Вірогідність повідомлень, що надходять на фізичний план

Санат Кумара

13 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов через свого Посланника. Свідомість будь-якої людини піддається впливу мислеформ і образів цього щільного світу. Ці форми й образи плавають подібно до гігантських риб в акваріумі й шукають, чию свідомість вони можуть поглинути. Тому наше завдання відсунути ці недосконалі зразки й прибрати їхній негативний вплив настільки, наскільки це можливо. Присутність цих енергетичних згустків і їхнє неконтрольоване переміщення у просторі дуже ускладнює нашу роботу.

Свідомість людини дуже рухлива. Здається, що людина перебуває в нерухомому стані, проте її свідомість у цей момент притягується співзвучними їй за вібраціями енергетичними образами й може подорожувати різними шарами астрального й ментального плану.

Тому завдання дати якесь чисте знання дуже важко реалізувати.

Це перше обмеження. Друге обмеження пов'язане з тими шарами свідомості, які напрацьовані людиною ‒ провідником інформації чи посланником ‒ у поточному втіленні. Ця енергія молода й дуже активна, до кінця подолати цю енергію не видається можливим.

Ось дві основні проблеми, з якими ми зустрічаємося при будь-якій передачі інформації з тонкого плану у фізичний світ.

Особливу складність викликає словесна передача інформації, так звані диктовки. Їхня якість міняється від разу до разу, від одного сеансу до іншого.

Тому вірогідність інформації, що передається, міняється постійно. І ця вірогідність може бути кращою або гіршою від разу до разу. Тому судити про вірогідність приймача інформації можна лиш протягом значного проміжку часу. У такому випадку підходить вислів: якщо це істина, то вона не перестане проявляти себе, якщо це випадковий процес, навіяний певними астральними енергетичними згустками, то після закінчення певного проміжку часу, що визначається внутрішньою силою, властивою цьому енергетичному потоку, процес приймання інформації буде або припинений, або за якістю інформації, що приймається, буде виявлено її джерело.

Людина, керована цими сліпими астральними силами, сама не здатна оцінити якість одержуваної інформації.

Тому процес приймання Послань дуже складний і вимагає значних зусиль як з нашого боку, так і з боку приймача інформації.

Вірогідність знань, що містяться в посланнях, також може змінюватися раз по раз.

Ви можете запитати, навіщо нам знаходити індивідуумів, які здатні приймати послання, і продовжувати й продовжувати знов і знов давати ці Послання та диктовки?

Відповідь на це запитання міститься в самому запитанні. Ми робимо це, тому що це необхідний етап, перед яким стоїть людство зараз. Багато людей починають чути тонкий план, вступати у спілкування з різними силами. Не всі із цих людей усвідомлюють, що це за сили, з якими вони починають взаємодіяти. І є серед них цілком дружні, бажаючі добра. А є і цілком злісні сутності, котрі використовують людину, якою вони оволоділи, для своєї корисливої мети. А корислива мета одна, як і у всьому цьому нереальному прояві, ‒ відвести якомога далі від пізнання Божественної Реальності.

Усе в цьому світі має два боки. Будь-яка діяльність, притаманна цьому світові, носить подвійний характер і може бути спрямована як до блага, добра, так і до зла, смерті, пекла.

Приймання послань і диктовок ніяк не вирізняється від будь-якої іншої діяльності й від будь-якого іншого прояву цього двоїстого світу.

Як тільки з'являється якийсь новий винахід, здавалося б, первісно спрямований на благо, добро, майже миттєво ілюзорні сили цього світу починають опановувати цей винахід і направляти його для здійснення прямо протилежних цілей. Візьміть будь-який приклад. Один з останніх винаходів ‒ інтернет, що дає великий ступінь свободи майже миттєвого спілкування через океани й материки. Ще кілька десятків років тому людський мозок сприйняв би таку можливість як фантазію. І чим заповнений інтернет сьогодні? Замість того щоб нести ідеї добра, він на 90 відсотків заповнений найбільш сумнівними зразками, породженими двоїстим людським інтелектом.

