Рекомендації, які я б хотів вам дати

Санат Кумара

17 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов через мого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати невелике Вчення, що стосується ваших взаємин з Богом, Владиками, Вищою частиною вас самих. Перебуваючи в гущі життя, серед суєти дня вам буває іноді складно наcтроїтися на Божественний лад, побачити за всією суєтою, сценою навколишнього світу те вічне й неминуще, що постійно присутнє, але приховано від ваших очей.

Тому таке важливе настроювання на Божественність. Умійте спостерігати події, що відбуваються навколо вас, наче крізь екран, як ніби ви присутні в театрі й люди, які оточують  вас, є акторами. І якщо ви вдумаєтеся в сенс вашого життя, то насправді ви прийшли в цей світ, щоб зіграти певну роль. Протягом життя ваші ролі можуть змінюватися. Ви можете грати навіть різні ролі протягом дня. Але відчуття гри ніколи не повинно вас залишати. Тому що Бог створив цей світ як гігантську сцену, на якій ви можете грати свої ролі й одночасно проходити навчання.

Якщо ви зможете довгий час утримувати у своїй свідомості образ сцени, на якій ви граєте свої ролі, то ви зможете незабаром зрозуміти, що є Постановник всього цього грандіозного спектаклю. І цей Постановник не ставить своїм завданням змусити вас грати за заздалегідь написаним сценарієм. Ні, у рамках Його загального задуму ви маєте можливість проявляти власну творчість. Ви можете брати на себе нові ролі або змінювати ті ролі, які ви виконували раніш.

І настане момент, коли вам набридне власна імпровізація та ви звернетесь безпосередньо до Режисера й вступите з ним у творчі стосунки. Ви спробуєте зрозуміти Його задум, і чим глибше ви будете осягати задум Творця, тим більше ваші дії будуть відповідати Його задумові.

І вам стане нудно виконувати ті ролі, які ви з таким задоволенням грали раніше, тому що картина задуму для цього Всесвіту, яка відкрилася перед вами, буде зачаровувати вас і займати всю вашу увагу. І чим більше ви будете перейматися цим задумом, тим дедалі важливіші ролі ви будете грати.

Намагайтеся у своєму житті не виходити за рамки гри. Не сприймайте надто серйозно все, що вас оточує. Завжди пам'ятайте, що навколишня ілюзія є тимчасовою та створена тільки доти, поки ваша свідомість не буде здатна зазирнути за цю ілюзію та роздивитися за нею реальний Божественний світ і реальне життя.

Ваш внутрішній стан визначає ті життєві ситуації, у яких ви перебуваєте. І доти, поки ви розглядаєте навколишню ілюзію як реальність, ви не зможете розстатися з ілюзією. Пам'ятайте, що все в цьому світі притягується за вібраціями. І фактично ви своєю свідомістю притягуєте ті ситуації, у які ви потрапляєте в житті. Однак звільнитися у своїй свідомості від ілюзії вам буде дуже важко. У крайньому разі, це зажадає певного часу. Справа в тім, що у ваших нижніх тілах містяться енергетичні записи тих ситуацій, у яких ви поводились не відповіднодо Волі Бога. І ці записи накопичилися там не за одне втілення. Тому доти, поки ці записи не будуть перетворені відповідно до Божественних стандартів, згідно із задумом Творця для вашого життєпотоку, доти ви будете потрапляти в ті життєві ситуації, які дадуть вам найкращу можливість відпрацювати ваші негативні записи, або карму.

Просте знання Законів Карми й Божественних Законів для цього Всесвіту набагато скорочує ваш шлях на Землі. Однак людство здебільшого вважає за краще вивчати масу іншої інформації та суто людських законів. Іншими словами, людство так захопилося своєю грою, що перестало усвідомлювати, що це тільки гра. Ми приходимо знов і знов, щоб нагадати про реальний світ, і про вашу місію, і про ваш шлях. Рідко хто здатний відірвати свою увагу від ілюзії та звернути увагу на наші слова й наше Вчення.

Однак ми нікуди не поспішаємо. Людство має запас часу для свого розвитку. І рано чи пізно всі закінчать земну школу. Принаймні, ті з вас, хто буде здатний до подальшого навчання.

І якби не зміна космічних циклів і необхідність слідувати цим циклам, то ми не утруднювали б вас читанням наших Послань і не відволікали вас від вашої ілюзії.

Уявіть собі акторів, які так увійшли в роль, що продовжують грати, коли час вистави вже закінчився. Ось людство зараз нагадує цих акторів.

Щоб чомусь навчитися, вам необхідно постійно зберігати дитячий стан свідомості, стан гри. Але ви не повинні дозволяти ілюзії повністю захопити вашу свідомість навіть тоді, коли ви перебуваєте в гущі життя.

Ось ті рекомендації, які я б хотів вам дати.

Відповідно до Закону космічних циклів, ваша свідомість найближчим часом повинна зазнати значних змінень. І ви напевно вже відчуваєте ці змінення. Їх неможливо не помічати. Вібрації Землі підвищуються. І ті з вас, чия свідомість не готова перейти на новий етап еволюційного розвитку, почувають себе ні в сих ні в тих. Вони штучно намагаються занижувати свої вібрації, використовуючи для цього ті засоби, які раніш давали їм почуття задоволення. Людство виробило за час свого існування цілий арсенал засобів, які повністю блокують вищі здібності. Алкоголь, наркотики, тютюн, секс, азартні ігри.

Однак продовження використання цих засобів не буде більше вас задовольняти.

Живодайні Божественні високі вібрації, які поступово приходять на Землю, дедалі більш будуть впливати на людину, і заниження вібрацій буде щораз більше вибивати вас із загального вібраційного фону. Вам доведеться відмовитися від всього, що не відповідає Божественному Задумові. Звичайно, процес підвищення вібрацій носить поступовий характер. І миттєво відмовитися від своїх старих звичок людство не зможе. Але кожен, хто всередині себе відчує внутрішнє спонукання та бажання покінчити зі своїми старими звичками, отримає нашу допомогу й підтримку.

І ви здивуєтеся, як легко вам вдасться розстатися з вашими звичками.

Напишіть листа мені або будь-кому з Владик, до кого ви відчуваєте особливу близькість. Перелічіть всі звички й прихильності, яких ви бажаєте позбавитися.

Попросіть ангелів захисту доставити цей лист за призначенням і спаліть цей лист.

Із цього моменту у ваш обов'язок буде входити щодня підтверджувати ваш намір позбавитися ваших шкідливих звичок і прихильностей.

Ви можете скласти копію свого листа Владикам i щодня зачитувати ваше прохання перед вашим молитовним ритуалом.

Пройде кілька місяців, і ви позбавитеся ваших звичок і прихильностей.

Необхідно тільки ваше посилене бажання, улюблені. Якщо ви обтяжені надто великою кількістю звичок, то ви можете звернутись із проханням позбавитися спочатку однієї, потім другої, доти, поки ви не позбавитеся всіх ваших звичок.

Не забувайте, що крім шкідливих звичок є стійкі стани вашої свідомості, які перешкоджають вам засвоювати Божественні вібрації. Це може бути зневіра, жалість до себе, осуд, заздрість і т.д. І ви можете так само побажати позбавитися цих внутрішніх енергій і бар'єрів, що перешкоджають вашому розвиткові.

Усе можна змінити, улюблені. І Небеса готові до надання вам всієї допомоги.

Але ви повинні зробити перший крок і проявити своє бажання позбавитися своїх вад.

Отже, ви усвідомлюєте, що у вас присутня якась негативна якість чи шкідлива звичка.

Потім ви висловлюєте своє бажання позбавитися цього недоліку, що перешкоджає вашому розвиткові.

Потім ви підтверджуєте свій намір позбавитися вашого недоліку протягом того проміжку часу, який потрібний для того, щоб трансмутувати ті енергії у вашій аурі, які сприяють прояву цього недоліку.

Я хочу вам побажати успіхів у роботі над собою та своїми недоліками.

Однак, будь ласка, не шукайте в собі надто багато недоліків. Цим ви будете культивувати свої недоліки.

Якщо ви будете постійно зосереджувати свою увагу на чудових зразках, природі, музиці, мистецтві й усуватися від того, що недосконало, то заміщення негативних енергій станеться природно й без значних зусиль з вашого боку.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.