Учення про істинних і неправдивих посланникiв

Санат Кумара

11 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов знову через мого Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов, щоб у черговий раз свідчити про той благословенний час, у який ви живете. Ви розумієте, що кожен раз, коли ми приходимо дати диктовку, ми приходимо з певною метою. І метою сьогоднішньої диктовки буде підтримати досягнутий моментум обміну енергією між октавами.

Ви розумієте, що крім інформаційної та крім енергетичної складової ці диктовки виконують ще функцію обміну енергією між октавами. Наша мета − отримати точку Світла, що розташована між світами. І ця точка набуває для нас безумовної важливості. Тим самим ми стверджуємо свою присутність у вашому світі, і ми надаємо можливість втіленому Посланникові досягати наших октав. І те, що до снаги одному, рано чи пізно осилять всі.

Бути й перебувати в точці між світами − це те, на що ми очікуємо від вас. Бути й перебувати в точці між світами − це те, чого ви повинні будете досягти, якщо не в цьому втіленні, то в одному з наступних втілень.

Посада Посланника − це не пост, що вимагає поваги й поклоніння; посада Посланника, мантія Посланника – це всього лише можливість більш якісно здійснювати служіння в ім'я Бога.

Мантія Посланника дозволяє змінювати вібрації простору, і ми маємо можливість бути присутніми й давати наші Послання в цій точці, де з'єднуються світи.

Подумайте про те, що кожен з вас може стати цією точкою. І насправді це всього лише питання вашого вибору, вашого бажання та вашої  спрямованості.

Багато чим доведеться пожертвувати для того, щоб заслужити мантію Посланника. Доведеться відмовитися від всього, що прив'язує вас до цього світу. І якщо хтось із вас хоче встати на шлях посланництва, то я із задоволенням особисто займуся вашим навчанням безпосередньо або через цього Посланника.

Пора розпрощатись із черговим міфом, властивим вашому світові, що посланник є людиною, яка виняткова. Дійсно, є певні обмеження, пов'язані з вашим кармічним минулим, які можуть перешкоджати вам стати нашим посланником. Але це не може перешкоджати вам виконувати своє служіння в більш обмеженому вигляді, і все-таки максимально наближеному до служіння в якості посланника.

Я хотів би дати сьогодні пояснення в питанні, що стосується теми, широко обговорюваної у вашому світі. Це питання хибного посланництва, удаваних вчителів і помилкового шляху.

І я маю намір сьогодні остаточно прояснити для вас це питання. У питанні посланництва, як і в будь-якому питанні, що стосується вашого світу, присутня така сама дуальність, яка властива вашому світові.

Тому, дійсно, є посланники, які є представниками Сил Світла, Ієрархії Сил Світла, і є посланники, які кажуть, що вони є представниками Ієрархії Сил Світла, але вони у кращому разі репрезентують тільки себе, а в гіршому разі вони дійсно надали себе в розпорядження тих сил, які можна назвати силами пiтьми. Я вважатиму за краще назвати ці сили силами, що множать ілюзію, тобто тими силами, які в цей момент протиставляють себе планам Бога для теперішнього етапу еволюції в цьому Всесвіті.

Яка ж відмінність між істинними посланниками й удаваними? Чим ви повинні керуватися у вашому виборі? Це питання дуже серйозне. Тому що від вашого вибору, якому посланникові слідувати, залежить, на чиєму боці ви опинитеся в цей момент відділення зерен від бур'яну. Ви можете зробити вигляд, що вам не треба робити ніякого вибору й не треба віддавати перевагу ніякому посланникові, що ви довіряєте тільки тому Богові, який присутній всередині вас, і вашому Я Христа. І це буде правильною позицією за умови, що ви дійсно маєте зв'язок з Богом всередині вас або вашим Я Христа.

Однак більшість людей все-таки не має цього зв'язку  й, отже, змушена керуватися тією чи іншою мірою інформацією, котра приходить до них ззовні. Від людей, які проголосили себе нашими посланниками або вчителями.

Який же критерій і в чому відмінність?

Передусім, істинний посланник ніколи не буде примушувати вас слідувати або не слідувати за ним. Завдання посланника − просто доносити інформацію на фізичний план і служити орієнтиром у морі різних релігійних течій і вчень.

Він не має потреби у вашій підтримці й у вас в якості своїх послідовників. Ви самі, за своєю вільною волею, приймаєте рішення приймати інформацію, яка приходить до вас через цього посланника як керівництво у вашому житті чи ні. Обов'язкові такі якості, як безкорисливість і відсутність бажання робити собі ім'я та набувати  популярності. Єдине завдання, яке вітається нами і яке повинен виконувати наш Посланник, − це якомога ширше розповсюдження Вчення всіма доступними засобами.

