Відкрийте ваші серця безмежній милості Небес

Улюблений Геліос

13 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Геліос. Я шлю вам свій привіт із Сонця нашої Сонячної системи!

Я прийшов, щоб дати невелике Вчення про природу Сонця. Ви бачите сонце щодня, і для вас здається настільки природним спостерігати схід сонця та його захід, що ви не звертаєте на це уваги.

Однак Сонце в нашій Сонячній системі є тим центром, без якого було б неможливо існування життя на жодній із планет Сонячної системи, як видимих ​​вашим фізичним зором, так і невидимих. Тому на мене, як на істоту, яка одухотворяє своєю присутністю наше Сонце, лягає велика відповідальність.

Усі процеси, котрі відбуваються на фізичному Сонцi і які впливають на події на планеті Земля, як довели ваші вчені, є наслідком процесів, що відбуваються в тоншому світі.

Ваше Сонце є зіркою, населеною розумними й дуже високорозвиненими істотами. Тому ті процеси, які відбуваються в нашій Сонячній системі, перебувають під нашим повним контролем. І скільки б ваші вчені не доводили, що неможливе існування життя при таких високих температурах, я тут, і я існую, і я надаю свою допомогу й своє заступництво кожній планеті Сонячної системи, включаючи вашу Землю.

Ваша планета зазнає змінень, і в найближчому, звичайно, за космічними мірками майбутньому вас чекають серйозні змінення на вашій планеті. Це торкнеться всіх живих істот, які населяють планету Земля. І Сонце, його випромінювання та його магнітне й гравітаційні поля, а також тонші поля, які не здатні зафіксувати ваші вчені, будуть відігравати не останню роль у тих перетвореннях, які очікують Землю.

Не бійтеся тих змінень, які чекають планету Земля. Ці змінення будуть відбуватися протягом багатьох тисяч років, протягом багатьох ваших втілень. І ці змінення будуть сприяти тому, щоб ваша технократична цивілізація була стерта з пам'яті нових поколінь людей і нових рас. Коригування майбутнього Землі вже почалося, і нам вдалося уникнути руйнування планети. Тому всі передбачувані в майбутньому змінення будуть носити плановий характер. Земля поступово очиститься від наслідків впливу вашої цивілізації та набуде природнішого вигляду, м'якішого клімату, і саме існування на планеті буде безпечнішим і приємнішим.

Усе це буде в найближчому за космічними мірками майбутньому. І всі ці змінення стануться за допомогою змінення вашої свідомості, через ваші розуми й серця.

А змінення вашої свідомості відбувається під впливом багатьох факторів, і головним серед цих чинників є ваше Сонце й ті процеси, котрі відбуваються на Сонці, як на фізичному плані, так і на тонших планах.

Навіть приймання цих диктовок відбувається за допомогою сонячної енергії та при моїй безпосередній участі й моїй присутності під час передачі кожної диктовки. Так, улюблені, необхідною умовою при передачі наших Послань є сонячна енергія, яку ми використовуємо для посилення інформації, що передається.

І так само, як сонце світить всім без винятку, ці диктовки, які ми даємо третій місяць щодня, даються всім без будь-якого обмеження.

І так само як сонце чинить на одних благотворний вплив, а на інших згубний, точно така сама дія цих диктовок.

Є люди, для яких у цих диктовках міститься досконалий, живодайний нектар Божественної Енергії і які готові пити цей нектар щодня та не можуть насититися. Так само є інші люди, які під впливом енергій, що містяться в цих диктовках, відчувають дуже негативні внутрішні стани. Вони все більше й більше скочуються на позиції критики, осуду й навіть злості.

Це властивість Божественної Енергії, улюблені, вона прискорює ті внутрішні процеси, які йдуть всередині вашої істоти. І якщо ви всім своїм серцем і всім своїм єством спрямовані до Світла, Сонця, Добра, Бога, то додаткова Божественна Енергія прискорить ваші благі спрямування, і ви отримаєте небувалий імпульс для свого зростання та розвитку. І якщо всередині вас оселилися недобрі енергії заздрості, засудження, егоїзму, ненависті (та хіба мало інших негативних почуттів існує на Землі), то Божественна Енергія посилить всі ваші негативні якості, і те, що раніш було приховано під зовнішньою благопристойною маскою показної побожності, не зможе більш бути прихованим і вийде назовні.

І ваші негативні почуття та думки будуть виявлені через ваші вчинки, у ваших словах − у всьому, що ви робите.

І для вас це має послугувати, передусім, сигналом до аналізу, чи все всередині вас благополучно. Чи не збилися ви з курсу? Чи не настав час звернути пильну увагу на ваші негативні якості й нарешті позбавитися їх остаточно й безповоротно.

Тому, улюблені, стежте уважно за зміненням вашого стану в ході читання цих диктовок і вчасно вживайте зусиль, щоб вирвати з коренем найменший недолік і найменшу негативну енергію, що оселилася у вашій аурі й проросла у вашій зовнішній свідомості.

Так, улюблені, Божественна Енергія, насамперед, дається вам для того, щоб ви виявили свої недосконалості й своєчасно вжили заходів для того, щоб розстатися з ними.

Тим з вас, на кого ці диктовки справляють дію до такої міри негативну, що ви просто не можете їх читати, через те, що вас буквально захльостує хвиля злоби, ненависті, обурення та засудження, я рекомендую припинити ненадовго читання цих диктовок. Це буде набагато краще, ніж поширювати навколо себе негативні вібрації та хибно кваліфікувати Божественну Енергію.

Вам потрібна робота над собою. Зверніться за допомогою до Владик, просіть їх допомогти вам позбавитися ваших негативних думок і почуттів. Просіть не від випадку до випадку, а щодня. І я вірю, що настане момент, коли ви зможете відновити читання цих диктовок і насолодитися нектаром Божественної Енергії, що міститься в них.

Тільки на те, що повністю мертве й добровільно, за своєю вільною волею, відмовилося від подальшого еволюційного розвитку, ці диктовки не будуть справляти ніякої дiї.

Якщо ви нічого не відчуваєте при читанні цих диктовок і не отримуєте від читання цих диктовок ні інформаційного, ні енергетичного підживлення, то я можу тільки поспівчувати вам. Ви, дійсно, зробили свій вибір, і цей вибір лежить осторонь від основного ходу еволюції на цій планеті й у цьому Всесвіті.

І навіть те, що мертве в духовному сенсі, усе одно отримує Світло сонця. Тому що природа сонця − світити, давати тепло й енергію. І погодьтеся, що ви не можете зробити докір сонцю за те, що воно надто жорстоко впливає на вас своїми променями.

Так само ви не можете дорікнути нас і Посланника за ці диктовки, які ми вам даємо.

І це справді та милість, яку вам надають Небеса. І все значення цієї милості ви зможете оцінити тільки через якийсь час.

Дбайливі й турботливі руки Космічних Iстот готові надавати вам всю необхідну допомогу 24 години на добу. І тільки ви самі вирішуєте, скористатися цією допомогою або відкинути її.

Відкрийте ваші серця безмежній милості Небес і підставте свої чакри під потік нескінченної Божественної Енергії, водоспад Світла, що ллється на вас.

Я ЄСМЬ Геліос стою перед вами
у водоспаді сонячного Світла й Божественної Енергії.