Спрямованість, сталість і відданість. Це ті якості, які потрібні нашим учням

Улюблений Ель Морія

14 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

Я ЄСМЬ. І Я ЄСМЬ також реальний, якщо не більш реальний, ніж все, що вас оточує у вашому ілюзорному світі. І ваше навчання, яке ми проводимо для наших учнів, передусім пов'язане з розширенням вашої свідомості й прийняттям у свою свідомість нашого світу, що розташований за межами сприйняття вашими органами чуття, але який не стає від цього менш реальним.

Я прийшов дати вам розуміння спілкування між світами для затвердження у вашій свідомості.

Ми постійно перебуваємо поруч з вами у ваших земних трудах і турботах, але ми не можемо відволікати вас від ваших турбот, якщо ви тільки самі не захочете звернутися до нас.

Повірте, наш світ постійно перебуває поруч з вами. І відділяє нас один від одного тільки рівень ваших вібрацій. Підніміть свої вібрації, спрямуйтеся до спілкування з нами, і ви отримаєте те, до чого прагнете.

Уся трудність полягає у вашій здатності допустити у своїй зовнішній свідомості нашу присутність і можливість спілкування з нами.

Ви просите про знаки. І ми даємо знаки. Ви просите про допомогу, і ми даємо допомогу. Ви просите про спілкування з нами, і ми вступаємо з вами у спілкування. Але чому, коли ви просите про все це, ви відразу ж забуваєте про те, про що просите? І коли ми приходимо за вашим покликом, ваша свідомість вже виявляється настільки зануреною у ваш ілюзорний світ, що ви не здатні почути нас.

Тому я прийшов нагадати вам про постійну дисципліну вашої свідомості й розуму, яких ви повинні дотримуватися, якщо ви дійсно хочете бути нашими учнями. Ми не маємо потреби в учнях, які кажуть, що хочуть бути нашими учнями, просять про допомогу, але проходить всього лиш кілька годин, і їхня свідомість вже настільки захоплена навколишньою ілюзією, що вони забувають про всі свої прохання, обіцянки, клятви й запевнення.

Нам потрібні учні, але якщо ви дійсно хочете проходити навчання під керівництвом Вознесених Владик, будьте ласкаві докласти до цього хоч би мінімальних зусиль.

Пам'ятайте про те, що ви бажаєте бути нашими учнями не час від часу, коли ви випадково згадуєте про нас серед вашої щоденної суєти. Ні, ви повинні постійно пам'ятати про те, чого ви бажаєте досягти й чого ви прагнете. Ви повинні зберігати вашу свідомість спрямованою на наш світ, спрямованою до нашого світу, у які б складні життєві ситуації ви не потрапляли.

Спрямованість, сталість і відданість. Це ті якості, які необхідні нашим учням.

Ви можете займатися вашими повсякденними справами й виконувати свої домашні обов'язки, але ви повинні постійно втримувати в розумі образ нашого світу. Ви повинні постійно зберігати співзвуччя з нами.

Це дозволить вам розвинути чутливість. Сприйнятливість до наших потреб і потреби часу.

Ми зберігаємо цілодобовий дозор на планеті, лише ненадовго дозволяючи собі короткочасний відпочинок у вигляді занурення в нірвану.

Що вам заважає брати з нас приклад? Зберігайте й підтримуйте чутливість і спрямованість упродовж дня. Щоб, коли виникне потреба у вашій допомозі або коли настане для вас час отримати свій урок, ви не пропустили цю мить, тому що надто відволіклися порожніми розмовами, непотрібними суперечками або переглядом чергового серіалу.

Коли ви бажаєте стати нашими учнями й отримувати від нас керівництво, повчання та допомогу, чому ви думаєте, що ви звільняєтесь від взаємних зобов'язань перед нами?

Ми можемо прийти й дати вам урок, або завдання, або інформацію в будь-який час доби. Тому ваш обов'язок, коли ви вступаєте в наші учні, зберігати чутливість постійно.

Якщо ви присутні на навчанні у школі чи університеті, у ваш обов'язок входить відвідувати заняття та слухати ваших викладачів. І викладачі можуть покарати вас або навіть усунути від занять за недбальство. Чому ви вважаєте, що проходження навчання під нашим керівництвом менш відповідальне?

