Я призначаю вас черговими по планеті Земля

Улюблений Сурія

10 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов до вас із Великого Центрального Сонця через цього Посланника Божого.

Відтоді як ми почали роботу з передачі наших Послань через цього Посланника, ви змогли ознайомитися з останніми новинами й з останньою інформацією, що належать до тієї категорії, з якою ми визнали можливим ознайомити вас.

Надалі ми продовжимо нашу роботу. Слідкуйте за диктовками. Намагайтеся усвідомити не тільки той зміст, який лежить на поверхні, але намагайтеся читати ці диктовки наче між рядками.

Будь-яке істинне Послання з Небес характеризується, передусім, своєю багатоплановістю та наповненістю другим, і третім, і четвертим сенсом. Так, улюблені, незважаючи на уявну простоту й доступність викладу, ці Послання містять інформацію, яка пройде повз вашу зовнішню свідомість і змусить пробудитися глибинні шари ваших душ. І одне з наших основних завдань − це якраз пробудити ваші сплячі Божественні здібності. Щоб ви могли зробити крок за межі вашого фізичного світу й пізнати інший світ, світ Божественний, який завжди існував поруч з вами, але ви вважали за краще його не помічати або вдавали, що його не існує.

Вам було так простіше віддаватися ілюзії вашого світу, грати свої ролі й грати у свої іграшки.

Ви здатні сприйняти те, що ви хочете сприйняти, і те, що ви здатні зі своєї вільної волі допустити у свою свідомість. Тонкі світи не відчутні для ваших фізичних почуттів. Ви не можете їх помацати, або побачити, або почути. І для того щоб почати ваше спілкування з Божественним світом, ви повинні витончити ваші фізичні почуття настільки, що вони стають сприйнятливими до тонких вібрацій. Діапазон вашої чутливості наче розширюється, і ви починаєте відчувати тонкий світ.

Ви відчуваєте запахи, тонкі аромати, джерел яких немає у вашому оточенні. Ви бачите чудові кольори, що переливаються та клубочаться перед вашим внутрішнім зором, ви бачите іскри й інші світлові ефекти. Ви починаєте чути музику сфер, ви чуєте звуки нашого світу.

Але найголовніше, до чого ви повинні спрямовуватися всім вашим єством, − це почуття Божественності. Це ні із чим не порівнянний захват від дотику з нашим світом. Цілковито побожне почуття, порівнянне, хіба що, зі спогляданням предмета вашої першої любові. Вашого коханого або вашої коханої. І це почуття настільки піднесене, що ви боїтеся навіть своїм диханням, будь-яким незграбним рухом сполохати це почуття.

Ваш світ наповнений дуже грубими вібраціями. І серед метушні вашого світу дуже важко настроїтися на Божественний лад. Ось чому ми рекомендуємо вам якомога більше часу проводити на природі, у тиші. Шелест трав, спів птахів, навіть дзижчання комах є звуками, найбільш наближеними до нашого світу.

Учіться слухати голоси природи, учіться споглядати природу. Пропускати крізь себе, через свою свідомість картини природи, що оточує вас.

Коли ви перебуваєте в тиші на березі ріки або моря, або в лісі, або в полі, ви справді перебуваєте у Храмі Божому. І маєте відчувати абсолютно Божественний трепет перед турботою Бога про вас. Він побудував для вас найбільш досконалі Храми.

І ваше перебування на природі повинно бути схожим на відвідування Храму. Дякуйте Богові за кожну хвилину тиші, коли ви перебуваєте в Його Храмі й відчуваєте шанобливий трепет. Тому що тонкий світ не може наблизитися до вас, коли ви перебуваєте в містах або навіть у невеликих поселеннях. Тільки на природі, де немає слідів так званої цивілізації, ви здатні контактувати з високими вібраціями нашого світу.

І для багатьох людей вібрації нашого світу нестерпні. Тому, коли вони потрапляють на природу, то прагнуть знову оглушити себе рок-музикою, або сигаретою, або алкоголем, запахом смаженого на багатті м'яса. Чи не правда, знайома картина поширеного масового відпочинку на природі?

А вся справа, улюблені, у несхожості вібрацій. Багато людей так прив'язали себе до низьких вібрацій фізичного й астрального плану, що перебування в тиші на природі стає для них просто тортурами.

Тому якщо ви прагнете до спілкування з Богом і якщо ви прагнете до спілкування з нашим світом, знайдіть час і можливість хоча б раз на тиждень виїхати на природу й медитувати на сонце, на шелест вітру, на запах польових квітів.

І серед цих природних картин і звуків вам набагато легше буде вловити вібрації нашого світу.

Настав час повернутися до природного способу життя, передбаченому для вас Богом.

З тієї гармонії, яку ви здатні відчувати, перебуваючи годинами наодинці із собою та наодинці з природою, ви можете побічно судити про рівень ваших духовних досягнень. Смію вас запевнити, людина, прив'язана до астрального й фізичного плану, не зможе всидіти, споглядаючи картини природи, і п'яти хвилин.

Тільки душі тих, хто готовий до спілкування з Божественним світом, знаходять умиротворення та відчувають блаженство від спілкування з природою.

Ваші міста є скупченням такої кількості сил пiтьми, що навіть дивуєшся, як ви здатні виживати в цих клоаках масової свідомості й так званої сучасної цивілізації.

Паростки нової свідомості повинні пробивати собі дорогу в тиші природи. І із часом нова цивілізація прийде на зміну існуючій цивілізації. І відрізняти її від існуючої цивілізації буде саме гармонія взаємин між людиною та природою.

І повірте мені: усі суворі кліматичні умови й всі екстремальні погодні умови є всього лиш наслідком вашої недосконалої свідомості.

Змініть вашу свідомість, я маю на увазі в цілому свідомість всього людства, і зміняться ваші умови існування у вашому світі. І елементали, які гинуть тисячами й буквально божеволіють від вашої цивілізації, дуже швидко наведуть на Землі Божественний порядок.

Земля перетвориться на планету з таким м'яким кліматом і з такими комфортними умовами для існування, що вам не треба буде витрачати стільки зусиль і енергії на опалення своїх помешкань.

Подивіться навколо себе. Ви й тільки ви відповідальні за ту недосконалість, у якій перебуває ваш світ. Ви й тільки ви відповідальні за всі буревії, стихійні лиха, цунамі, екстремальні погодні умови. Це справа ваших рук і справа вашої свідомості.

І не чекайте, що Вознесені Сонми прийдуть і будуть наводити лад у вашому домі. Ні, улюблені, це ваша планета, це ваш рідний дім, і ви зобов'язані навести в ньому лад.

Настав час очистити вашу свідомість від сміття, яке накопичилося в ній за мільйони років перебування у втіленні на планеті Земля. Тепер ви повинні очистити свою свідомість, і ви повинні очистити свій будинок, свою планету Земля.

Ви відповідальні за чистоту на планеті. Я призначаю вас черговими по планеті Земля.

Я ЄСМЬ Сурія.