Запалюйте ваші смолоскипи й ідіть, даруйте ваш вогонь світові

Улюблений Ель Морія

25 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас через мого Посланника.

Сьогоднішня зустріч буде повністю присвячена нашим справам, пов'язаним з Росією і тими проблемами, які нам належить вирішити в цій країні для забезпечення виконання наших планів.

Ви знаєте, що впродовж останньої півтори сотнi років ми намагалися реалізувати наші плани, пов'язані із цією країною, яка стоїть осібно серед всіх країн і ні на що не схожа. І щораз, як тільки ми бралися до здійснення наших планів і знаходили провідник на фізичному плані, через який ми могли б це зробити, сили, що протистоять нам, повставали, і ми змушені були відступити.

Однак неможливо нескінченно тікати від своєї долі. Якщо є план Бога для цієї країни ‒ Росії, а я кажу вам, що такий план є, то цей план має бути реалізований. І будь-які перешкоди тільки загартовують бійця на Шляху. Будь-які перешкоди потрібні для того, щоб набути навичок і кращого вміння.

І якби ви, і ваші батьки, і ваші діди не пройшли того, що пройшли за останні сто років, то навряд чи ви здатні були б і зараз зрозуміти наше Вчення.

Помилкою є думати, що ми зазнали поразки. Ця поразка, улюблені, стосується тільки фізичного плану. І всі жертви, які були принесені в цій країні за всі роки воєн, революцій і репресій, були принесені тільки на фізичному плані. Але якщо ви розглянете те, що відбувалося на тонкому плані, то ви побачите гігантське зростання душ. Ви побачите ті можливості, які були надані кожній душі для зростання.

І ви побачите, що одні люди приносили себе в жертву заради Загального Блага й Добра, у той час як інші в гонитві за миттєвою вигодою на фізичному плані чинили страшні злочини й творили карму.

І так було протягом всієї новітньої історії.

Бог хоче, щоб ви розвивалися. Бог хоче, щоб ви вдосконалювалися та зростали.

І оскільки Бог любить Росію та жителів цієї країни, Він дав народу цієї країни можливість пройти прискорені тести й прискорений розвиток.

Дуже багато пережито, дуже багато смутку й дуже багато страждань довелося пережити. І зараз країна перебуває у глибокій духовній кризі й у глибокому застої.

І це є наслідком карми безбожництва, яке допустили люди. Уявіть собі, що саме зараз народжується покоління людей, які в минулому житті билися один проти одного на полях громадянської війни й зустрічалися на допитах за часів репресій.

Ви можете собі уявити, що саме зараз за однією партою у школі сидять колишні жертви й колишні кати. Ті, хто вбивав, і ті, хто були вбиті й замордовані. А карма нікуди не поділася. Карма залишилася, і карма вимагає відпрацювання.

Ви знаєте, що коли маятник надто відхилився в один бік, то він неминуче повинен за законом фізики відхилитися в інший бік на таку саму амплітуду. І якщо ви спостерігали протягом останніх ста років, як маятник хитнувся в бік безбожництва, безвір'я та заперечення Вищого Закону для всього сущого, то це означає, улюблені, що протягом наступних ста років Росія приречена на Віру в Бога й Вищий Закон. І оскільки ці 100 років не пройшли безслідно для розвитку душ людей, то досвід, набутий цими душами, уже не дозволить їм бути захопленими сліпою вірою та сліпими догмами будь-якої зовнішньої церкви.

Тому ми починаємо новий цикл у стані повного духовного вакууму, і тим простіше нам насадити чагарник нового знання, нових ідей і нового розуміння устрою світу в серцях і розумах нинішнього покоління в Росії.

Ніяка розруха на фізичному плані й ніяка безвихідь у розумах людей не є перешкодою. Найважливішим є зародити насіння спрямування в людських розумах і серцях. Запалити вогонь знання та роздмухати полум'я Божественної Свободи.

Ви звикли покладатися на зовнішнє. Ви звикли будувати свої плани, ґрунтуючись на зовнішньому знанні, отриманому вашим розумом. Настав час, коли ви повинні дати можливість Богу діяти через вас. І все, що для цього потрібно, улюблені, ‒ повністю відректися від вашого его, від будь-яких уподобань до речей цього світу. Ви повинні надати свої храми для Божественного керівництва. Нам заважає ваше его. Суєта вашого розуму, суєтне розпитування.