Якщо ми перейдемо до розгляду категорії посланників, які присвятили себе служінню протилежним нам силам, то тут присутнє прямо протилежне прагнення оточити себе послідовниками й учнями й використовувати своїх послідовників для множення своєї влади, контролю та множення свого добробуту у фізичному світі. Оскільки протилежні нам сили не мають свого джерела енергії (вони визнали за краще відірвати себе від єдиного джерела енергії в цьому Всесвіті – Божественної Енергії), то для підтримки свого існування їм необхідна ваша енергія. У вигляді вашого визнання, вашого поклоніння, ваших дарів і вашої десятини. Подібні люди будуть використовувати весь свій вплив, щоб ви не змогли самостійно отримати доступ до спілкування із Силами Світла. А навчити вас цьому спілкуванню вони не можуть, тому що не мають цього спілкування самі. Все, що вони можуть, це підключити вас до свого егрегора, котрий сформований енергією послідовників, які дарують свою енергію цим хибним посланникам і вдаваним вчителям.

Вам важко буде зробити розрізнення, тому що зовні все виглядає однаково. Ви чуєте правильні слова. Ви бачите правильні здійснювані дії. Ви можете навіть відчувати стани релігійного екстазу. Але ваше духовне просування під керівництвом вдаваних вчителів неможливе. У кращому разі ви будете тупцювати на місці, але в гіршому разі ви можете втратити весь моментум ваших досягнень.

Улюблені, якщо ви вибрали вірного вчителя та прислуховуєтесь до слів, що йдуть через нашого Посланника, то результат, плід, наслідок вашого правильного вибору позначиться не через десятки років і не в наступному житті. Ви відчуєте внутрішнє змінення вже впродовж найближчих декількох місяців.

Так, можливі тести, можливі відкочування назад і ваша боротьба, і ваші суперечки з вашим его, з нереальною частиною вас самих. І ці суперечки, ці тести й ця боротьба можуть бути вельми болісними. Але ви повинні розуміти, що без цієї боротьби ваша нереальна частина не зможе покинути вас, і ви не зможете отримати перемогу над нереальною частиною вас самих, якщо будете постійно потурати своєму его й своїм бажанням.

Для того щоб гній вийшов назовні, іноді доводиться зробити розріз, а це може бути болючим і вельми неприємним.

Але якщо ви не позбавитеся гною, який присутній у вашому організмі, то запальний процес може захопити весь ваш організм і привести його до загибелі.

У вашому дуальному світі не завжди те, що неприємно, буває шкідливим, і не завжди те, що приносить задоволення, буває корисним.

Тому, улюблені, дар розрізнення − це та якість, про яку ви повинні просити як про милість, яка має бути вам дарована насамперед.

Я повинен торкнутися ще одного важливого моменту. Посланник є людиною, яка стоїть на вершині гори. І всі блискавки, і всі урагани б'ють насамперед по ній.

Тому дуже мало людей, які здатні втриматися на вершині Божественної свідомості, перебуваючи у вашому світі. І багато людей, які пройшли наші тести й заслужили свої мантії Посланників, згодом не здатні були втримати свою свідомість на належній висоті й втратили наші мантії.

Тому, улюблені, я дуже добре розумію ваші труднощі, пов'язані з подвійністю вашого світу й часом неможливістю отримати точне уявлення про тих чи інших людей, події або речі.

Я можу вам сказати, що ваше Вище Я завжди знає Істину. І тому ви повинні довіряти тільки вашому Вищому Я, а не зовнішнім враженням, словам і навіть діям, що вчиняються тими чи іншими людьми, які проголосили себе нашими посланниками або вашими вчителями.

Удавані вчителі й удавані посланники живляться вашою енергією. І все, чому вони можуть вас навчити, це тому, як ростити ваше его. На жаль, людина, яка має дуже велике его, не здатна розпізнати ні наші вібрації, ні наших справжніх Посланників. Але ми знаємо, що рано чи пізно життєві випробування та життєві ситуації приведуть її до наших Посланників. І після всіх випробувань, що випали на долю людей, вони будуть вдячні отримати можливість просто сидіти в ногах у Гуру й чути слова Істини. І їхні серця, загартовані у стражданнях, не зможе обдурити ні зовнішній вигляд Гуру, ні те, що їхнього Гуру не визнають сильні світу цього.

Моліть про дар розрізнення, і ви отримаєте те, що просите.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.