Я буду з кожним з вас доти, поки ви всі не повернетеся Додому

Санат Кумара

20 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов знову через мого Посланника. Я ЄСМЬ який прийшов для вашого наставляння, і вашого навчання, і осягнення вами Божественної реальності, іншого світу, який існує одночасно з вашим світом і відрізняється від вашого світу тільки за своїми вібраціями.

У кожну мить часу, коли ви перебуваєте у своєму світі, ви можете одночасно перебувати й у нашому світі. І існує частина вас самих, яка постійно перебуває у Вищих світах. Ця частина вас самих протягом всього періоду ваших втілень у фізичній октаві зберігає свій зв'язок і свою взаємодію з Вищою реальністю.

Настає космічний термін, і Вища частина вас самих огортається щільнішими тілами й опускається в матерію.

У міру ущільнення навколишнього світу зв'язок між Вищою і нижчою частиною вас самих поступово порушується та стає спочатку ледь помітним, поки не зникає зовсім. І коли матеріальність вашого світу досягає своєї найвищої точки, ви втрачаєте зв'язок з Вищою частиною самих себе.

Тому всі істинні духовні практики, які існують у вашому світі, спрямовані на відновлення цього внутрішнього зв'язку. Як тільки ви згадуєте, хто ви є насправді, і як тільки ви отримуєте можливість спілкуватися з Вищою частиною вас самих, ви набуваєте здатності змінення ваших вібрацій за вашим бажанням.

Ви продовжуєте перебувати у вашому фізичному світі, і в той самий час ваша свідомість настільки підноситься, що в певні моменти ви стаєте здатні отримувати інформацію та знання з нашого світу.

Багато видатних діячів у всі часи мали здатність спонтанно, мимоволі підвищувати свої вібрації та опинятися в ефірних октавах у своїй свідомості, яка не спить. Саме звідси вони черпали й черпають своє натхнення та зразки для своїх творів мистецтва, творчості, наукові знання і винаходи.

Будь-яке відкриття завжди робилося людьми, які мають тією чи іншою мірою доступ до нашої реальності.

І зараз здатність до взаємопроникнення світів і проникнення вашої свідомості в наш світ буде багаторазово посилена.

Ви отримаєте ваші дари Святого Духа, і ви отримаєте справді чарівні здібності. Все це чекає вас у найближчому майбутньому. Єдине, що гальмує вас, це ваша прихильність до фізичного світу й ваші недоліки.

Ви повинні набути здатності розрізняти те у вас самих, що не є Божественним, і поступово відмовлятися від цього. Спочатку ви зможете досягати спілкування з нами й  Вищою частиною вас самих, тільки ведучи повністю ізольований спосіб життя та відмовляючись від будь-яких впливів масової культури й людей, схильних до впливу масової культури. Це схоже на першопроходців, які видираються на голі скелі Божественної свідомості. І для цих першопроходців їхні зусилля та їхня робота є воістину титанічними, що вимагають докладання всіх сил і всіх Богом даних здібностей.

Небагатьом у ваш час вдається піднятися на вершину Божественної свідомості. І Шлях настільки важкий, що зірватися та не втриматися на досягнутій висоті можна в будь-яку мить.

Однак тим, хто піде за цими першопроходцями, буде набагато легше. Я передбачаю вже найближчим часом виникнення общин у різних куточках Землі, які будуть складатися з людей з певним рівнем свідомості Христа.

Ці общини стануть прообразами, матрицями майбутніх поселень і майбутнього устрою людського суспільства. Поєднуючи в собі виробничі обов'язки й духовне служіння, подібні общини будуть повністю незалежні й автономні від навколишнього світу.

Я бачу, що із часом у місцях утворення таких общин Святого Духа встановляться абсолютно нові принципи державного, світського устрою. І в місцях, де подібні общини будуть переважати, створяться умови для пришестя Золотого Віку.

Я сподіваюся, що подібні общини виникнуть насамперед на території Росії. Оскільки ця країна за своїми історичними традиціями завжди була схильна до ведення колективного господарювання. Складність полягала в тім, що деякі сили завжди вміло користувалися цією національною якістю та маніпулювали схильністю людей до громадської праці у своїх корисливих цілях.

Я хочу також звернути вашу увагу, що не може бути ідеальної общини доти, поки кожен член колективної спільноти не досягне певного рівня Христобуття та не перестане використовувати досягнення спільної праці й творчості у своїх корисливих та егоїстичних цілях.

І знову перед кожним з вас на перший план постає питання про особисте спрямування до вдосконалення в Богові. Про відмову від свого его й турботу про чистоту своїх чотирьох нижніх тіл.

