Наше завдання ‒ наситити Землю новими вібраціями, новою свідомістю та новим ставленням до світу

Гаутама Будда

23 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда, який прийшов знову.

Із часу моєї останньої зустрічі з вами стався ряд подій на тонкому плані планети Земля. І я б хотів коротко ознайомити вас із тим, що сталося. Накопичені негативні енергії, які неминуче повинні викликати черговий катаклізм, удалося локалізувати в місцях утворення цих негативних енергій.

Тому те, що нам не вдасться нейтралізувати й знешкодити, позначиться насамперед на тих людях, які породили чудовиська своїх думок і почуттів.

Як за часів Ноя, попереджається та даються натяки через різних людей. Але люди вважають за краще затикати вуха й нічого не чути. Закривати очі й нічого не бачити.

Одні люди проявляють дива повного безладу й безвідповідальності, інші люди проявляють дива героїзму й самовідданості, для того щоб запобігти неминучому.

Кожен діє так, як він вважає за краще діяти. І кожен діє відповідно до того, чиїми порадами він віддає перевагу керуватися у своєму житті.

Підходять події, які знову вкажуть на невідповідність вібрацій більшості населення Землі вібраціям Нової Епохи, які прийшли й продовжують приходити на Землю.

І таким чином, рухаючись шляхом послідовних наближень, буде здійснено те, що повинно бути здійснено на планеті Земля. Улюблені чола, ніколи не слід іти наперекір Волі Бога, ніколи не слід діяти врозріз з тими планами, які передбачені Вищим Законом для планети Земля.

Таким чином культивуються в кожному вірні спрямування та Божественні якості. І кожен набуває можливості проявити свою внутрішню суть.

Чому дається Вчення, що ви повинні піклуватися тільки про себе, про свої думки й свої почуття? Чому ви не можете керувати іншими індивідуумами й змушувати їх діяти так, як вам здається правильно?

Бо все, що відбувається, і все, що буде відбуватися на планеті й з кожним індивідуумом, визначається наявністю тих чи інших енергій в їхній аурі, у їхньому силовому полі.

Якщо ви зберігаєте багато негативної енергії та накопичили її за багато втілень на Землі, то як би ви не намагалися уникнути того, що відповідно до вашої карми повинно з вами статися, у вас нічого не вийде. І з іншого боку, якщо ви подбали про свої думки й почуття заздалегідь, якщо ви позбавилися більшої частини кармічного багажу, то як би хто не намагався нашкодити вам, у нього нічого не вийде.

Ваші вороги будуть докладати зусиль, щоб нашкодити вам, але якщо у вашій аурі нема нічого, за що можна зачепитися, то будь-які їхні дії не завдадуть вам ніякої шкоди, але послугують вам на користь.

У цьому полягає секрет того, як люди виживають у тих умовах, у яких неможливо вижити. І цим пояснюється, чому з людьми трапляється те, що з ними трапляється і не стосується нікого навколо них.

Тому абсолютно безглуздо витрачати зусилля на те, щоб доводити собі й людям, які вас оточують, що ви добра людина й повністю віддані Богові. Всі ваші вчинки, думки й почуття зберігаються у вашій аурі й у так званих Хроніках Акаші. Тому грати в будь-які ігри з Космічним Законом, який існує в цьому Всесвіті, просто безглуздо. Тому йдеться про те, щоб ви турбувалися тільки про свої думки й почуття, про те, як ви чините й що ви робите.

Ви не можете допомогти людині, якщо вона не бажає прийняти вашу допомогу. Ви не можете силою нікого змусити розділити ваші переконання. Але ви завжди маєте можливість поділитися скарбами ваших знань з тим, хто готовий вас вислухати. І секрет тут у тім, що людина, яка готова прийняти вашу турботу й ваші знання, має свідомість і вібрації, які дозволяють їй це зробити. І вона набула цієї свідомості й цих вібрацій не за одне втілення.

Тому не витрачайте зусилля на те, щоб нав'язати ваші погляди тим, хто не хоче вас чути. Краще знайдіть у вашому оточенні людей, які втомилися від безвиході, що панує в цьому світі, від затхлої атмосфери, котра їх оточує. Для цих людей ті знання, які ви їм запропонуєте, будуть виконувати роль чудотворного бальзаму, що полегшує їхнє існування і що змащує їхні рани, які вони отримали від стикання не з найкращими боками вашого світу.

