Учення про енергію Божественної Матері

Улюблений Павло Венеціанець

12 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Павло Венеціанець, який прийшов до вас.

Я ЄСМЬ Владика Третього Променя, Променя Любові. Навряд чи можна знайти на Землі стільки спотворень на інших Променях, скільки ми зустрічаємо на Промені Любові. І це цілком зрозуміло. Якби були спотворені дуальним станом світу всі інші Богоякості, але вдалося б зберегти у своєму первозданному вигляді лиш одну якість Божественної Любові, то весь світ прийняв би інші обриси. Любов. Якість Любові, істинної Любові, Божественної Любові − ось чого катастрофічно не вистачає вашому світові зараз.

Я прийшов затвердити Любов. Я прийшов дати вам Любов.

Світи створюються Любов'ю, і світи розпадаються через нестачу якості Любові. Тому настав час вам впритул замислитися про Любов і її вияви у вашому житті.

Насправді у більшості людей повністю блокована чакра серця, яка відповідальна за проведення енергій Любові у ваш фізичний світ. Тому ви відчуваєте брак Любові, і ви намагаєтеся компенсувати цю нестачу дивними практиками, стимулюючи лиш фізіологічний інстинкт. Повірте мені, що велика частина спотворень Божественної Енергії у вашому світі пов'язана саме з неправильним використанням енергії Божественної Матері, або, по-іншому, вашої сексуальної енергії.

Бог дав вам Священний Вогонь, Полум'я Священного Вогню, яке робить вас подібними до Богів. І, повірте мені, це полум'я і ця енергія дані вам не для того, щоб ви використовували їх для свого задоволення. Чим бездумніше ви використовуєте свій Священний Вогонь, тим більшу карму ви творите. Ваші засоби масової інформації та стереотипи поведінки у вашому суспільстві, навіть манера одягатися та вести себе стимулюють неправильне використання вашої сексуальної енергії.

Пройде якийсь час, і ви здатні будете зрозуміти істинне призначення дарованого вам Богом дару Священного Вогню. Але зараз вам належить зрозуміти, що кожного разу, коли ви використовуєте цей свій дар не згідно з Божественним призначенням, ви творите карму. Ви творите карму, тому що ви розтрачуєте Божественну Енергію для отримання порожніх, суто тваринних задоволень. Утім, тварини щодо цього поводяться набагато розумніше вас. У крайньому разі, їхнє використання сексуальної енергії відбувається в рамках річних циклів у належну до того пору року.

Під час сексуального акту відбувається гігантське вивільнення Божественної Енергії. Це вивільнення Божественної Енергії можна порівняти зі спалахом наднової зірки. І ви знаєте, що куди направлена ваша увага, туди тече ваша енергія. І якщо ви в мить вивільнення Божественної Енергії думаєте про отримання задоволення для себе або для свого партнера, то ви використовуєте свою сексуальну енергію не за призначенням. Для багатьох з вас мої слова можуть здатися такими, що абсолютно не вкладаються в рамки тієї свідомості, яку вони мають. Я цілком усвідомлюю, що мої слова для багатьох будуть звучати дивно. Однак я маю вас інформувати про найелементарніші основи Божественної Етики, з якими знайомі навіть тварини, але про котрі з якихось причин забуло людство.

Усе в цьому світі належить Богові. І ви є частками Бога. Тому все, що ви робите, будь-які ваші дії повинні узгоджуватися з Божественним Законом і лежати в рамках цього Закону. Коли ви щось робите без Волі Бога, то ви тим самим порушуєте Закон цього Всесвіту й створюєте карму. Тому, якими б вам не здавалися дивними мої інструкції та рекомендації, будь ласка, для початку хоч би просто вислухайте їх.

Перед тим як почати сексуальний акт, будь ласка, потурбуйтеся про те, щоб ви діяли згідно з Волею Бога. Ви маєте перебувати в законному шлюбі з вашим сексуальним партнером. Ви не повинні вступати в будь-які сексуальні стосунки з випадковими партнерами й людьми однієї статі з вами.