Зерна істини також містяться в цій світовій інформаційній системі й точно в такій самій пропорції, у якій істина є в цьому світі. Один до десяти. Так, Істина, Божественна Істина в цьому світі присутня зараз тільки на 10 відсотків.

Спілкування з тонкими світами не є ніяким винятком із цього правила. І відсоток вірогідності інформації, яка присутня у посланнях з тонкого плану, становить ту саму пропорцію 1 : 10.

Це не означає, що вірогідність всіх повідомлень така. Є повідомлення, які надходять у цей світ з вірогідністю 95 відсотків і більше. Але 90 відсотків таких повідомлень містять брехню.

Тому ми використовуємо для тих наших представників, з якими ми працюємо, певні способи передачі інформації та даємо їм ключі доступу до цієї інформації, відомі тільки їм і одержувані впродовж тривалого процесу навчання, упродовж якого наші посланники проходять певні й вельми важкі випробування, доводячи своє право на приймання інформації з Божественного Джерела.

Проте, щоб вам мати можливість самим розрізняти якість і вірогідність інформації, що надходить від різних джерел, ви повинні розвивати в собі здатність до розрізнення рівня цієї інформації. Слухати й розрізняти вібрації, що містяться в посланнях з тонких світів.

Навіть наявність мантії нашого Посланника не дає можливості постійно доносити Істину. Відсоток Істини змінюється від разу до разу, від одного сеансу до іншого, залежно від зовнішніх умов і внутрішнього стану посланника.

Я підняв сьогодні дуже складну тему вірогідності повідомлень, що надходять у фізичний світ.

Але оскільки цей процес спілкування між світами буде продовжувати розвиватися, то ці знання будуть необхідні вам, щоб знаходити ці 10 відсотків істини у всьому, що вас оточує, і у всьому, що надходить до вас із різних інформаційних джерел: радіо, газет, телебачення, інтернету або послань, отриманих з тонкого світу.

Тому єдина порада, яку я можу дати вам і яка захистить вас від цих 90 відсотків брехні, властивої вашому світові, ‒ це вдосконалення свого власного приймача.

Очищайте свої тіла. Очищайте своє фізичне тіло, ментальне тіло, емоційне тіло, ефірне тіло.

Стежте за своїм колом спілкування, стежте за своїми думками, стежте за своїми почуттями.

Контролюйте себе протягом дня. Про що ви думаєте? Чи перебуваєте ви в гармонії?

Не думайте, що ті вибори, які ви робите впродовж дня, нешкідливі для вас.

Ваші переваги, те, що ви вибираєте, чим ви вважаєте за краще займатися, накладають на вас незмивний енергетичний наліт, позбавитися якого буває важко протягом одного втілення.

Усе, що вас оточує, є енергія, вібрації. І, віддаючи перевагу недосконалим видам діяльності, ви добровільно накладаєте на себе все більш і більш обмежень.

Будь-яке властиве звичайній людині буденне заняття, здавалося б, абсолютно нешкідливе, може відкласти ваше просування Шляхом на невизначений час.

Стежте за тим, що ви робите впродовж дня. Скільки часу ви витрачаєте на перегляд нескінченних серіалів, на розмови в курильнях, на спілкування з так званими друзями. Чи так все це необхідно для вашого духовного зростання?

Ви не можете миттєво звільнитися від ваших пут, але ви можете це робити поступово, день за днем, крок за кроком, відмовляючись від однієї прихильності за одною, рухатися та рухатися шляхом, ніколи не зупиняючись і керуючись тільки вашим внутрішнім прагненням повернутися додому, до Бога. Яке було одвічно з вами і яке й зараз притаманне вам. Треба просто згадати свою першу Любов. І йти.

 

Я ЄСМЬ Санат Кумара,
і Я ЄСМЬ завжди з вами на вашому Шляху.