Я терпляче чекаю, коли кожен з вас буде готовий приєднатися до Ієрархії Світла й бути її аванпостом там, де ви перебуваєте прямо зараз

Санат Кумара

7 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов знову через мого Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов поговорити про шляхи розвитку нашого руху, про шляхи розвитку зовнішньої частини організації, яку ви знаєте як Ієрархію Світла, або Велике Біле Братство.

Ви знаєте про чітку організованiсть наших дій, і ви знаєте про ієрархічність нашої структури.

Коли наші чола ведуть мову про демократичні принципи, які мають бути встановлені в наших зовнішніх організаціях, ми не можемо не посміхнутися.

Ні, існує суворе підпорядкування нижчого вищому. І цей принцип підпорядкування не обговорюється. Ви можете займатися створенням і розвитком будь-якої організації, заснованої на демократичних принципах. Але ця організація не матиме ніякого відношення до нашої Ієрархії.

Наші організації завжди були засновані на принципі повного підпорядкування всіх членів нашої організації вищому Законові цього Всесвіту. А Закон цього Всесвіту передбачає підпорядкування всіх, хто стоїть на нижчому ступені свого розвитку, вищим.

Вам може здатися, що це положення мого наставляння входить у протиріччя з раніше даним Вченням про служіння вищого нижчому в цьому Всесвіті.

Улюблені, це уявна суперечність.

Спочатку ви добровільно здаєте своє его, берете на себе певні зобов'язання, які стосуються вашого служіння, і потім ви отримуєте всю необхідну допомогу. Допомогу, що стосується вашого служіння, а не ваших уявлень, що ви маєте отримати за ваше служіння. Якщо у вас виникають думки набути будь-яких матеріальних або владних переваг у ході вашого служіння, то краще вам триматися подалі від наших зовнішніх організацій.

Не варто грати з нами за вашими правилами. Всі подібні гравці із часом розуміють всю важкість карми, яку вони створюють, граючи в посланників, і граючи у служіння Iєрархії, і граючи у служіння Богові.

Ті, хто щирий і безкорисливий у своєму служінні, отримують нашу допомогу й підтримку у всіх своїх починаннях і прагненнях, що відповідають Волі Бога.

Той, хто прагне отримати будь-які переваги для себе особисто, буде поставлений у суворі умови, у яких він повинен буде зробити остаточний вибір, кому він служить. Або він має намір служити Богові, або він має намір продовжити служіння своєму его.

І те, що ви спостерігаєте в тих організаціях, які проголосили себе нашими зовнішніми організаціями, є процесом відділення зерен від бур'яну як всередині організацій, так і в серцях тих індивідуумів, які складають ці організації.

Якщо ви бажаєте змусити Бога грати за вашими правилами, що ж, ви отримаєте повну ілюзію, що вам це вдалося. Ви отримаєте повний зовнішній ефект, що доводить вам і людям, які вас підтримують, що ви досягли багатьох досягнень на шляху. Однак є велика різниця між зовнішніми досягненнями і внутрішніми досягненнями. І які б посади ви собі не привласнювали, у які вбрання б не обряджалися, якими дрібничками не прикрашали себе й ваші місця поклоніння золотому тельцеві, це ніяк не відіб'ється на рівні ваших досягнень. А справжній Христос босоніж і у простому руб'ї матиме свої досягнення, які будуть приховані від очей профана, але які будуть видні тим, чиї очі відкриті й чиї вуха готові почути Істину.

Ніколи не шукайте зовнішніх, ефектних підтверджень правильності наших вчень. Я скажу вам більше. Рівень свідомості людства в нинішній час такий, що там, де зосереджені великі маси віруючих і велике багатство, що з вашого погляду є неспростовними доказами істинності цієї релігії або віри і її підтримки самим Богом, насправді найменше проявлена ​​Божественна Істина й найменше присутній Божественний початок.

Христос проявляє себе в тихій розмові, серед нечисленних і щирих учнів.

Натовпи людей збираються або подивитися на месію, або його розіп'яти. І для більшості людей не відіграє велику роль − дивитися на реального месію Христа або дивитися на популярну зірку естради.