Чому потрібний постійний партнер, з яким ваші стосунки узаконені?

Справа в тім, що під час виконання вашого подружнього обов'язку відбувається прямий обмін енергією між вами й вашим партнером. Якщо під час звичайного спілкування з людьми ви постійно обмінюєтеся енергією, то ваш обмін енергією під час сексуальних стосунків посилюється багаторазово. Фактично, ви обмінюєтесь всіма своїми енергіями − і хорошими, і поганими. Ви берете на себе карму один одного, і ви ділитеся своїми заслугами з вашими сексуальними партнерами. І якщо ви перебуваєте в законному шлюбі, то у спільному житті ви маєте можливість відпрацьовувати карму не тільки свою, але й свого подружжя, якщо карма вашого подружжя переважує вашу карму.

Тепер уявіть собі, що ви вступаєте в сексуальні взаємини з багатьма партнерами. І уявіть собі, що багато хто з них має відсоток відпрацьованої карми набагато менший, ніж ваш. І їхні кармічні борги можуть бути набагато важчими за ваші. Можливо, вони прийшли в цей світ відпрацювати карму вбивства або карму зради й інші найгірші види карми. І ось ви, цілком бездумно вступаючи з ними в сексуальні відносини, забираєте частину їхньої карми на себе. І якщо ви при цьому перебуваєте в законному шлюбі, то потім ви переносите цю карму у свою сім'ю. І після цього ви дивуєтесь, чому у вас виникають всі ваші життєві проблеми?

Сексуальна енергія має ту саму природу, що енергія, яка використовується для творчості, творення у вашому світі. І коли ви розтрачуєте свій сексуальний потенціал для насолоди, то ви тим самим позбавляєте себе творчої енергії, ви самі обмежуєте свій розвиток. І фактично, більшість населення вже до своєї зрілості настільки спустошено внаслідок зловживання сексуальною енергією, що абсолютно не здатне до вищої творчої діяльності. Воно просто не здатне стати не тільки співтворцем з Богом, але й виконувати звичайну для вашого світу творчу роботу.

Метою моєї сьогоднішньої диктовки було поставити перед вами дуже важливе питання. І я роблю це відкрито i якомога відвертіше, я повторюю ще раз, що велика частина спотвореної людством енергії спотворюється саме через зловживання енергією Божественної Матері.

Кожен ваш акт подружніх взаємин ви повинні здійснювати в ім'я Бога. Зверніться з молитвою до Бога й присвятіть Священний Вогонь, який вивільниться при вашому сексуальному контакті, Богові. Пам'ятайте: куди направлена ваша увага, туди тече ваша енергія. І якщо ви під час вивільнення вашого Священного Вогню присвячуєте це вивільнення Богові, то тим самим ви направите всю енергію, що вивільнилася, у вищі сфери Світла. І ця енергія потім повернеться до вас у вигляді благословень для вас і ваших дітей.

Намагайтеся використовувати Енергію Божественної Матері тільки для цілей зачаття дітей. І якщо вам перший час важко буде взяти на себе такі обмеження, то намагайтеся обмежити кількість ваших контактів до одного-двох на тиждень. Не забувайте хоч би подумки направити всю енергію, що вивільняється, Богові. Просіть Бога, щоб ця енергія була спрямована на благословення вас, ваших дітей і всієї вашої сім'ї.

Завжди пам'ятайте, що будь-яка ваша дія на фізичному плані може використовуватися як на благо, так і на зло. І щохвилини, і щосекунди вашого перебування у фізичному світі ви отримуєте Божественну Енергію та направляєте її або на створення ілюзії, коли вона осідає в цьому світі й множить ілюзію; або ви спрямовуєте вашу енергію в Божественний світ, помножуючи ваші скарби на Небесах, і створюючи благу карму, і помножуючи ваші заслуги.

І наріжним у вашому житті буде те, як ви будете використовувати вашу сексуальну енергію.

Мені б хотілося, щоб ви уважно ознайомились із сьогоднішньою лекцією та намагалися застосувати всі дані мною рекомендації у вашому житті.

Я ЄСМЬ Павло Венеціанець.