлено.

Як же ми можемо надати вам довіру й доручити відповідальну справу, якщо ви не здатні й декількох місяців пам'ятати про ваші прохання та ваші бажання, дані перед вівтарем?

І багато індивідуумів так лякаються тестів і пов'язаних з ними життєвих випробувань, що готові відмовитись і від своїх прохань, і від своїх клятв, і від своїх обіцянок, даних перед вівтарем та у своїх листах до нас.

І коли через якийсь час вони знову згадують про своє бажання служити, то можливість виявляється втраченою, і космічні цикли й земні терміни не дозволяють почати новий цикл посвячень. І дуже шкода, що багато наших чола втрачають можливість за можливістю, і ціле життя проходить даремно з погляду розвитку душі.

Тому будьте пильні. Коли прийде ваша черга здавати тести й проходити посвячення, не звертайте з обраного Шляху. Згадуйте про те почуття Любові, яке вело вас, яке було вашою дороговказною зіркою, і намагайтеся знайти те рішення в будь-якій життєвій ситуації, яке поверне вам ваше почуття Любові.

Не буває легких тестів і не буває легких випробувань та іспитів. Але такий Закон цього Всесвіту. І ви повинні пройти необхідні тести перш, ніж вам буде довірено служіння. І запам'ятайте, що немає тестів, які не можна було б пройти. Вам дається рівно стільки, скільки ви здатні витримати, навіть перебуваючи на межі ваших сил і можливостей.

З Любов'ю до вас, Я ЄСМЬ Майтрейя.