Дуже прикро спостерігати за людськими індивідуумами, схильними до масової свідомості. І свідомість більшості людей така далека від Божественної, що краще б ви трималися подалі від людських натовпів.

Я тримаю у своєму серці задум для Нової Епохи. Я бачу чудові квіти, що розпускаються в серцях наших чола, які досягли рівня свідомості Христа. Я бачу ці квіти, що розпускаються тут і там на планеті.

Кожна така Христоiстота може й повинна стати тим початковим кристалом-зародком, навколо якого утворюються нові й нові співробітники, і на фізичному плані буде явлений чудовий кристал, община Святого Духа, що складається з наших відданих співробітників, які не мають іншої мети, крім служіння Богові й Братству.

Ви можете будувати ваші общини на зовнішніх демократичних принципах, але нехай завжди головним у ваших общинах та у вашому управлінні буде Христос.

Настав новий етап співпраці, і Христоiстоти повинні об'єднатися на фізичному плані спочатку в малі організації та групи, які послугують зародками, матрицями, прообразами майбутньої структури суспільства.

Ви не можете змінити свідомість всіх урядів світу й всіх людей на Землі. Але ви можете змінити свою свідомість настільки, що ваша свідомість дозволить вам об'єднатися з подібними до вас Христоiстотами в общини Святого Духа.

Я кажу вам, це зараз виходить на перший план. Посійте у своєму серці задум організації, що складається не з мільйонів, не з тисяч, але з небагатьох Христоiстот, які все своє життя підкорили виконанню Волі Бога й виконанню планів Iєрархії для фізичної октави.

Кожна така Христоiстота матиме внутрішній контакт із Братством. І ви зможете керуватися в зовнішній діяльності тими принципами й наставляннями, які ви отримаєте у процесі медитацій і внутрішнього спілкування з нами.

Повірте, що тільки ваше его й недостатня чистота ваших чотирьох нижніх тіл, аури й чакр не дозволяє вам реалізувати наші плани для теперiшнього моменту.

Ви можете змінити дійсність, що оточує вас, відповідно до Божественного зразка. Але для цього ви повинні змінити себе й стати співзвучним із Братством.

Ви повинні мати в собі вірний звук, що звучить камертоном, співзвучний з вашим Вищим Я, Богом всередині вас. І через цю вірну ноту ви здатні будете знайти співробітників на фізичному плані й зрозуміти Божественний план на нинішній момент і почати діяти, даючи навколишньому світові правильний зразок для наслідування та орієнтиру.

Ви повинні почати, не чекайте ніякої команди зовні вас. Усі інструкції та всі вказівки, що і як робити, ви отримаєте зсередини, зі свого серця.

Тільки почніть діяти й повірте, усі Вознесені Сонми готові будуть допомагати вам у виконанні ваших планів і задумів.

Ми починаємо новий етап нашого руху. І він починається там, де ви перебуваєте зараз, і в ту мить, коли ви вимовляєте у своєму серці: "Я готовий, Господи. Візьми мене, Господи, візьми мої знання, мої здібності. Використовуй мене, Господи, для виконання Твоїх планів. Ось, Я ЄСМЬ, Господи. Я упокорююся перед Волею Твоєю та Законом Твоїм. Немає в мені більш нічого, що не від Бога. Немає нічого, що розділяє нас. Ми єдині".

Ви будете помилятися і падати, але ви повинні продовжувати йти. І ваше просування до Істини буде настільки успішним, наскільки чистим і щирим буде ваш мотив.

Ви самотні тільки до тієї хвилини, поки ви не відчуєте свою єдність із Богом всередині вас, і через цю єдність ви стаєте єдині з кожним, чиї вібрації співзвучні вашим вібраціям.

Так, улюблені, вас мало, але вас достатньо перебуває у втіленні, щоб почати діяти й почати створювати общини Святого Духа прямо там, де ви перебуваєте в цей момент.

Я даю вам цей імпульс об'єднання з мого серця.

І я терпляче чекаю, коли кожен з вас буде готовий приєднатися до Ієрархії Світла й бути її аванпостом там, де ви перебуваєте прямо зараз.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.