Учення про посланництво, боротьбу й роль Саміт Лайтхауза

Улюблений Ланелло

16 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас знову через цього Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов, щоб дати вам важливе Вчення про суть Посланництва. Ви знаєте, що під час мого останнього втілення в Америці я виконував обов'язки Посланника Великого Білого Братства. Пізніше я розділив цю посаду з моєю дружиною Елізабет.

Як би хто не ставився до посланництва, але я маю вам сказати з усією відповідальністю та визначеністю, що ця посада вкрай відповідальна й вона вимагає повного самозречення і повної та беззастережної відданості Братству.

Суворість покарання за відхід від прийнятих на себе зобов'язань не може зрівнятися зі звичайним кармічним покаранням для звичайних людей, які не володіють мантіями посланників. І відповідальність людини, яка взяла на себе обов'язок служити Братству на цій посаді, справді величезна. Ідеться про надання людству інформації з тонкого плану, і якість цієї інформації майже цілком визначається особистими якостями посланника. І карма за відступ від кодексу поведінки посланника набагато тяжча, ніж карма звичайних людей за ті самі порушення.

Однак посланник, як і будь-яка інша людина, що перебуває у втіленні, схильний до дії всіх сил, властивих фізичному світові. І ви знаєте про те, що там, де відбувається вивільнення великої кількості Світла, протилежні сили, які прагнуть скористатися цим Світлом і звести нанівець його вплив, переважають над силами Світла. Тому посланник завжди є тією людиною, яка першою зустрічає всі удари й всі напади з боку сил пiтьми.

У цьому полягає одна з найосновніших небезпек та одна з основних труднощів. Щодня, стикаючись із нападами й протистоянням, дуже важко не впасти у спокусу й не вступити у відкриту сутичку або боротьбу із цими ворожими силами. Ось тут і підстерігає найголовніша спокуса. Тому що, як тільки ви піддаєтеся енергії боротьби й вступаєте в сутичку, ваші вібрації миттєво падають, і ви вже не можете гарантувати правильне й бездоганне проведення Божественних вказівок і Божественної Істини у вашу фізичну октаву. Одне з основних завдань посланника, таким чином, це постійно зберігати свою свідомість на тому рівні, який не дозволяє вступати у відкриту сутичку.

Це дуже важко пояснити, улюблені. З одного боку, ви постійно перебуваєте в центрі ворожих енергій. Ви буквально фізично відчуваєте на собі вплив цих ворожих сил і внаслідок властивого вам дару розрізнення бачите, як ці сили діють через людей, близьких вам, які перебувають у вашому оточенні. І в той самий час ви повинні зберігати повний нейтралітет і не дозволяти собі зробити жодного кроку для того, щоб вступити в сутичку. Ви перебуваєте в центрі сутички й при цьому зберігаєте повне відсторонення від сутички. Не втручаєтеся в неї. Передусім, ви не віддаєте жодного ерга своєї енергії для підтримки цієї сутички. Пам'ятайте, що все в цьому світі живиться та живе завдяки вашій енергії, що надходить до вас по кришталевій струні i яку ви маєте можливість направляти відповідно до вашої вільної волі. І як тільки ви дозволяєте собі задіяти ваші енергії в цій сутичці, котра йде навколо вас, то ви миттєво хибно кваліфікуєте свою енергію. Ви направляєте свою енергію на боротьбу й, отже, на множення негативних якостей цього світу й на множення ілюзії.

Я так детально зупинився на моменті боротьби, тому що саме боротьба стала тим ключовим моментом, на якому схибнувся Саміт Лайтхауз.

Ви знаєте, що білу магію від чорної магії відрізняє тільки одне – наявність хоча б однієї злої думки. У такому випадку, коли ви починаєте культивувати у своєму серці, як вам спочатку здається, праведний гнів і праведну боротьбу проти сил пiтьми, ви вступаєте на слизький шлях, і ви починаєте віддавати свою енергію не на благі цілі, а на цілі тих сил, які множать ілюзію. Це дуже тонкий момент, і досі дуже багато які світлоносці вважають, що вони повинні вести праведну битву за Світло й відстоювати принципи Добра, зв'язуючи зло і його представників, зв'язуючи сім'я нечестивих.

Як тільки ви починаєте використовувати енергію велінь для того, щоб боротися, ви хибно кваліфікуєте Божественну Енергію, ви займаєтеся чорною магією.

