Для тих з вас, хто готовий слідувати Волі Бога, я буду настільки дбайливою нянькою, яку ви не знайдете на фізичному плані

Улюблений Ель Морія

5 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов через мого Посланника.

Напруження останніх днів не забариться позначитися на ситуації у світі. Просторові струми напружені. Ви відчуваєте це напруження? Ви не можете не відчувати його.

Дійсність, що оточує вас, усе, що раніше здавалося вам знайомим, зараз здається вам незнайомим і чужим. Змінення вібрацій Землі ви сприймаєте як невідповідність. Невідповідність вас і ваших відчуттів тому, що вас оточує.

Здається, усе те ж саме, але все якось не так. І нема пояснення тому, що відбувається на фізичному плані й у вашій свідомості. Ваші вчені намагаються пояснити те, що відбувається на Землі за допомогою показань своїх приладів. Незвичні показання, ніколи ще не фіксовані за всю історію існування сучасної науки.

Так, улюблені, коли людство стикається зі здійсненням планів Бога, то залишається тільки змиритися з Волею Бога. Надто довго тривав цикл занурення в матерію, ви звикли, що ваші думки й ваші бажання слухняно здійснюються матерією, слухняно відображаються матерією, як дзеркалом. І ось щось змінилося.

Є періоди, коли людству дозволяється проводити експерименти, але настає термін, і ситуація змінюється. Ви не можете, і всі ваші вчені не можуть пояснити того, що відбувається на планеті. Є щось, що ніяк не підкоряється волі людей. І якщо Бог запланував зміну циклів для планети Земля, то це здійсниться незалежно від вашого бажання.

Настав час змиритися з Волею Бога. Є Закон цього Всесвіту, і цей закон буде здійснений, хочете ви чи не хочете.

Тому я настійно рекомендую вам визначити у своєму серці, що у вашому житті відбувається згідно з Волею Бога для цього етапу еволюції Землі, а що у вашому житті суперечить Волі Бога.

Я розумію, що вам важко диференціювати у своїй свідомості свої особисті бажання та прагнення і Волю Бога для вашого життєпотоку. Однак нагальна вимога моменту полягає якраз у розмежуванні, окресленні меж того, що всередині вас підкоряється вашому его, і що всередині вас підпорядковується Божественному Законові. І чим швидше ви зможете це зрозуміти, тим швидше ви зможете позбавитися  всього у вас самих, що не від Бога.

І ці процеси розрізнення, розпізнавання є настільки тонкими й настільки непіддатливими земній логіці, що найближчим часом вам доведеться зустрітись із серйозними життєвими випробуваннями, які нарешті змусять вас замислитися про відділення реального від нереального всередині вас самих.

Улюблені, усі зовнішні прояви негармонійності, будь-які погодні аномалії, катастрофи − усе це відбувається через невідповідність вашої свідомості Волі Бога. Є вектор, за яким призначено розвиватися планеті Земля. І є вектори ваших прагнень. І якщо вектори ваших прагнень не збігаються з основним напрямком еволюції, призначеним для цієї планети, то вектори ваших особистих прагнень будуть грубо змінені зовнішніми силами.

І якщо ви зустрічаєте в зовнішньому, навколишньому світі надто велику протидію, то задумайтеся, чи все ви робите згідно з Волею Бога.

Однак є, і вона достатньо сильна в нинішній час, прямо протилежна тенденція. Коли ваші стремління повністю відповідають Волі Бога й вектор ваших стремлінь спрямований у потрібний бік, однак ви перебуваєте в оточенні сил, які не бажають змінюватися і які на підсвідомому або на цілком усвідомленому рівні розуміють, що ви для них є джерелом небезпеки. Ви привносите в цей світ Божественну Енергію змінення, свіжий вітер перемін.

Тому ви будете зустрічати опір з боку тих сил, які не бажають ніяких перемін.

Тому я знову повертаю вас до думки про те, що вам необхідно постійно проводити розрізнення у вашому житті. Щохвилини й щосекунди вашого перебування на Землі ви робите вибір, який змінює не тільки ваше майбутнє, але й майбутнє всієї планети.

І коли я запропонував вам своє спонсорство, то я зробив це, щоб надати можливість розвиватися всьому, що діє в напрямку вектора Божественного розвитку. І я буду вживати всіх доступних мені заходів, щоб захистити вас від зайвого опору сил,  протидіючих загальному ходу еволюції.

