Ви живете в дивно благословенний час. Ви маєте можливість безпрецедентного внутрішнього зростання

Могутній Космос

3 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Могутній Космос, який прийшов до вас цим днем.

Я прийшов, щоб трохи розширити межі вашого сприйняття світу. Я ЄСМЬ Космічна Істота. І Я ЄСМЬ який мешкає в цьому Всесвіті. І весь Всесвіт є моїм домом.

І це справді диво, що я ось так запросто можу прийти до вас у ваші земні оселі й дати вам своє Вчення. Милість Небес воістину безмежна.

Ви пов'язуєте свою свідомість із вашим світом, і ви мислите в межах вашого світу. Тому, якщо я буду говорити вам про речі, про які ви не маєте жодного уявлення, ця інформація пройде повз вашу свідомість і не залишить у ній сліду.

Космос наскрізь пронизаний енергією, і Космос наскрізь пронизаний інформацією. Ця інформація буквально проходить крізь вас безперервним потоком. У Космосі немає ніяких таємниць. І тільки ваші вібрації, рівень ваших вібрацій відділяє вас від всіх таємниць Космосу.

І кожен з вас, піднімаючи свої вібрації, отримує доступ до все нових і нових рівнів знання. Ви у своїй свідомості нескінченно піднімаєтеся до вічної Істини. І цей ваш шлях до Божественної Істини вимагає від вас напруження всіх ваших сил. Тільки відчуваючи стан постійного напруження та постійного подолання себе, ви ростете, і ви піднімаєтеся все вище й вище до вершини Божественної свідомості.

І ви переходите з одного світу в інший світ, ви подорожуєте цим Всесвітом, потім ви набуваєте можливості подорожувати іншими Всесвітами.

Напевно, для багатьох з вас буде несподіванкою, якщо я скажу, що все перебуває всередині вас. І світи з'єднуються всередині вас. І всі ваші досягнення накопичуються всередині вас. Ви абсолютно унікальні. І ви дійсно створені за образом і подобою Бога. Власне, ви і є Боги.

Ви спочатку були народжені Богами, і ви побажали створити цей ілюзорний світ, у якому ви перебуваєте. І ось нарешті ви досхочу награлися у вашій ілюзії. І настав час повернутися до своєї реальності, у ваш рідний світ.

Ви знаєте, що ваша будова подібна до матрьошки. Ви маєте фізичне тіло, але ви маєте також інші, тонші тіла, які складають вашу ауру. Ви маєте астральне тіло, ментальне тіло, ефірне тіло. Ви знаєте, що ці тонкі тіла пов'язані системою чакр. Ви знаєте сім основних чакр, розташованих уздовж хребетного стовпа.

Рівень вашого розвитку визначається насправді чистотою ваших чакр. І чим більша кількість ваших чакр розкрита, тим до більшого обсягу космічної інформації ви маєте доступ.

Я хочу сьогодні поговорити про чакри таємних променів. Ці чакри розташовані між сімома вашими основними чакрами. І ці чакри пов'язані з вашими вищими тілами, з вашим Я Христа, з вашим каузальним тілом і з вашою Я ЄСМЬ Присутністю.

Достатньо багато людей на планеті, які мають розкриті чакри семи основних променів. І приходять нові Раси, які вже з народження мають розкритими чакри і семи основних променів, і навіть чакри таємних променів. Для цих людей характерний доступ до інформації, прихованої для основної маси людства. Ви пам'ятаєте, що, я казав, інформація перебуває у вільному доступі. Вся інформація. Але отримати доступ до цієї інформації ви можете, тільки піднявши рівень своїх вібрацій.

Насправді ви є найбільш чутливим елементом. Вам не треба мати ніяких досконалих комп'ютерів і баз даних, ніяких пристроїв зв'язку. Все, що вам потрібно, це просто підняти рівень своїх вібрацій. І ви отримуєте доступ до вселенського банку даних. Ви просто знаєте. І ви навіть не можете часом зрозуміти, звідки ви це знаєте.

А весь секрет міститься в чакрах ваших таємних променів. Саме через ці чакри ви отримуєте доступ до космічного банку даних, і ви отримуєте доступ до тих знань, які зберігаються у вашому каузальному тілі. Доти, поки загальна ситуація у вашому світі не зміниться, ви не зможете повністю реалізувати свої здiбностi, навіть якщо ви маєте розкриті чакри таємних променів. Надто багато перешкод створює ваша технократична цивілізація. Це й перешкоди у вигляді радіохвиль і різних випромінювань, але найбільші перешкоди створюють думки людей, тому що частота думки найбільш наближена до частот, на яких працюють ваші чакри.

Через ваші чакри проростає Божественний світ у ваш фізичний світ. Усередині вас з'єднуються світи. Ось чому найголовнішим є рівень розвитку вашої свідомості, безпосередньо пов'язаний із чистотою ваших чакр і розкриттям ваших чакр. А через чакри ваших таємних променів відбувається народження вiчної людини.

Зараз в вас багато плотського, важкого, людського, егоїстичного. Ви поступово відмовляєтеся від цих ваших атрибутів гри у фізичному світі. Згодом вам вже не треба буде ваше фізичне тіло. Потім ви розстанетеся з вашими астральним, ментальним і навіть ефірним тілами. І подібно тому, як з лялечки народжується метелик, ви випурхнете й полетите в Космос. Ви набудете нового існування в нових тілах.

Тому що ваші нинішні тіла потрібні вам тільки для того, щоб жити у фізичному світі. І коли настане космічний момент, ви розстанетеся із цими своїми тілами й будете жити в інших тілах − ваших реальних тілах.

І для вас вже не буде існувати обмежень простору і часу. Тому що і простір, і час  є тільки декораціями, на тлі яких відбувається розвиток вашої безсмертної частини.

І настане мить, коли ви будете згадувати хвилини вашого перебування у фізичних тілах, тому що всі ваші земні життя з висоти вашої космічної свідомості будуть здаватися всього лиш декількома хвилинами, проведеними в щільному світі. Ви будете згадувати ваш земний досвід, і вам буде незрозуміло, чому ви не бачили своє минуле і майбутнє, чому ви були такі сліпі й обмежені.

Однак саме в подоланні себе відбувається вічний розвиток і вдосконалення.

Всесвіт перестане існувати, якщо він втратить здатність до саморозвитку й вдосконалення.

І стосовно Всесвіту діє точно такий самий принцип, який діє щодо життя тих людей, котрі не хочуть розвиватися, котрі забилися, подібно до тарганів, у щілини своєї звуженої свідомості й не хочуть виходити на Світло.

Усе, що не хоче дотримуватися головного закону цього Всесвіту, закону саморозвитку й вдосконалення, не може існувати довше певної межі.

Полюбіть напруження всіх своїх сил і можливостей. Полюбіть спрямування та бурхливий потік перешкод, які ви  долаєте.

Благословляйте ці перешкоди, благословляйте своїх ворогів, благословляйте всі обставини й труднощі вашого життя, тому що вони допомагають вам зростати й долати себе.

Розвинені індивідууми прагнуть отримати народження в якомога важчих життєвих умовах. Вони знають смак подолання себе й відчувають задоволення від перешкод.

Ви живете в дивно благословенний час. Ви маєте можливість безпрецедентного внутрішнього зростання.

І в чомусь я навіть заздрю ​​вам. І я відкрию вам секрет, що кожна істота, яка досягла вознесеного стану свідомості, прагне отримати найменшу можливість, щоб опинитися серед вас у цей важкий час, щоб іще раз випробувати себе й щоб мати можливість допомагати тим життєпотокам, які втратили свою волю жити й розвиватися.

Процес вашого розвитку вступив у ту фазу, коли ваша свідомість буде важко пристосовуватися до мінливих умов зовнішнього життя. І ці стрімкі змінення змусять вас зосередитися на найголовнішому з погляду еволюції і відкинути всі ваші старі іграшки й непотрібні розваги.

Бог все передбачив. І мільйони Iстот Світла дбайливо оберігають вас і стежать, щоб ви максимально безпечно перейшли у вашій свідомості на новий, якісно новий рівень свого розвитку.

Я пропоную вам свою допомогу. Кожному з вас, хто звернеться до мене, я вкажу на найголовніший недолік, на якість, яка в цей момент заважає вашому розвиткові й просуванню. І коли ви будете знати вашого головного ворога всередині вас, ви зможете просити будь-якого Владику, який працює із цими якостями, допомогти вам подолати цю якість всередині себе. Але я б на вашому місці спробував впоратися з вашими недоліками сам.

Отже, ви говорите:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, Могутній Космос, допоможи мені побачити мій найголовніший недолік, який стримує моє просування Шляхом до Бога".

Повторюйте цей заклик тричі впродовж 9 днів, і я обіцяю вам, що у вашому житті станеться подія, яка дозволить вам звернути увагу на ваш недолік.

І я впевнений, що ви неодмінно подолаєте його. У вас просто немає іншого виходу.

Я бажаю вам успіхів на вашому Шляху! Мені було приємно розмовляти з людьми Землі.

Я ЄСМЬ Могутній  Космос.