Ви повинні просто покластися на Волю Бога. Ви повинні повністю підкоритися Волі Бога.

Воля Бога проявляється не в зовнішніх церквах. Немає ніякої організації на фізичному плані, яка б проводила Волю Бога. Воля Бога, улюблені, проявляється тільки через вас, через ваші серця. Тому ви повинні бажати всім своїм серцем надати всі свої нижні тіла для здійснення Волі Бога для цієї країни.

Ви маєте бути одержимі виконанням Волі Бога. Ви повинні бути одержимі прагненням стати слухняним знаряддям Бога для виконання задуму для цієї країни.

Я не прошу вас, щоб ви підкоряли свою волю будь-якій зовнішній організації. Я не прошу вас, щоб ви зверталися за будь-якими наставляннями до цього Посланника, через яку я даю цю диктовку.

Ні, улюблені. Ви не маєте потреби більше ні в якому посереднику між вами й Богом. Між вами й Вознесеними Сонмами.

Ваше Вище Я та ваш Ангел-Охоронець завжди знають Божественний план для вашого життєпотоку. І вам не треба йти до посланників, ясновидців, екстрасенсів або служителів культу для того, щоб дізнатися план Бога для вашого життєпотоку. Все записано у вашому серці.

Скажіть, чи багато хто з вас за останній час розмовляв зі своїм серцем? Чи багато хто з вас намагався зрозуміти, що говорить вам ваше серце?

Ви так зайняті у вашому житті, що вам ніколи побути й п'яти хвилин наодинці із собою в тиші, далеко від метушні.

Ваше серце постійно намагається розмовляти з вами. Але ви не чуєте його. Ви віддаєте перевагу тому, щоб слухати ваших друзів, знайомих, дивитися телевізор, слухати вашу жахливу музику або намагатися отримати знання з газет, книг, журналів.

Улюблені, немає у вашому світі ніякого джерела інформації, яке скаже вам про ваш життєвий план, про те, навіщо ви прийняли втілення і що вам належить робити зараз і в найближчому майбутньому.

Ви не зможете почути про це по радіо, ви не зможете дізнатися про це з телевізійних програм. Ви не прочитаєте цього ні в яких книжках.

Ваше серце зберігає так необхідну вам потаємну інформацію, і воно жадає поділитися цією інформацією з вами.

Усі Вознесені Сонми, улюблені, готові надати вам всю можливу допомогу у вашій Божественній справі, для якої ви прийшли на планету Земля у втілення в цей важкий час.

Чому ви нехтуєте допомогою Небес?

Доки ви будете бігати по вашому вбогому світу й шукати сенс життя? Ви не зможете знайти сенс життя в навколишньому світі ніколи! Це я вам кажу цілком відповідально. Тому що не може смертне успадковувати безсмертне. Ваша природа насправді Божественна. І ви повинні повернутися до своєї Божественної природи.

Ваші пошуки сенсу життя на фізичному плані приречені на невдачу із самого початку. Єдиний істинний Шлях лежить всередині вас, у ваших серцях. Багато доріг у цьому світі,  якими люди вважають за краще йти з утілення у втілення, з життя в життя. І єдина вірна дорога відкидається ними.

Бог терплячий, улюблені. І скільки б ви не блукали зовнішнім світом, настане пора, і ви повернетеся Додому.

Тому основне ваше завдання на найближчий час – намацати цю дорогу у вашому серці. І ви зможете стати живими дороговказами на цьому Шляху для багатьох заблудних душ.

Коли ви почнете слідувати Шляхом, що веде вас Додому, ви змушені будете відмовитися від зайвої поклажі, яка обтяжує вас і прив'язує вас до фізичного світу.

Ваші вібрації почнуть підвищуватися, ваші почуття та думки очистяться, і ви будете служити світочем на Шляху для тих, хто все ще продовжує блукати в пітьмі.

Усі дива й всі скарби світу приховані у глибині ваших сердець. І коли ви зможете вашим стремлінням запалити факел у своєму серці, то все зміниться в вас і все зміниться навколо вас.

Нам потрібні віддані співробітники. Нам потрібні воїни Світла, на яких ми можемо розраховувати у здійсненні наших планів для цієї країни й для всього людства.

Запалюйте ваші смолоскипи й ідіть, даруйте ваш вогонь світові.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
і я даю вам вогонь знання.