Ми приходимо, щоб розбудити вашу Божественність

Улюблений Кутхумі

8 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас знову через цього Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати деякі пояснення, що стосуються того Вчення, яке я дав напередодні1. Це Вчення про близнюкові пломені.

Для багатьох з вас було незрозумілим почути інтерпретацію цього Вчення в тому вигляді, як вона була дана мною.

Однак рано чи пізно ваші уявлення про вас самих і про вашу душу мають бути розширені.

Ви є зовсім не тими, з ким ви асоціюєте себе у своїй зовнішній свідомості. I ви маєте безмежну могутність.

У вас, у кожному з вас, закладений потенціал − бути Богом.

Ви, насправді, і є Богами. І ваше завдання – поступово оволодіти вашою Божественністю. Допустити Божественність у свою зовнішню свідомість.

Повірте, ви не люди, які збираються грати роль Бога, ви Боги, котрі тимчасово прийшли, щоб грати роль людей.

І ваша Божественність прихована від вашої зовнішньої свідомості, і ваші здібності сплять всередині вас доти, поки ви повністю не виконаєте свою роль у цьому світі.

Насіння ваших душ мільйони років тому засіяло планети, що формувалися.

Ваша безсмертна частка, ваша монада, пройшла у своєму розвитку всі стадії та всі етапи формування матеріального Всесвіту.

Ви були каменем, ви були рослиною, ви були комахою, ви були представниками нижчого тваринного світу, і ви були вищими тваринами. Ви пройшли всі ці стадії розвитку. Ви пройшли ці стадії не тільки на цій планеті, але й на інших планетах.

Усе це потребувало мільярди земних років.

Частка Бога, яка складає вашу основу, поступово огорталася досвідом всіх своїх існувань у матеріальному Всесвіті.

Це схоже на те, як ви прийшли працювати на завод, у велику компанію. Ви знаєте, що ви маєте стати директором цього заводу із часом. Але для того, щоб бути гарним керівником, ви вирішили пройти всі стадії, усі східці службових сходів від простого робітника, через керівників дрiбної та середньої ланки до директора.

І на всіх стадіях вашого перебування на заводі ви отримуєте крихти знань і досвіду, котрий вам передають люди, які мають досвід роботи й володіють всіма навичками у своїй професії.

Уявіть собі, що ви прийшли в конструкторський відділ, і керівник цього відділу проводить з вами численні години, навчаючи вас тонкощам конструкторської справи, навичкам, які він опанував за довгі роки свого перебування на своїй посаді.

Якщо провести аналогію з вашим перебуванням на посаді людей на Землі, то ви на певній стадії свого еволюційного розвитку отримуєте внутрішнього наставника у вигляді вашого Я Христа, котре належить вищим істотам, які вже пройшли людську стадію розвитку багато мільйонів років тому. І ця високорозвинена істота дарує вам частинку себе, яка є вашим наставником, вашим найближчим i найкращим другом.

І водночас ви отримуєте розум, той розум, який відрізняє людину від тварини і який по праву є вашим спокусником. Через те, що, отримуючи розум і водночас володіючи вільною волею, людина може використовувати свій розум як для обслуговування свого перебування у фізичному світі, так і для просування  шляхом еволюції та вдосконалення себе в Богові.

Ваш розум є тим, що відрізняє вас від тварин, і водночас вам, відповідно до вашої вільної волі, дозволяється використовувати ваш розум саме для того, щоб отримувати суто тваринні задоволення від життя та оточувати себе на фізичному плані всіма задоволеннями, які тільки можуть спасти вам на думку.

Якщо ми повернемося до аналогії вашого стажування в конструкторському відділі, то ви починаєте використовувати отримані вами знання в царині конструювання для того, щоб сконструювати щось, що дозволить вам створити машину, яка б виконувала всі ваші бажання. І уявіть собі, що ви зайнялися конструкцією цієї машини й стали використовувати для цього можливості всього конструкторського відділу, а потім і потужності всього заводу.

Рано чи пізно ваші дії будуть зупинені, тому що ваша діяльність не буде відповідати меті, задля якої створений цей завод.

І ви будете змушені або підкоритися тій меті, задля якої вас запросили на роботу, або покинути стіни фірми, у якій ви розпочали свою роботу.

Ось так само й на сьогоднішньому етапі вашого еволюційного розвитку перед вами постає завдання: або відмовитися від задоволення ваших невгамовних бажань у фізичному світі й зосередитись на завданні, для якого ваша безсмертна частка прийшла в цей світ, щоб отримати необхідне стажування; або ви повинні залишити стіни цього світу. Через те, що ваші інтереси вступили у протиріччя із задумом для цього Всесвіту і ви повинні бути зупинені.

Різниця полягає в тім, що в цьому Всесвіті немає іншого заводу, на який ви можете влаштуватися на роботу.

Вам був даний ваш розум на певній стадії еволюційного розвитку, і ваше завдання за весь цей великий історичний період розвитку людства полягало в тім, щоб освоїти ваш розум і підкорити його суто плотські, тваринні схильності Божественному керівництву.

Настав етап, коли треба відмовитись від плотської частини вашого розуму й повністю підкорити себе Божественному розумові. І те, і інше є у вас. Вам залишилось тільки відокремити одне від іншого у вашій свідомості й добровільно відмовитися від того, що буде вам заважати на наступній стадії вашого еволюційного розвитку, коли ви повинні перейти від людини-тварини до боголюдини.

І на цій стадії вам знадобиться ваш друг і наставник у вигляді вашого Я Христа, який терпляче очікує, коли ви нарешті звернете на нього увагу й зможете розпочати навчання пiд його безпосереднім керівництвом.

Настав час розстатися з дитячими іграшками, якими наповнений ваш матеріальний світ, і звернутися до реального світу.

Ось це ваше Я Христа і є тією частиною вас самих, з якою ви повинні об'єднатися у своїй свiдомості найближчим часом. Це і є ваш справжній близнюковий пломінь, наречений вашої душі.

Ви бачите, як все просто, улюблені.

Учення про Бога насправді є дуже простим Вченням. І вся складність сприйняття цього Вчення полягає в тім, що ви повинні сприйняти вашим зовнішнім розумом речі, які не належать до вашого світу. І зробити це можна, тільки скориставшись вашими Божественними здібностями, котрі присутні в вас, але котрі перебувають у сплячому стані в більшості людства.

Ми приходимо, щоб розбудити ваші сплячі здібності. Ми приходимо, щоб розбудити вашу Божественність. І настала пора для вас добровільно підкорити себе Вищому розумові, який виявляє Вищу Волю всередині вас.

Я радий дати вам деякі додаткові пояснення, що стосуються поточного етапу еволюційного розвитку вашої душі.

Я ЄСМЬ Кутхумі
завжди з вами на вашому шляху.

 

 

_________________

1 Див. диктовку Кутхумi вiд 26.04.2005 року.