Шлях Посвячень, якому я навчаю, це Шлях повної ПОКОРИ перед Волею Бога, повної самовіддачі й самопожертви

Улюблений Ісус

22 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус, ваш старший брат і наставник, який прийшов через цього Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов для вічної розмови, яка буде актуальною для вас доти, поки ви не обрядитесь у весільний одяг і не вознесетеся у Світло.

Доти ви будете постійно зайняті тим, що будете відділяти у вашій свідомості те, що вічне, від того, що тлінне, те, що належить Вищому світові, від того, що належить минущому світові.

Ваша дійсність огортає вас туманом ілюзії та відволікає від тієї роботи, до якої ви покликані. Однак скільки б часу ви не блукали в ілюзорному світі, рано чи пізно вашим мандрам настане кінець. Помилкою та оманою багатьох відданих шукачів Істини є те, що вони вважають, що Шлях Додому має бути станом постійного блаженства й любові. Це вірно, але це вірно рівно настільки, наскільки може бути щось правдивим i вірним у вашому світі.

Стани блаженства, радості, любові й умиротворення є знаком того, що ви перебуваєте на правильному Шляху й що ви вибрали правильну дорогу. Однак у вашому світі вам не вдасться підтримувати постійно рівний стан духа. І моєю сьогоднішньою метою є дати вам наставляння та попередити про можливі неякісні стани свідомості, з якими ви можете зустрітися на вашому Шляху. І не обов'язково ці стани будуть свідчити про те, що ви збилися зі Шляху.

Те, що від вас вимагається завжди протягом всього Шляху, це постійний аналіз і постійне розрізнення ваших станів.

Уявіть собі, що ви дійсно вирушили Шляхом і йдете спочатку в той час, коли світить сонце, безвітряно й все духмяніє і цвіте. Ви можете це розглядати як вірний знак на вашому Шляху. І раптом, звідкись, налітають хмари, вітер, гримить грім. Однак все це не обов'язково говорить про те, що ви збилися зі Шляху. Ви як і раніш рухаєтеся у правильному напрямку, незважаючи на те, що змінилися зовнішні обставини й ваш настрій погіршився разом зі зміною погоди.

Так само й ви у вашому житті можете відчувати найбільш піднесені стани свідомості. Ви можете перебувати на вершині блаженства. І раптом абсолютно безпричинно ваш стан може погіршитися. Ні з того ні із цього ви відчуваєте безпричинну тугу, смуток, почуття безглуздості вашого існування та зневіру.

Не завжди, улюблені, подібні ознаки є знаком того, що ви збилися зі Шляху. Просто настає час, і ви починаєте проходити тести, випробування. Ви чули про Школу Містерій Господа Майтрейї, ви чули про школи посвячень, які були у всі часи.

Якби дорога до Бога була б постійним станом блаженства й благодаті, то навіщо потрібні були б ці школи посвячень?

І навіщо взагалі потрібні посвячення?

Усередині вас перебувають дві людини. Одна людина ‒ смертна, і інша людина ‒ безсмертна. І ці дві людини так переплелися за багато мільйонів років існування на планеті Земля, що потрібно докласти значних зусиль, щоб відокремити цих двох одна від одної. Одній з них належить залишитися на Землі й повернутися в Землю, з якої вона була взята. Другій належить продовжити існування на іншому – Вищому – плані буття.

І коли ви починаєте в собі процес відділення цих двох осіб одна від одної, процес поділу насамперед у вашій свідомості, то здійснити цей поділ буває вельми важко. Доводиться різати буквально по живому. Ви звикли себе ототожнювати з тим індивідуумом, якого ви бачите перед собою у дзеркалі. І насправді всі ступені посвячень, які ви проходите, спрямовані саме на те, щоб допомогти вам позбавитися свого ототожнення з вашим зображенням у дзеркалі. Ось чому кажуть: якщо хочете побачити свого ворога, підійдіть до дзеркала й подивіться на нього.

Дійсно, усе те, що ви розглядали протягом багатьох життів як свою індивідуальність, фактично не є вами, а становить ту частину вас самих, від якої ви повинні відмовитися, з якою ви повинні припинити ототожнювати себе.

І те у вас, що чинить опір процесу освоєння з новою індивідуальністю, буде підніматись із глибин вашої істоти, з вашого несвідомого й вашої підсвідомості й протестувати. І у своїй зовнішній свідомості ви можете не розуміти до кінця причину вашої зневіри, і вашого відчаю, і вашого стану крайньої пригніченості й безвиході.