Коли ви отримуєте знання у ваших навчальних закладах, ви отримуєте, здебільшого, знання, які вам знадобляться у вашому поточному житті. Ми даємо вам знання, які знадобляться вам протягом всіх ваших життів. Так чому ви дозволяєте собі пропускати наші заняття та ухилятися від своїх обов'язків?

Відмінність нашого навчання полягає в тім, що ми даємо вам наше навчання, не відволікаючи вас від ваших життєвих обов'язків. Ви можете перебувати на роботі й проходити наше навчання. Ви можете перебувати вдома, доглядати за своєю дитиною та проходити навчання під нашим керівництвом.

Тому ви повинні постійно зберігати чутливість і чекати наших завдань, наших інструкцій та інформації, що надходить від нас.

Ми не спілкуємося з нашими учнями їхньою мовою. Ми посилаємо наші знання  та нашу інформацію у вигляді енергії, тонкого подуву вітерця, легкого світлового спалаху, легкого бажання, що виникає, або енергії, що з'являється для виконання якої-небудь справи. Дуже рідко ми говоримо що-небудь нашим учням. І наші слова з'являються у вашій голові так природно, як ніби це ваші власні думки. І тільки через деякий час ви можете зрозуміти, що ці думки прийшли до вас від нас.

Тому ви повинні постійно зберігати чутливість і бути готовими до отримання нашої інформації та наших вказівок.

Не очікуйте, що я або хтось із Владик прийде до вас у повний свій зріст і буде розмовляти з вами, і давати вам вчення, і відповідати на ваші запитання. У нас немає фізичного тіла, тому ми вкрай рідко витрачаємо свої сили й енергію на те, щоб з'явитися нашим учням у стані щільного астралу. Якщо ви хочете навчатися у нас, то ви повинні витончити своє сприйняття до такого ступеня, щоб бути чутливими до наших слів, і наших нужд, і наших потреб.

Розвивайте в собі дар розрізнення. Багато астральних сутностей можуть пожартувати над вами й видати себе за Владик. Багато хто з них не вирізняється великою дружелюбністю, а багато хто просто дуже злісний і мстивий.

Кращим критерієм оцінки для вас − з ким ви маєте справу на тонкому плані − буде ваш власний стан свідомості. Ви знаєте, що подібне притягується до подібного. І якщо ви в собі незбалансовані, негармонійні й відчуваєте будь-які властиві людям негативні почуття, то навряд чи ви отримаєте спілкування з реальними Вознесеними Владиками.

Тому звертайте увагу на рівень вашої свідомості впродовж дня. Ваша свідомість дуже рухлива. Можна сказати, що впродовж дня ви постійно у своїй свідомості ковзаєте  шкалою від самого нижнього рівня вашої свідомості до найвищого. На рівень вашої свідомості впливає все, із чим ви стикаєтеся в житті. Всі люди, з якими ви стикаєтеся аурами, фільми, які ви дивитеся, музика, яку ви слухаєте. Буквально все у вашому світі має на вас вплив. Тому вашим першочерговим завданням буде підтримувати рівень вашої свідомості на максимально доступному вам рівні більшу частину дня.

І впродовж дня завжди знайдіть час, щоб усамітнитися хоч би на кілька хвилин і  проаналізувати  ваш  стан  впродовж  дня.   Всі  думки,  почуття,  образи, що приходять до вас.

Постійно аналізуйте ваш стан і перевіряйте свої відчуття багаторазово.

Ми перебуваємо поруч з вами постійно, і тільки рівень ваших вібрацій, рівень вашої свідомості не дозволяє вам бачити й чути нас.

І перше, що ви повинні зробити, − це навчитися відчувати нашу присутність, наші вібрації.

Наші кращі учні ніколи не полишають свого дозору. Вони постійно зберігають співзвуччя з нами й готові прийняти від нас необхідні вказівки всі 24 години на добу.

Тому перш ніж ображатися на Владик, що вони не надають вам належної уваги й необхідної допомоги, уважно проаналізуйте свій внутрішній стан. Чи не пропустили ви наші наставляння, і чи не пропустили ви нашу допомогу, тому що надто були зайняті наріканням на своє тяжке життя та надто багато уваги приділяли навколишній ілюзії?

Я дав сьогоднішнє повчання в надії на те, що ви зрозумієте наші труднощі, які виникають у такому випадку, коли ви просите про нашу допомогу й ми надаємо вам нашу допомогу, але ви її просто не помічаєте, тому що надто зайняті вашими земними проблемами.

Я ЄСМЬ Ель Морія.