Ніколи не ставайте дорослими в питаннях пізнання Божественної Істини

Улюблений Сурія

9 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, і я прибув з Великого Центрального Сонця в цей день для того, щоб дати слово Бога через нашого Посланника. Майже рівно рік тому я мав честь покласти мантію Посланника Божого на плечі Тетяни.

Вона в той час не могла повірити, що ця подія набагато реальніша в її житті, ніж те, що відбувається навколо неї на фізичному плані.

Мантія Посланника не дається просто так. Її необхідно заслужити. І ця заслуга набувається не в одному втіленні. Потрібна ціла низка втілень, у яких індивідуум зобов'язаний довести свою повну відданість Волі Бога, щоб заслужити цю мантію.

Проте заслуги минулого обов'язково повинні бути підтверджені в цьому поточному втіленні. Без цього наділення мантією неможливо.

Яким би успішним не було ваше служіння в минулому, в остаточному підсумку все визначається ступенем ваших нинішніх досягнень.

Ось чому ми особливу увагу приділяємо проходженню тестів індивідуумами, які вже мали мантії Посланників у минулому. Ми маємо кілька індивідуумів, які перебувають у втіленні постійно, котрі вже мали мантії в минулому і які у своєму потенціалі готові підтвердити своє посланництво.

Однак питання наділення мантією того чи іншого індивідуума, який перебуває у втіленні, вирішується на найвищому рівні, на Великому Центральному Сонці.

Тому я прошу вас із повагою прийняти мантію Посланника, що лежить на плечах Тетяни.

Відразу після публічного оголошення її посланництва будь-яка неповага, висловлена вами на адресу нашого Посланника, автоматично приносить вам карму, що лежить між вами і Богом. А це той вид карми, який найважче підлягає трансмутації.

Ми захищаємо наших посланників, і не вам вирішувати, кого ми обираємо.

В умовах, що склалися зараз на Землі, ми ставимо для себе завдання прояву взаємодії між нашими посланниками. Ви знаєте, що в минулому, якщо два наших посланника зустрічалися у фізичному втіленні й вступали в контакт один з одним, то, переважно, вони не визнавали один одного як посланників і не були здатні взаємодіяти один з одним. Це визначалося рівнем свідомості посланників і не могло бути подолано до того моменту, коли настає новий етап космічної можливості.

Улюблений Санат Кумара говорив вам через цього Посланника, що час змінився. Він дійсно змінився. І ми вступаємо в новий етап, коли два й більше наших Посланників будуть здатні розпізнати один одного й працювати спільно.

Трудність тут полягає в тім, що одна й та ж Божественна Істина по-різному переломлюється в розумах людей, які перебувають у втіленні, залежно від тих систем світогляду, у яких формувалася свідомість індивідуумів з моменту початку їхнього теперішнього втілення.

Саме в цьому завжди полягала трудність ‒ знайти точки порозуміння та дотику у, здавалося б, абсолютно різних поглядах на Бога, які ці індивідууми виражають через свою зовнішню свідомість.

Проте коли ви підноситеся у своїй свідомості, переходите на вищий рівень вашої свідомості, ви бачите, що те, що здавалося нездоланним протиріччям для вашої зовнішньої свідомості, насправді було просто підходом з різних боків до однієї і тієї ж Істини.

Повірте мені, не варто надто відстоювати будь-яке розуміння вашою обмеженою свідомістю тієї чи іншої Істини. Ваша свідомість настільки недосконала, що просто нерозумно стверджувати й проголошувати свою істину як єдино вірну й непогрішну. Це подібнодо двох сперечальників, один з яких стверджує, що Земля плаває в морі на трьох китах, а інший стверджує, що Земля спочиває на трьох слонах.

Зараз вам здається смішним навіть уявити собі цю суперечку. Однак більшість релігійних конфліктів і воєн у своїй основі мали аналогічні причини.

Ви діти. Ви сидите на березі океану Божественної Мудрості, і ви намагаєтеся пізнати цю Мудрість дитячим допитливим розумом. Ніколи не виходьте із цього дитячого стану свідомості. Ніколи не ставайте дорослими в питаннях пізнання Божественної Істини.

Будьте як діти, і ви зможете досягти тих висот у своїй свідомості, які були недоступні дотеперішнім поколінням людей.

Я споглядаю Землю своїм духовним баченням. І я бачу все більшу й більшу прірву, яка відділяє свідомість людей, що дозволяють Божественній Істині оселитися в їхніх серцях, і свідомість тих людей, які вперто тримаються свого розуміння Істини, що здається їм правильною тільки з тієї причини, що дісталася їм у спадок з вірою їхніх предків. Але є і ті, хто настільки зупинився у своєму розвитку, що перестав згадувати саме ім'я Бога у своїх повсякденних справах.

Ми готові надавати людству Землі всю можливу допомогу, ми готові використовувати всю Міць Небес для надання цієї допомоги, але ми не можемо надати цю допомогу вам доти, поки ви не попросите про допомогу.

Що заважає вам щиро у своєму серці звернутися за допомогою до вашого Отця Небесного? Що заважає вам?

Я скажу вам, що вам заважає. Вам заважає ваша карма, яка лежить між вами і Богом. І перше, що ви повинні зробити, це побажати подолати цю карму у своєму серці.

Бог може все, але чому ви не бажаєте прийняти його допомогу?

Ви забули ваш Початок, ви забули, звідки ви прийшли.

Не ображайте моїх посланників, які прийшли нагадати вам про це. Пам'ятайте, що проявити неповагу до посланників Божих ‒ означає проявити неповагу до самого Бога. А це тяжкий гріх, спокутувати який можна, тільки проходячи через велике страждання.

Мені боляче бачити ті страждання, які доводиться переносити людям Землі.

І мені хотілося б донести до якомога більшої кількості цих, які страждають, що ваше страждання ви породили самі й ви здатні позбавитися цього страждання буквально за помахом чарівної палички. Ви просто повинні прийняти Бога у своєму серці. Ви маєте відкрити свої серця Божественній Істині й уподібнитися в її пізнанні дітям, які сидять на березі океану.

Я залишаю вас наодинці з вашими роздумами про Бога і Його посланників у ваших серцях.

І я прошу вас задуматися про те, що кожен з вас може стати моїм Посланником. Посланництво ‒ це просто певний моментум досягнень на шляху щирого служіння Божественній Істині.

Зараз я хочу, щоб ви розкрили свої серця та побажали позбавитися тієї якості, тільки однієї якості, котра, як ви вважаєте, найбільш перешкоджає вам у вашому просуванні Шляхом.

Щиро у своєму серці побажайте позбавитися цієї якості, і я допоможу вам, і ступінь цієї допомоги буде пропорційним вашій вірі в Бога й Божественну Істину.

Це мій подарунок вам, який я роблю сьогодні.

Я ЄСМЬ Сурія,
і я сподіваюся на зустріч з тими з вас,
хто готовий до прийняття цієї нової можливості, нової диспенсації.