Важливий один момент, на який я б хотів звернути вашу увагу. Насправді є два шляхи, що ведуть до вдосконалення в Богові. Перший шлях пов'язаний з усамітненням і молитвою, і він легший. І другий шлях, коли ви працюєте над собою, не залишаючи вашого звичайного життя.

У кожного зi шляхів є свої плюси й свої мінуси. І якщо для вас єдиною перешкодою, щоб почати серйозну роботу над собою, є ваше оточення, у якому ви перебуваєте на нинішньому етапі вашого Шляху, і ви автоматично відкидаєте для себе серйозні заняття, тому що вважаєте, що зовнішні умови не дозволяють вам робити це, то в такому випадку я маю вам нагадати, що ті умови, у яких ви перебуваєте, відповідають рівню вашої свідомості й співвідношенню між вашою негативною та позитивною кармою. Тому для кожного з вас стартові умови будуть різні. І вам доведеться долати всі незручності ваших зовнішніх умов і кармічних обставин. Однак ви повинні усвідомлювати, що ви самі своїми виборами в цьому й попередніх життях заслужили ті обставини, які вас оточують у вашому житті. І ваше нарікання на погані умови й негармонійне оточення є просто виправданням для вашого его, щоб нічого не робити. А багато хто просто опускається до прямого звинувачення Бога й Владик в обставинах свого зовнішнього життя.

Тому першим кроком на вашому Шляху буде покора перед тими обставинами, у яких ви починаєте свій Шлях, і прийняття рішення слідувати Шляхом, що веде дорогою назад до Бога, незважаючи ні на які зовнішні обставини вашого життя.

Повірте мені, що коли ви проявите стремління та рішучість у вашому прямуванні  Шляхом, то ви отримаєте всю необхідну допомогу. І із часом обставини вашого життя зміняться до м'якішого прояву будь-яких, навіть дуже тяжких кармічних обмежень. І в міру змінення вашої свідомості ви отримаєте все, що вам необхідно для вашого духовного просування та вдосконалення в Богові.

Усі перешкоди й всі обмеження лежать всередині вас. І всі ваші обмеження – це скупчення негативної енергії у ваших чотирьох нижніх тілах.

Уявіть собі, що ваші чотири нижніх тіла є горищем, на яке впродовж кількох сотень років складалися всі непотрібні речі. Згодом це горище так засмітилося та запорошилося, що стало неможливо навіть просто зайти на нього. У більшості людства чотири нижніх тіла є саме такими горищами.

Тому вам треба в один чудовий день прийняти рішення та почати розгрібати кармічні завали вашого горища.

Звичайно, у вас не вийде це зробити за один день і, можливо, навіть за кілька років. Але чим швидше ви приймете ваше рішення та почнете діяти, тим швидше ви покінчите з брудною та стомлюючою працею з розчищення вашої свідомості й вашої підсвідомості, куди ви із завидною настирливістю засовували будь-які ваші психологічні проблеми протягом всього періоду вашого втілення на Землі.

І, природно, коли ваші проблеми будуть спливати одна за одною з вашої підсвідомості, вам доведеться докласти значних зусиль, щоб подолати ці ваші проблеми й назавжди розпрощатися з ними. Це схоже на те, як ви дістаєте старі речі з вашого горища, і вони пробуджують у вас іноді дуже болісні спогади, які завдають вам часом нестерпного болю.

Однак ви сповнюєтесь рішучості й викидаєте непотрібний мотлох, і разом з ним звільняєтесь від долі негативної енергії, яка присутня у вас.

Тому я б хотів заздалегідь застерегти тих, хто готується до приємного проведення часу протягом свого Шляху Додому. Не очікуйте легкого шляху. Будьте готові до будь-яких несподіванок. Ви ніколи не знаєте, яка енергія підніметься з ваших кармічних покладів. Ви будете робити вчинки, яким не будете знаходити логічного пояснення. Ви будете зустрічатися з людьми, до яких будете відчувати бурхливі, нічим не вмотивовані почуття. З вами будуть відбуватися дивні речі. І ви повинні бути готові до всього.

Ви повинні постійно у своїй свідомості пам'ятати про прийняте вами рішення повернутися до Бога, підвищити свою свідомість до осягнення Вищих світів. І ви завжди повинні пам'ятати, що ви не самотні. Ми пильно спостерігаємо за кожним, хто насмілився видиратися на скелю Божественної свідомості, і у крайньому разі ми завжди подамо вам руку у критичній ситуації. Якщо ваші помисли чисті, то вам нічого боятися.

Чистота ваших стремлінь огортає вас у невразливий захист Світла.

Кожен з нас під час нашого перебування на Землі пройшов цим же Шляхом. Шлях перевірений. Тому готуйтеся в дорогу й вступайте на Шлях сміливіше.

Я ЄСМЬ Санат Кумара,
і я буду з кожним з вас доти,
поки ви всі не повернетеся Додому.