Тонкість моменту полягала в тім, щоб, зберігаючи абсолютну рівновагу й повний спокій, віддавати енергію молитви Ангельським Сонмам, Ангелам Архангела Михаїла, для того щоб вони провели свою роботу зі зв'язування сил пiтьми. І, щоб віддавати енергію молитви, у такому випадку потрібно дійсно пройти по лезу бритви, зберігаючи повністю рівноважний стан незалучення в битву й зберігаючи у своєму серці почуття любові й гармонії.

Як тільки ви допускаєте будь-які негативні думки при читанні будь-яких судних закликів, то ви автоматично включаєтеся в боротьбу й творите карму. У такому випадку, замість того щоб створювати благу карму, ви породжуєте негативну карму, яка відкладається у ваших чотирьох нижніх тілах у вигляді негативних енергій. І замість просування Шляхом Посвячень ви гальмуєте своє просування на довгі роки, а може бути, і на багато втілень.

У якийсь момент, уже після мого переходу, общині Саміт Лайтхауз не вдалося зберегти необхідну рівновагу й баланс. На жаль, те, що ми спостерігаємо зараз, є наслідком неправильного використання енергії молитви. Джин був випущений із пляшки, і для того щоб його зупинити, треба було вилучити енергію з більшої частини велінь і частково призупинити дію диспенсації фіолетового полум'я.

Ви знаєте, що улюблений Сен-Жермен втратив частину свого каузального тіла. Ви також спостерігаєте, як наслідки невірних дій лягли на Посланника, яка все ще перебуває у втіленні й відпрацьовує тяжку карму, що лягла на її плечі1.

Природно, та карма, яка була створена і яка наростала з року в рік подібно до кому, завадила якісній передачі інформації з ефірних октав. І, як не прикро важко це було зробити, мантія Посланника була забрана з Елізабет, і передачу диктовок довелося припинити.

Однак блага карма, котра була пов'язана з безпрецедентно широким розповсюдженням диктовок і вчень, мала переважити негативний ефект від діяльності Саміт Лайтхауза. І я думаю, що, в остаточному підсумку, Кармічне Правління прихильно поставиться до допущених помилок і промахів.

Фактично, головним є не наявність помилок, а здатність вчитися на помилках і набувати безцінного досвіду. І Саміт Лайтхауз надав величезну, ні із чим незрівнянну можливість людям не тільки зі Сполучених Штатів, але й з усього світу проходити навчання і випробування та вчитися на власних помилках.

Для тих людей, хто не дозволив підкорити свою свідомість новiй релігійнiй елітi, яка з дивовижною швидкістю сформувалася в рамках нової церкви, хто залишився співзвучним Божественнiй Істинi, що перебуває всередині свого серця, ці випробування дали значний стрибок у розвитку Божественної свідомості. Ми приходимо у фізичний світ для того, щоб проходити навчання, розвиватися та підвищувати свою свідомість. Тому найголовніша мета була досягнута завдяки тій організації, яка була створена мною в 1958 році під керівництвом Ель Морії та інших Владик.

І ті жертви, які довелося принести, були виправдані, тому що багатьом індивідуумам вдалося досягти великих досягнень у розвитку своєї свідомості. І цей розвиток триває, і ви маєте можливість продовжити своє навчання на всьому, що відбувається навколо вас, і серед іншого з людьми, які входять в організацію Саміт Лайтхауз, так і з тими, які вийшли з неї.

Що б не відбувалося, улюблені, Бог завжди оберне всі обставини таким чином, щоб ваша душа отримала найкращий урок і найкращу можливість для зростання та розвитку.

Тому не будемо сумувати. Минуле дано тільки для того, щоб винести з нього необхідні уроки й рухатися далі, ніколи не зупиняючись у дорозі, хіба для короткого відпочинку й аналізу подій, що відбуваються.

Немає нічого сумного в ситуації, що зараз склалася. Так, на фізичному плані все виглядає не кращим чином, але досвід, отриманий світлоносцями, справді неоціненний.

Тому, будь ласка, перестаньте сумувати. І продовжите ваш шлях безперервного вдосконалення та невтомного розвитку в Богові.

Я ЄСМЬ Ланелло з вами на вашому шляху.

 

_________________

1Ідеться про захворювання Елiзабет Клер Профет, яке лiкарi квалiфiкували як захворювання Альцгеймера i яке не дозволяло Елiзабет нi перемiщуватися без сторонньої допомоги, нi навiть розмовляти останнi роки життя аж до моменту переходу у 2009 роцi. У 2005 роцi, коли була прийнята ця диктовка Елiзабет Клер Профет ще була жива.