Важко проаналізувати, які енергії відповідно до того космічного терміну, котрий підійшов, активізувалися у ваших чотирьох нижніх тілах. Але ці енергії є нереальною частиною вас самих. І завдання будь-якого тесту, улюблені, полягає в тім, щоб ви згадали, що ви є всього лиш учнем на шляхуй здаєте черговий іспит. І яким би реальним вам не здавався ваш стан, ви повинні постійно пам'ятати, що це всього лиш тест.

І чим більше ви у своїй зовнішній свідомості будете чинити опір розставанню з тією енергією, яка активізувалася у вас, тим тривалішим і більш затяжним буде ваш тест.

Найбільш просунуті учні завжди пам'ятають про те, що Бог має право їх випробовувати й давати, здавалося б, найнестерпніші стани свідомості. І у хвилину найвищого напруження всіх своїх сил, коли, здається, уже ніколи не буде світити сонце, вони підходять до вівтаря та говорять у своєму серці: "Господи, я знаю, що цей мій стан нереальний. Я знаю, Господи, що це всього лиш тест. Я готовий, Господи, витримати всі випробування, які Ти мені посилаєш. І я буду намагатися зробити це. Ти маєш право дати мені будь-які випробування, Господи. І я дякую Тобі за всі випробування, які Ти мені посилаєш. Тому що я знаю, що Ти любиш мене й піклуєшся про мене. Прошу тебе, Господи, допоможи мені витримати цей іспит і пройти його до кінця".

Усі тести даються на єдину якість ‒ розстатися з нереальною частиною вас самих насамперед у вашій свідомості.

Завдяки безмежній милості Небес, ви маєте можливість проходити ваші тести, випробування та здавати ваші іспити, не відлучаючись від звичайного життя. Ви продовжуєте жити своїм звичайним життям, але якщо ви висловили на внутрішніх рівнях бажання пройти посвячення, перебуваючи у звичайному житті, то вам така можливість буде надана. Незалежно від того, обізнані ви у своїй зовнішній свідомості чи ні про ваше прохання. Тому я приходжу сьогодні, щоб пояснити тим з вас, котрі відчувають безпричинні, похмурі стани й різні психологічні проблеми, причину ваших станів.

Так, улюблені, ви вибрали пройти навчання у школі посвячень, не віддаляючись зі звичайного життя. Ви вибрали прискорений Шлях. Ваша душа забажала пройти посвячення в цьому житті, щоб не чекати наступного втілення та відповідних умов перебування у школі містерій десь у тиші й подалі від стовпових доріг сучасної цивілізації.

І цей Шлях Посвячень, Трояндовий Шлях ‒ це той Шлях, яким повинні пройти всі ви. І я не знаю іншого шляху. Завжди відділення реальної частини вас самих від нереальної частини вас самих супроводжується дуже болісними й неприємними переживаннями. І тривалість і тяжкість подібних ваших станів буде визначатися ступенем опору нереальної частини вас самих. Усе буде визначатися, улюблені, тим, наскільки сильне ваше его.

Ви знаєте, що мені вдалося розстатися зі своєю нереальною частиною за 40 днів, коли я перебував у пустелі. Однак ви знаєте, що після цього було моє служіння, і перетворення, і розп'яття, і воскресіння, і вознесіння.

Доти, поки ви перебуваєте на фізичному плані планети Земля, ви постійно будете проходити випробування і тести. І якщо ви розстанетеся з нереальною частиною вас самих, то ви не зможете просто махнути рукою на все інше людство й забитися в тепленьке місце десь на Небесах.

Не сподівайтеся, улюблені, що з вашим вознесінням закінчиться ваш розвиток, ваше напруження, ваша робота й ваша відповідальність. Усе тільки почнеться. І чим більше ваші здібності, тим більше навантаження ви візьмете на себе й тим більше служіння будете здійснювати.

Треба полюбити напруження. Треба полюбити служіння.

І вищою формою вашої Любові буде жаль до всього людства, до всіх живих істот, і ви готові будете пожертвувати собою заради спасіння людства. Ви готові будете принести в жертву весь свій час, усі свої досягнення та всі свої тіла.

Шлях Посвячень, якому я навчаю, ‒ це Шлях повної покори перед Волею Бога, повної самовіддачі й самопожертви.

Немає іншого Шляху, улюблені, і нашим завданням є направити вас на цьому Шляху й надати всю необхідну допомогу.

Я ЄСМЬ Ісус,
і я говорив з точки найвищої Любові до кожного з вас.