У вас завжди є можливість знайти хоч би одну людину з вашого оточення, яка потребує вашої допомоги й тих знань, які ви можете їй запропонувати. На жаль, рівень свідомості людства такий, що лише незначна частина людства здатна засвоїти ті знання, ті енергії і ту інформацію, що містяться в цих диктовках, які ми даємо зараз через цього Посланника.

Ми цілком усвідомлюємо, що, можливо, ми зможемо розбудити свідомість кількох тисяч або десятків тисяч людей по всьому світу.

Але, повірте мені, улюблені чола, на перший час цього цілком достатньо.

І та інформація, і ті вібрації, і ті знання, які здатні засвоїти деякі, хто заздалегідь підготував свої храми до прийняття цієї інформації, будуть зберігатися в їхньому енергетичному полі, у їхній аурі.

Люди Землі дуже пов'язані між собою на тонкому плані. Є поняття колективного несвідомого людства. Коли знання, які нам вдається вкласти в голову одної-двох осіб, поширюються поза свідомістю більшості людей. І якщо вони де-небудь почують про абсолютно нові для Землі знання, у багатьох людей виникає почуття, що вони вже чули про це або звідкись знають, але навряд чи вони зможуть назвати вам джерело, звідки вони взяли свої знання.

Тонкі вібрації нашого світу здатні досягати багатьох індивідуумів, навіть якщо це не знаходить спочатку відгуку в їхній зовнішній свідомості. Пам'ятайте, що будова людини подібна до матрьошки, і найтонша частина людини завжди дуже чутлива до того, що відбувається в інформаційному полі Землі.

Ваше фізичне тіло й ваші зовнішні органи чуття схожі на динозаврів, які ніяк не можуть пристосуватися до швидко мінливої ​​дійсності, вібрацій цього світу, що швидко змінюються. І як свого часу вимерли динозаври, так із часом ви будете змушені розстатися з вашими фізичними тілами.

Тому ми даємо вам вчення про медитації. Тому ми направляємо вашу свідомість на тонкі світи. Поступово центр ваги вашої свідомості переміститься на ваші тонші тіла. І ви набудете великої рухливості, легкості. Насправді, ваші фізичні тіла є предметом вашої основної турботи під час перебування у втіленні. І більшу частину часу, який ви перебуваєте на Землі, ви змушені доглядати за вашими тілами, мити їх, годувати їх, одягати, лікувати.

Ви можете собі уявити, як стрімко розвиватиметься еволюція людства, коли воно звільниться від своїх тіл і разом із цим звільниться від необхідності проводити стільки часу в турботі про своє тіло.

І ви дуже здивуєтеся, якщо я скажу, що насправді ви б давно звільнилися від ваших фізичних тіл і продовжили еволюцію на тоншому плані, але вас утримують і змушують знову й знову приходити у втілення ваші прихильності до ваших фізичних тіл і ваші прихильності до всього, що існує на фізичному плані.

І єдине, що гальмує вас у вашому розвитку, ‒ це рівень вашої свідомості й ступінь прихильності вас до вашої зовнішньої особистості, до вашого его, тієї частини вас самих, яка існує на фізичному плані й пов'язаних з фізичним планом тонших планах ‒ ментальному й астральному.

І будь-яким катаклізмам, і будь-яким катастрофам можна було б запобігти, якби людство змогло розстатися з нижчою частиною себе самого. Всі негармонійні прояви в цьому світі викликані негармонійною та недосконалою свідомістю землян. І воістину від кожного з вас залежить все, що відбувається, і все, що може статися на планеті Земля. Ви просто читаєте ці диктовки, ви просто засвоюєте інформацію, яка міститься в цих диктовках, і той вплив, який ви будете надавати на події, що відбуваються на Землі, буде подібний до ресор. Ви будете пом'якшувати будь-яке лихо, будь-який катаклізм.

Наше завдання ‒ наситити Землю через свідомість тих людей, які здатні вмістити знання, що даються нами, новими вібраціями, новою свідомістю та новим ставленням до світу.

Ви дуже скоро побачите, як навколо вас почне все змінюватися. І це буде воістину схоже на диво, але це диво, улюблені, станеться тільки з вашою допомогою.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.