Ви повинні звести піраміду Божественної Реальності у своїй власній свідомості

Гаутама Будда

10 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Господь Світу, Гаутама Будда, я прийшов сьогодні через цього Посланника, яка дала можливість мені говорити через неї.

Із часу мого втілення на цій планеті принцом Сіддхартха, я приходив на цю планету безліч разів, і я був присутній у храмах тих, хто підготував себе для моєї присутності. І я продовжую це робити зараз. Ступінь досягнення Будди дозволяє вам проєктувати свою присутність у багатьох індивідуумів, які перебуваютьу різних системах світів.

Тому частина мене може одночасно бути присутньою в багатьох на цій планеті.

І я маю повідомити вас, що я присутній також у цьому Посланнику, яким би дивним вам це не могло здатися. Ступінь моєї присутності визначається рівнем досягнень людини в цьому втіленні, і ступінь моєї присутності може змінюватися час від часу. Зараз ступінь моєї присутності в Тетяні становить 50 відсотків. Це дуже багато, і це той ступінь моєї присутності, який дозволяє їй досягати 33 ефірного рівня, з якого вона приймає ці диктовки.

Я хочу трохи відкрити секрет, як це відбувається.

Спочатку ми піднімаємо вібрації Посланника через нагнітання енергії Світла в чакрах. При цьому всі тіла координуються та стають співзвучними Вищій Реальності Буття. Коли ступінь співзвуччя з Божественною Істиною досягає найвищої можливої за цих обставин межі, ми починаємо посилання енергії, що несе певну інформацію в нижчі тіла Посланника.

Це подібно до того, як ми начебто наповнюємо якийсь резервуар енергією Світла.

Місткість цього резервуару обмежена індивідуальним ступенем досягнень Посланника. Потім ця енергія перетворюється в доступну для сприйняття форму у вигляді думок і зорових образів, які виникають у фізичному мозку Посланника й можуть бути вимовлені чи записані. Під час запису цих думок та образів використовується внутрішня мова Посланника й притаманна їй особливість словесних формулювань.

Тому первісно чиста енергія, що несе в собі абсолютну Істину, на цьому етапі перетворення забарвлюється системою світогляду, властивою цьому Посланникові, і обмежується її зовнішньою свідомістю.

Я так докладно описую механізм, який ми використовуємо для передачі цих диктовок, щоб ви зрозуміли, що у нас немає від вас секретів. Ми готові до відкриття всіх таємниць Космосу. Питання в тім, чи готова ваша свідомість до приймання цих таємниць? Чи витримає вона?

Тому щоразу частина Істини передається не у вигляді слів, а у вигляді енергії, яку несе сам текст повідомлення. Це допомагає нам обійти вашу зовнішню свідомість і звернутися безпосередньо до тієї частини вас, яка ніколи не забувала про свій Витік, і пробудити цю частину вас самих.

Тому основне завдання, якого ми бажаємо досягти передачею диктовок через цього Посланника, ‒ це пробудження вашої пам'яті про вас самих і донесення цієї глибинної пам'яті до вашої зовнішньої свідомості.

Ви помітили, що ці диктовки даються дуже простою мовою. Вони не містять ніяких плутаних викладів, хитромудрих істин. Тому що насправді Божественна Істина дуже проста, і вона доступна навіть свідомості дитини. Вірніше, вона доступна якраз тільки свідомості дитини.

Так званий життєвий досвід, який ви набуваєте в ході вашого перебування на Землі, переважно, ускладнює сприйняття цієї Істини.

Ваш життєвий досвід ‒ це те, що дозволяє вам існувати в умовах фізичної ілюзії. А для того, щоб усвідомити Божественну Істину, якраз потрібно відмовитися від цього фізичного, набутого вами досвіду.

Це та якість, якій вам доведеться навчитися. Ви повинні постійно відчувати в собі перебування двох основ. Духовної основи і фізичної. Ви маєте постійно пам'ятати, що духовна основа є головною вашою частиною. А фізична частина вас самих є минущою та необхідною вам тільки на певному етапі вашої індивідуальної еволюції.

Коли ваше ототожнення з вашою істинною духовною ідентичністю досягне певної критичної позначки, ви почнете поступово втрачати нереальну частину вас самих. Ваші тіла будуть ставати дедалі менше щільними, і поступово ви позбавитеся своїх фізичних тіл. Проте ви маєте розуміти, що це не одночасний процес. Це процес, що триває багато сотень тисяч і мільйонів років. Одночасно зі зміною ваших фізичних тіл буде змінюватись і навколишня фізична обстановка вашого світу, яка насправді є просто дзеркалом, у якому відображається ваша свідомість.

Тому через сотні тисяч років ви будете існувати в іншому, менше щільному світі. Але це станеться не раніше, ніж ви зміните свою свідомість.

Тому ви розумієте, усе те, що буде надто прив'язано до речей цього ілюзорного світу, не зможе існувати в новій реальності, яка є планом Бога для цієї планети так само, як і для інших планет і світів.

І насправді ці люди уподібнять себе до торішньої трави, яка не зможе існувати в новому світі й повинна бути просто спаленою в космічній печі.

Ми приходимо знов і знов, щоб пробудити вашу свідомість до усвідомлення Нової Епохи, нового часу.

І ми не втомлюємося знов і знов повторювати вам одні й ті самі речі. І ми будемо робити це ще й ще доти, поки ви не будете уособлювати себе з безсмертною частиною вас самих, доти, поки ви не перестанете чіплятися за старий світ, свій старий фізичний дім, який слугував вам вірою і правдою і в якому ви мали можливість отримувати все необхідне для розвитку ваших душ.

Але зараз настав час переїхати в новий, досконаліший дім. І саме зараз настав той етап, коли ви повинні побудувати цей дім для себе.

А це будівництво здійснюється всередині вас шляхом змінення вашої свідомості, і це абсолютно грандіозне будівництво. Ви повинні звести піраміду Божественної Реальності у своїй власній свідомості.

І ви робите це, ви вже зводите цю піраміду, читаючи ці диктовки, отримуючи необхідну інформацію у вигляді слів та енергії, необхідної для перетворення вашої свідомості.

Я радий цій зустрічі з вами. І я бажаю вам успіхів на вашому шляху.

Я ЄСМЬ Гаутама, і я сподіваюся на зустріч з вами
в найближчому майбутньому через цього Посланника.