Однак якщо ви попросили спонсорства для отримання особистої вигоди, для особистого успіху й процвітання, то я також візьму вас під контроль, але моя допомога в цій ситуації буде полягати в тім, щоб сприяти вашому стиканню з тими зовнішніми й внутрішніми обставинами у вашому житті, які змусять вас задуматися, а чи дійсно ви робите все згідно з Волею Бога.

Тільки постійне напруження і розвиток, і ніякого відпочинку, улюблені.

Ви прийшли в цей світ діяти, і ви будете діяти, хочете ви цього чи не хочете.

Неможливо обдурити Бога, улюблені, неможливо обдурити мене. Я читаю у ваших серцях, і я бачу ваші справжні мотиви й ваші справжні спрямування.

І якщо ви стикаєтеся з непереборними перешкодами у вашому житті, то насамперед вам необхідно розрізнити, чи є ці перешкоди наслідком вашого неправильно обраного напрямку руху, вектора ваших спрямувань, або ці перешкоди є наслідком опору з боку сил пiтьми, які перешкоджають вам саме тому, що ваші прагнення повністю відповідають Волі Бога.

І якщо перешкоди у вашому житті викликані опором з боку сил пiтьми, то ви робите заклик, ви просите моєї допомоги, і нездоланна перешкода буде розчинена легіонами Світла, і це станеться так швидко, наскільки дозволять зовнішні обставини, і так природно, що через якийсь час ви забудете про те, що іще зовсім недавно ця нездоланна перешкода стояла перед вами.

А ті з вас, які бажають отримати особисту вигоду від мого спонсорства, дуже скоро змушені будуть задуматися над своїми мотивами й переглянути свій споживацький підхід до допомоги Небес.

Тому не намагайтеся, улюблені, змусити Бога грати за вашими правилами гри.

Правила гри раз і назавжди встановлені в мить створення матеріального Всесвіту. І зараз відповідно до цих правил настав космічний момент, коли ви повинні відмовитися від будь-яких особистих прагнень і від всього всередині себе, що не відповідає Волі Бога.

Звичайно, це не одночасний процес, і цей процес займе період часу набагато більший, ніж одне ваше земне життя. Але завжди пам'ятайте, що час скорочено для обраних, і якщо ви побажаєте закінчити цикл існування свого его й остаточно розстатися з ним у цьому житті, то вам буде надана вся можлива допомога Небес. Але не забувайте, що ви тим самим обираєте прискорене повернення вашої карми, що може призвести до серйозних ускладнень у вашому житті.

Тому для більшості цей прискорений шлях неможливий. Через те що їхня карма настільки важка, що повернення цієї карми протягом одного людського життя просто фізично неможливо організувати через природні закони, існуючі в матеріальному світі. Я вже не кажу, що ваше фізичне тіло просто не витримає подібного форсованого повернення карми.

Я пояснив вам сьогодні критерії, якими я керуюся при наданні моєї допомоги. І я пояснив вам детальніше, у чому полягає моя допомога. Я допомагаю, передусім, вашій душі й безсмертній частині вас самих. Ваше фізичне тіло й все, що пов'язано зі спокійним і процвітаючим перебуванням вашого тіла у фізичному світі, я просто не беру до уваги.

Ваше фізичне тіло має бути у працездатному стані, але тільки тоді, коли ви виконуєте Волю Бога, а не використовуєте свій фізичний храм для отримання задоволень у цьому світі.

Тому, якщо хтось у своєму житті не зустрічається ні з якими перешкодами й використовує життя тільки для отримання задоволень, я б задумався, а чи жива ця людина? Чи не залишила її вже її внутрішня людина спокійно доживати свій вік. І чи є в цієї людини майбутнє? Або вона є мерцем, що доживає свій вік у розкошах завдяки милості Небес. Зрештою, кожен отримує те, що він заслуговує, і те, до чого він прагне.

Моя сьогоднішня бесіда, можливо, здалася вам жорсткою та неприємною. Що ж, у моє завдання не входить говорити компліменти й няньчитися з тими з вас, хто не бажає слідувати Волі Бога й Законові цього Всесвіту. Для тих же з вас, хто готовий слідувати Волі Бога, я буду настільки дбайливою нянькою, яку ви не знайдете на фізичному плані.

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан.