Ваше завдання − відокремити себе від цього світу й дозволити Богові перебувати в вас

Господь Майтрейя

6 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ який прийшов для бесіди про те, як будуть розвиватися подальші події на Землі найближчим часом. Не секрет, що багато хто з вас проходить посвячення під моїм безпосереднім керівництвом. Ви можете усвідомлювати це своєю зовнішньою свідомістю чи ні. Але я є прийдешнім Буддою, і я готую вас до епохи, що настає. Ви воїни Майтрейї. І я готую вас на внутрішніх рівнях, і ви проходите мої посвячення.

У чому відмінність вимог, які я висуваю до моїх учнів, від вимог інших Владик?

Ви знаєте, що більшість Владик дають вам посвячення на певних Променях, і вони відповідають за ваше навчання певним Божественним якостям, властивим цим Променям.

Мої учні вже пройшли навчання на семи основних Променях і пройшли велику частину посвячень на таємних Променях.

Я ЄСМЬ Владика, який дає посвячення на таємних Променях.

Я готую моїх учнів до моєї присутності в них. Ви чули пророцтва, і ви знаєте, що настає епоха Майтрейї. Всі чекають приходу Майтрейї. І настав час дати вам знання, що стосуються мого приходу.

Я разом з моїми учнями маю підготувати свій прихід на Землю у втілення. Я не можу прийти на Землю, заздалегідь не підготувавши свій прихід.

Я готую собі шлях через своїх учнів, через тих, хто підготував свої храми до моєї присутності в них. Я можу бути присутнім тільки в тих моїх учнях, які настільки підготували свої храми, що мають розкритими як чакри семи основних Променів, так і чакри таємних Променів. У їхніх храмах я можу бути присутнім. Це люди нової Раси, і вони вже приходять на Землю. Це мої люди, мої учні, які проходили посвячення під моїм керівництвом протягом багатьох тисяч років. Мої обрані й вірні.

Я приходжу через моїх учнів, через тих, хто дозволяє мені бути присутнім у своїх храмах, і я готую шлях до свого втілення на Землі.

Я не можу прийти, коли ви у своїй свідомості не готові прийняти мене. Тому єдиним, що перешкоджає моєму втіленню на Землі, є рівень вашої свідомості.

Тому я з радістю приходжу на Землю через тих, хто хоч би ненадовго дозволяє мені перебувати в їхніх храмах. Через їхні тіла я знайомлюсь із ситуацією на Землі.

Ще багато років пройде, перш ніж я зможу прийняти повне втілення на Землі й постати перед людьми Землі в повному блиску своєї могутності. Від кожного з вас, хто перебуває у втіленні, залежить термін мого приходу й термін мого втілення.

Але доти я буду приходити, і я буду перебувати серед вас у тілах моїх учнів.

Є космічні терміни, і термін мого приходу вже близький. Він близький за космічними мірками, але все-таки він досить далекий, якщо міряти термін мого приходу земними мірками.

Я прийду, коли більшість людства, яке живе на Землі, здатна буде прийняти мій прихід. А це станеться не раніше, ніж людство усвідомлено розпрощається з нереальною частиною себе самого, позбавиться свого его, свого тваринного, яке тяжіє над ним, яке заволоділо ним та експлуатує сотні тисяч років.

Ви всі повинні скинути із себе це тваринне. Ви повинні битися зі звіром свого плотського розуму й тваринних інстинктів. Ви повинні перемогти. Тих з вас, хто вцiлiє в битві, тих, хто здобуде перемогу над нереальною частиною вас самих, я зустріну як воїнів-переможців.

Я обіцяю, що я зустріну кожного з вас, моїх воїнів-переможців, і привітаю зі здобутою перемогою.

Але доти, поки строк не настав, у вас є час.

Я прийшов нагадати моїм воїнам про те, ким вони дійсно є. Багато з вас перебувають у неналежних для воїнів місцях. Я прийшов нагадати вам, що вібрації навколишнього світу затягують вас, подібно до болота.

Небезпека полягає в тім, що ви спочатку злегка піддаєтеся вібраціям навколишнього світу. Ваша енергетика трохи падає. І ви навіть не помічаєте цього. Але ви вже починаєте ковзати у своїй свідомості вниз. І поступово трясовина світової свідомості все глибше й глибше затягує вас. І ви вже не можете відрізнити Світло від пiтьми, добро від зла.

Усе, що від цього світу, є ворожим вам. Усе, що належить до навколишнього світу, і те, що визнано у вашому світі престижним і слугує предметом жадань і прагнень мільйонів людей, є тим, від чого ви повинні відмовитися.

І, якщо вам важко відмовитися від ілюзії, що оточує вас, перебуваючи всередині неї, поводьтеся так, як чинили старці і йоги у всі часи. Відокремлюйте себе від вашого світу наскільки це можливо. Створюйте общини й поселення, відірвані від навколишнього світу. Нехай ці общини слугують камертонами для ваших душ. Людина, яка пізнала повноцінні Божественні вібрації, перебуваючи хоч би навіть нетривалий час у такій общині Духа, здатна буде впродовж року розпізнавати ворожі вібрації навколишнього світу й усуватися від них.

Вашим завданням є відокремити себе від вібрацій навколишнього світу настільки, наскільки це можливо. І тоді, коли ви змiцнієте настільки, що зможете протистояти цим негативним вібраціям світу, ви зможете йти у світ. І ніщо, що є зовні вас, не зможе заподіяти вам шкоду. Тому що сам Бог перебуває всередині вас.

Коли ви можете тривалий час підтримувати в чистоті вашу ауру й чакри, ви стаєте ємністю, у якій може перебувати Бог. Коли ви не маєте вади в собі, немає нічого в цьому світі, що може зашкодити вам. Ви єдині з Богом. Хто наважиться протистояти вам?

Якщо ви не маєте нічого всередині себе від цього світу, то, як би й хто б не прагнув заподіяти вам шкоду, у нього це не вийде.

Тому що ви чисті, i з вами Бог.

І всі удари, спрямовані проти вас, відіб'ються від вашої аури й повалять ваших ворогів. І всі дії на фізичному плані обернуться проти ваших ворогів. Але ви навіть не будете помічати ваших ворогів.

Тому що у вас немає ворогів. А ті індивідууми, які відчувають до вас ворожі почуття, гідні тільки жалості. Вони набули такої гордині, котра змушує їх боротися проти Бога.

Отже, ваше завдання − відокремити себе від цього світу й дозволити Богові перебувати в вас.

І у вас немає іншого завдання на цей час, повірте мені.

Я прийду у ваш світ тільки тоді, коли свідомість більшості людства буде готова до мого приходу й коли людство чекатиме мене.

Якщо я прийду до строку, то ніхто з вас не впізнає мене, тому що ваші очі не зможуть розгледіти мене й ваші вуха не зможуть почути мене.

Тому готуйте свої храми до моєї присутності, готуйте свої храми до присутності інших Владик, готуйте свої храми до присутності Бога в вас.

Усе є Бог, а все, що не має наміру у своїй свідомості упокоритися Законові цього Всесвіту, упокоритися перед Волею Бога, нехай знає про те, що небагато вже для них залишилося часу перебування в цьому світі. Та й сам цей світ незабаром буде перетворений до невпізнання вашими стараннями й завдяки вашим досягненням.

Я дякую всім воїнам Господа Майтрейї, хто перебуває зараз у втіленні й хто чує мене зараз.

Я ЄСМЬ Майтрейя.