Намагайтесь зберігати стан внутрішнього спокою та гармонії більшу частину дня

Улюблений Кутхумі

19 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас знову. Сьогодні я прийшов, щоб дати невелике Вчення, яке, можливо, здасться вам несподіваним, але все-таки хотілося б, щоб ви уважно ознайомилися з усім, що мені необхідно донести до вашої свідомості на цьому етапі.

Як ви знаєте, подія, що трапилася наприкінці минулого року, у вигляді землетрусу й цунамі цілком і повністю була викликана недосконалою свідомістю людства.

Людство з дивовижною впертістю продовжує породжувати жахливі згустки негативних енергій, які оповили всю земну кулю щільним кільцем. І це кільце перешкоджає проникненню енергій оновлення. Інакше кажучи, створюється напруження між силами, які прагнуть утримати той стан на планеті, котрий існує зараз, і тими силами, які намагаються сприяти еволюційним планам для планети Земля.

З одного боку, ви спостерігаєте постійне й неухильне підвищення вібрацій планети. І з іншого боку, за допомогою масової свідомості й старих стереотипів, що міцно оселилися у свідомості людей, як і раніше породжується маса негативної енергії. Звідки береться негативна енергія?

Уся енергія в цьому Всесвіті зосереджена тільки в одному Джерелі. І це є Божественна Енергія. Ця енергія надходить до вас по кришталевiй струні, і ви за допомогою своєї вільної волі розпоряджаєтесь цією енергією. І якщо ви витрачаєте цю енергію на задоволення будь-яких ваших егоїстичних прагнень або на підтримку негативних почуттів і якостей, стійких шкідливих звичок, то ви тим самим голосуєте за старе. І ви спрямовуєте свою енергію на те, щоб сприяти зміцненню згустків негативної енергії на цій планеті.

Тому, коли позитивна енергія змінень зустрічається з породженою людством негативною енергією, то це подібно до зустрічі двох хмар, що мають різні заряди. Ви знаєте, що відбувається під час зустрічі двох хмар. Ви спостерігаєте грім і блискавку. Ось щось подібне відбувається і на планеті Земля. Коли зустрічаються два згустки енергій, що мають різні потенціали, то відбуваються різні катаклізми, стихійні лиха, буревії.

Вам здається, що стихія сліпа й некерована. Однак це не зовсім так.  Переважно, нам вдається локалізувати згустки негативної енергії, що з'являється, у місцях їх утворення. Тому страждають від стихійних лих саме ті території, які сприяли формуванню негативних енергетичних згустків своєю свідомістю.

Пора розстатися, улюблені, з тим поглядом, що ви можете грішити, допускати будь-які непристойні вчинки, небогоугодні думки й почуття більшу частину доби, а потім ви можете сісти, помолитися і трансмутувати ту карму, яку створили ви й ваші близькі.

Звичайно, користь від молитов безсумнівна, незаперечна й безперечна. Користь від молитов не підлягає обговоренню. Але в цій ситуації молитися мало, улюблені.

Який сенс спочатку породжувати негативні енергетичні згустки, а потім з ними боротися?

Настав час, коли ви повинні усвідомлено підходити до всього, що ви робите впродовж дня. Ви повинні постійно контролювати свої думки й свої почуття. Будь-яка негативна думка має бути вами вирвана з коренем з вашої свідомості вже в зародку. Захищайте себе від всього, що сприяє підтримці у вашій свідомості негативних думок і почуттів.

Особливу увагу приділяйте своїм дітям. Не залишайте їх наданими самим собі більшу частину дня. Пам'ятайте: від того, як ви зможете їх направити на початку їхнього життя, які знання дати, що стосуються Законів, діючих у цьому Всесвіті, такі плоди ви отримаєте буквально через кілька років, коли ваші діти подорослішають і зможуть брати на себе відповідальність і служіння на благо еволюцій Землі. Кожен з вас відповідальний за майбутнє цієї планети, за те, як будуть розвиватися події вже в найближчі кілька місяців.

Пам'ятайте, що напруження, яке було розряджене катаклізмом на півдні Азії  наприкінці минулого року, знову наростає. І, насправді, кожною своєю негативною дією, кожною своєю негативною думкою та почуттям ви невтомно наближаєте новий катаклізм.

Намагайтеся зберігати стан внутрішнього спокою та гармонії більшу частину дня. Не забувайте, що навколо вас живуть інші люди. І впродовж дня ви стикаєтеся своєю аурою з тисячами людей, якщо ви живете у великому місті. І коли вам вдається зберігати гармонійний стан всередині себе, то ви буквально заражаєте цим станом тисячі людей, з якими ви стикаєтеся аурами впродовж дня.

І такий самий ефект спостерігається, якщо ви зустрічаєтеся з людиною, яка подібна до грозової хмари й шукає, на кого б вона могла розрядитися та зірвати свою злість. Але в такому випадку ви заражаєтеся від цієї людини негативними енергіями.

Охороняйте свій внутрішній світ від вторгнення будь-яких негативних енергій. Особливу турботу проявляйте про ваших дітей.

Ви можете сказати, що від вас нічого не залежить і що у всьому винний ваш уряд, який не дбає про вас належним чином, не дозволяє вам вести гідний спосіб життя.

Дозвольте з вами не погодитися. Все в цьому світі притягується за вібраціями, і ви маєте той уряд, який може існувати саме тому, що більшість населення вважає за можливе миритися з існуючим урядом і його політикою.

Ви постійно обмінюєтеся енергією з тисячами людей, і таким чином ви постійно обмінюєтеся з ними кармою. Як, ви думаєте, проявляється карма сім'ї, карма міста, карма країни, планетарна карма? Уявіть собі людину, яка повністю звільнилася від своєї особистої карми. Що, ви думаєте, буде відбуватись із цією людиною далі? Вона вознесеться?

Цілком можливо, ця людина може вознестися. Але смію вас запевнити, що людина, яка звільнилася від своєї особистої карми, набуває зовсім іншу − розширену − свідомість. Вона виходить у своїй свідомості на інший, вищий рівень, і вона розуміє, що неможливо спастися самій. І насправді все є Бог, і на новому рівні своєї свідомості людина більше відчуває єдність всього живого. І, швидше за все, така людина залишиться у втіленні незалежно від того, чи знає про прийняте рішення її зовнішня свідомість чи ні. Така людина продовжує за своїм вибором перебувати у світі. Щодня вона притягує у свою ауру негативні енергії людей, які оточують її, і переробляє ці енергії. Така людина подібна  до губки. Як тільки вона входить у контакт з аурами людей, насиченими надто великою кількістю негативної енергії, вона забирає частину цієї енергії на себе, нейтралізуючи цю негативну енергію. Відбувається те, що ви називаєте трансмутацією карми міста, країни, планети.

Тому дуже багато, улюблені, залежить від кожного з вас. Від вашої здатності зберігати гармонію та рівновагу, незважаючи ні на які зовнішні обставини. І якщо ви відчуваєте смуток, відсутність радості, безпричинну тугу, то, швидше за все, ви підпали під вплив великого згустку негативної енергії. І ви так обтяжили свою ауру, що вам знадобиться якийсь час побути наодинці із собою або на природі, щоб повернути собі внутрішній спокій і рівновагу.

Учіться розпізнавати свій внутрішній стан і причини, які призводять до дисгармонійного стану вашої свідомості.

Ви несете ваше служіння постійно, 24 години на добу, коли досягаєте певного рівня свідомості, що дозволяє вам брати на себе карму міста, країни, планети й переробляти цю карму.

І це дуже важливе служіння, улюблені. Я дав сьогоднішні рекомендації для вас у надії пояснити тим з вас, хто несе це важливе служіння свiтовi, механізм, яким чином ваше служіння здійснюється.

І коли ви тепер знаєте про ваше служіння, ви зможете своєчасно вживати заходів для відновлення ваших вібрацій і ваших енергій. Чуйно прислухайтеся до вашого організму, і коли вас охоплює смуток, знайдіть для себе спосіб відновити внутрішню гармонію та спокій. Для когось це буде медитація, для когось молитва, для когось прогулянка на природі, прослуховування спокійної музики або гра з дітьми.

Не дозволяйте собі тривале перебування в негативному стані свідомості. Гасіть у собі всі негативні вібрації, як тільки вони з'являються. Не дозволяйте їм повністю оволодіти вашою істотою.

І пам'ятайте, що у вас є можливість у крайньому разі завжди звернутися за допомогою до Вознесених Сонмів. І ми надамо нашим відданим служителям всю допомогу, яку дозволить нам надати Космічний Закон.

Я ЄСМЬ Кутхумі, ваш брат.